без бикини в родилното?!?!

  • 12 293
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
Пинк, извинявай за въпроса ама гледат ли те отдолу на визитация(щом те искат без бельо??) и взе пак тая кървава превръзка се мотае там..... не мога да си го представя... Embarassed
Докторите опипват и измерват матките на всички родилки,а и гледат превръзката,за да видят колко кръв е изтелка.Не се притеснявай за това,нормално е Peace

# 16
  • Мнения: 2 197
Пинк, извинявай за въпроса ама гледат ли те отдолу на визитация(щом те искат без бельо??) и взе пак тая кървава превръзка се мотае там..... не мога да си го представя... Embarassed

Ами представи си го. Mr. Green

Вярно е, че искат да си без бикини, но освен на визитация никой не те "следи" с какво си обута. Аз и с пижама си ходех, което е "забранено" Wink
И аз си ходех с пижама, а за визитациите ни задължаваха да сме без бельо и по нощници и то болничните нощници. За 7 дена нито веднъж не ме прегледаха, но аз раждах секцио и може би са разчитали, че някоя акушерка ще забележи ако има нещо нередно при смяната на превръзките.

# 17
  • Мнения: 259
Родих преди месец в Окръжна...

ДА, без бельо си /без сутиен и без бикини/...е, можеш да носиш, като ги махаш за визитация...

И на мен ми звучеше странно, в началото се чувствах особено...но - повярвай ми, свикна се!

/превръзката се задържа, не знам как/

# 18
  • Мнения: 6 461
Без бельо само на визитация Peace

# 19
  • Мнения: 192
....... после те оставят да седиш така със свити от коленете крака и вдигната нощница до гърдите докато не минат докторите да те огледат. ...

Пълен потрес!!!
А мнението си за този маниер с гащите съм го казвала нееднократно. Отношение като към крава, не като към човек, жена, току що родила...с всичките последствия от това... Отврат!

Както казах в съседната тема съм си взела гащи за еднократна употреба и ще си ги употребявам на общо основание кой каквото ще да казва, иска и нарежда!

# 20
  • Мнения: 11 004
Без бельо само на визитация Peace

Вече почти навсякъде е така и никой не го интересува как ходиш през останалото време.  Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Ами ще гледат, те на визитация не минават да предлагат кафе Mr. Green

Какво толкова се чудите, нищо страшно няма, в този момент въобще не ти пука, при мен поне беше така. Даже чаках визитацията с нетърпение за да ми кажат кога ще ни изпишат Wink

# 22
  • Мнения: 176
Как е възможно да забраняват пижамите..? Аз не мога да си представя да нося нощница през цялото време...ами мамите с нощници как кърмят бебчетата си, да не би да си вдигат цялата нощница нагоре...? Нещо не ми е много ясно. Какво ги бърка да си носиш пижамка и като стане време за визитация да свалиш долнището и бельото?  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 671
Гащите се свалят за визитация, все пак трябва докторите да погледнат. Иначе аз и през другото време си лежах без тях, слагах си ги само като ставах, за да закрепя превръзката. Раната ми зарастна страшно бързо.  Peace
По въпроса за нощниците - и аз не ги обичам, но успях да си изнамеря такива с копчета отгоре (от времето на баба ми  Embarassed ) и временно ми бяха много удобни.

# 24
  • Мнения: 2 567
Хе-хе, аз си мислих че това е отмряло вече. Когато аз раждах искаха да сме без бикини след раждането и то не само по време на визитациите. Даже тези, които бяхме приети  дни преди това поради някакви причини, също трябваше да сме без бикини. Даже трябваше да спим на найлони, че ако ни изтекат водите да не им намокрим скъпоценните чаршафи.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 668
Това са отживелици ... да си без гащи  Close Аз си бях с боксерки , с ластичен колан ( за корема ) и със сутиен . Доктора нищо не ми каза , една - две акушерки се опитаха да ми направят забележка , но им обясних да си гледат работата ...
Но всички други бяха без белъо и ходеха много смешно с превръзките между краката  Shocked

# 26
  • Мнения: 1 432
Ли4но аз бях с га6ти /другите съ6то/.На визитация леко придърпвах и те си виждаха каквото искат....... Laughing....Никой не е правил проблем от това.

# 27
  • Мнения: 2 891
Искат да няма бельо, за да могат да отреагират в тежка ситуация веднага и без да ги спир абельото ни. Това е! Вечерта, след като родих, реших да бъда изрядна и да ходя с лигнин, без бельо. Тръгнах към тоалетната и можете да си представите каква походка имах Simple Smile Среща ме една акушерка и заявява: Какво ходиш такава!!! Я се стегни и стъпвай нормално!!! Тогава вече полудях. На устата ми беше да я помоля да пробва с лигнина без бельо Wink

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
без бельо бях само при визитациите - идваха и ни предупреждаваха;
докторите оглеждат всичко - за тях не е нещо срамно и ненормално;
а като родиш, и на теб няма хич и да ти пука;

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз си ходех с бикини през голяма част от времето, но не знам дали з атова и не ми се поду раната от епизиотомията. Все пак е рана, а аз я запарвах. Та, не знам, но може и да има логика.

Общи условия

Активация на акаунт