Трябва ли да са модерни децата?

  • 5 651
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
Не знам доколко могат да се нарекат модерни детските дрешки, но се старая да е добре облечено детенцето ми. Понякога даже се вманиачавам за цветовете...От якенцето и панталончето, чорапогащника, бодито, всичко съчетавам като цветове, купувам всякакви, за да правя комбинации #Crazy И ако в последния момент реша да облека друг цвят яке, се връщам и преобличам панталона и блузката Whistling

Гледам да са хубави материите и моделчетата на дрешките, много малко са ни марковите дрешки Blush

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 20:15 от Небесна

# 16
  • Мнения: 5 183
Аз лично държа да е облечена с вкус, облеклото да е практично и подходящо за съответното мероприятие

И аз така за моя син

# 17
  • Мнения: 2 609
Не знам доколко могат да се нарекат модерни детските дрешки, но се старая да е добре облечено детенцето ми. Понякога даже се вманиачавам за цветовете...От якенцето и панталончето, чорапогащника, бодито, всичко съчетавам като цветове, купувам всякакви, за да правя комбинации #Crazy И ако в последния момент реша да облека друг цвят яке, се връщам и преобличам панталона и блузката Whistling

Гледам да са хубави материите и моделчетата на дрешките, много малко са ни марковите дрешки Blush

Намерих сродна душа в теб. Hug
Гледам да съчетавам цветово дрешките и понякога по няколко пъти се случва да пробличам малката, ако нещо не се е получило според очакванията ми. Blush Ако за модни се смятат дрешките с пайети, нямаме такива. Naughty

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 22:11 от Кари

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Според мен- да, трябва да са модерни децата! Никой не дефинира понятието "детска мода", но ако това означава винаги да е облечен с вкус, гледам да ми е модерно детето. Не става дума за скъпи дрешки, а за функционални, удобни и предизвикващи приятна усмивка в околните, когато го видят Grinning. Мода не е мръсна дума и не винаги е синоним на "нощни шкафчета" или еднотипно облекло. Самият факт, че детето ми винаги внимателно наблюдава кои чорапчета вземам от панерчето и напоследък се опитва да предугади кои да вземе, говори че се възпитава някакъв вкус с красивите и спретнати дрешки и техните комбинации в облеклото Peace.

# 19
  • Мнения: 46 518
Не знам дали трябва, на мен не ми допадат префърцунените дрешки за момиченца и съответно не ги купувам.
Харесвам спортния стил и обличам така дъщеря си. Доколко е модно- не знам и не ме интересува  Sunglasses

Рядко пазарувам, обикновено за някакъв повод.

# 20
  • Мнения: 7 723
Обичам децата ми да са облечени "модерно". Не непременно с безвкусните дрехи от магазините. Обличам ги така, че на мен да ми харесват- държа на това, да са различни а не с "конфекция". Голямата ми дъщеря винаги си слага и подходящи на цвят шнола, ластик за коса,шалче, гривничка, или герданче.
Малката се стреми изцяло да й подражава.

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
По-скоро обличам децата си удобно! Да им е удобна дрешката - особено за голямата да я съблича и облича сама!

Дрешките им определено не са маркови от последния сезон на скъпите детски магазини, просто защото не мога да си го позволя, иначе няма лошо! Wink

Купувам от различни магазини. Обикновенно в началото на сезона, но и после ако нещо ми трябва и ми хареса го взимам.

Не харесвам малки момиченца издокарани като мини поп-фолк изпълнителки! Sick А и всичко в този дух!

Обичам изчистени и по-скоро спортни облекла!
Така ги и обличам. Гледам да са съчетани цветово дрешките, но понякога при голямата не зависят нещата от мен! Mr. Green

Аксесоари почти нямат!



Но пък и те са още малки и се поддават, ще видим след някоя друга година какво ще бъде! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 465
Всъщност никога не съм била по "модите", но си имам любим детски магазин тук за дрешки и като вляза вътре, не мога да не купя нещо. Може да е едно боди, но има толкова красиви неща... Иначе, държа на мен да ми харесва как е облечен Поло. Дали е модерно или не, въобще не ми пука Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Вкус се гради от най-ранна възраст.  Peace

Държа дъщеря ми да има разнообразни и красиви дрехи. Не бих я облякла в поларен панталон тип анцунг само защото е удобно, да речем.. Не купувам дрeхи тип лека жена. Не купувам дрехи тип бебешки...

По различните поводи я обличам по различен начин, съчетавам обувки, дрехи палто. Казвам й защо не може тези или онези обувки или това палто. Ако отиваме в Макдоналдс я обличам с дънки и маратонки, ако ще ходим на ресторант - с пола и обувки. Искам да се научи да се чувства комфортно с различен тип дрехи.

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 09:45 от Isa

# 24
  • Мнения: 5 362
Деца и мода не ми се връзват по простата причина, че каквото и да им сложиш - все са хубави.
Гледам детето ми да е добре облечено, в смисъл цветово да си подхождат дрехите, да са подходящи за случая, за сезона, удобни
Не робувам на мода дори за себе си, ако тя носи неудобства, та камо ли на дете.
Купувам когато има нужда и понякога, когато нещо много ми е харесало.
PeaceИ аз съм на това мнение.

# 25
  • Мнения: 3 622
Държа сина ми да е облечен добре. Помагам му да се научи да съчетава дрехите си по цветове. Не робувам на определени марки, когато ми хареса нещо го купувам. Мисля че и в анцунг може да изглежда добре. И отстрани се забелязва, когато детето е облечено добре. Мисля, че както ги научиш като малки така ще продължат и като станат големи.

# 26
  • Мнения: 702
Преди всичко държа дрехите да са добре съчетани.  Не харесвам разни натруфени дрешки с панделки, дантелки и франтифлюшки Laughing Предпочитам изчистения спортен стил на обличане.  

# 27
  • Мнения: 1 446
Дали трябва или не е решение на родителите, докато децата са малки.
Аз лично държа да е облечена с вкус, облеклото да е практично и подходящо за съответното мероприятие (училище, игра в градинка, празник и т.н.) и по възможност да мога да я различавам от съучениците й (не съм привърженик на това да се носи нещо, само защото е модерно). Simple Smile
Всичко купувам, когато възникне необходимост от него.
Peace

# 28
  • Мнения: 2 161
Признавам си,че много държа на външният вид на децата и предпочитам по-екстравагантните облекла.В по-голямата си степен дрехите им са купени от чужбина.Най-вече на малката.Тук цените са необосновано високи,като се има предвид качеството на повечето.Имам две момичета и е направо престъпление да не ги науча от малки как се съчетават дрехи и аксесоари-коланчета,шапчици.Всъщност,голямата ми дъщеря вече почти не се поддава на обработка Simple Smile.Поощрявам ги в това да са суетни и различни.

# 29
  • Мнения: 1 014
Много мислих по този въпрос - марковите дрехи изграждат самочувствие(децата, според мен, са доста комерсиални), но тогава къде отива ценностната система?Етикета на блузката ли е най-важен?
Направо не мога да разбера, какво общо има едното с другото. Да хубавите дрехи дават самочувствие, но така се изказвате, че да обличаш детето си с такива дрешки е нещо лошо.
Знаете ли, че ако често си купуваш дрехи(не говоря за децата), това се отразява на работоспособноста, на самочувствието и на настроението, по-продуктивен си. Това е доказано и не виждам нищо лошо, напротив прекрасно е!

Общи условия

Активация на акаунт