без бикини в родилното?!?!

  • 12 320
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
В Шейново, искат да си без бельо, само сутрин при визитация.През останалото време, може да си носиш каквото си пожелаеш...

# 61
  • Мнения: 657
Аз съм ги сваляла само за визитации, през другото време си бях с бикини. Laughing
и аз така
Peace

# 62
  • Мнения: 4 621
Без бикини бях само на операционната и след това в реанимацията. През останалото времи си носих бикини, а за визитацията ги смъквах леко, колкото да се открие операцията Peace

# 63
  • Мнения: 1 209
само по време на визитациите  Peace

# 64
  • Мнения: 522
С бикини си бях през цялото време,че и колан имах отгоре за да си прибирам корема Grinning.Като идваше доктора за визитация свалям гащите и готово Simple Smile.Не си представям как ще стане с превръзка без бельо newsm78.

# 65
  • Мнения: 689
Мисля,че след това клечане с часове гола,докато родиш- цялата в кървища едва ли ще ти пука после дали си с гащи или не.Пък и на никого не прави впечатление,просто всички лягат,стават,отварят си краката,мият си гърдите.
На кого му пука,пък и кой те познава.Няма да повярваш колко бързо ще оттръпнеш за тези неща. Laughing
Peace  Peace  Peace

# 66
  • Мнения: 590
Предполагам,че всяко родилно има различни изисквания.При нас искаха да сме без бельо само сутрин на визитациите Peace
Peace

# 67
  • Мнения: 154
Като гледам повечето отговори, сигурно ще ви скандализирам, ама ще се опитам да обясня защо е ходенето без гащи.
1. Да не се запарва раната
2. Да се стягат мускулите на малкия таз
3. Да могат да отрегират бързо, ако се наложи.
Ходенето с превръзка без гащи е много добро упражнение за мускулите на малкия таз. Стягаш се много ефективно, както отдолу, така и на бедрата. Не мисля, че ходенето е толкова трудно. Всякакви колани, гащи и тн оставят мускулатурата, разтеглена след раждането, буквало да се свлече. Лично съм се убедила в ползата от това. Добрите лекари обясняват, другите - що да си дават зор. И ето резултата - всички се правят на героини, че са нарушили правилото за гащите и са внесли някои и други бикини контрабанда...
Колкото до това, че гледат првръзките - ми цвета, количеството и миризмата на лохиите са важни за установяване дали всичко върви ОК.
И, не се шокирайте чак толкова, не е страшно, а с малко упоритост, и походката е ОК.
 
 
 
EVALA firebird.Napulno te podkrepiam za vsi4ko koeto si napisala.Az mislia 4e sled kato rodi6 niama miasto za glezene v imeto na zdraveto ti.Vse niakak se izturpiava dva tri dni.....goliama rabota,niama sa da pravim drami i tragedii q Mr. Green

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Ех, като вземат разни  женоря да ми подскачат като ущипани. Crazy Ми като ви е срам да си показвате кървавите превръзки и като сте потресени от това изискване, раждайте си у вас, бе! Не ви беше срам като правихте деца, а като ги раждате ви е срам. Или докато раждате никой няма да ви гледа толкова срамните срамотии?! И да ви бърка пак из тях... Айде моля ви, гащи за еднократна употреба  #Crazy

# 69
  • София
  • Мнения: 3 064
Тарталета,   Simple Smile Peace Hug

Рядко спамя така, ама това е най-точното изказване в цялата тема!!!

# 70
  • Мнения: 59
В болницата където бях аз също имаше изискване за без гащи на консултациите, но аз мисля, че цялата работа е в това доктора да мине по бързо.Съдя за това по начина по който ни преглеждаше-опипа корема,погледне шевовете и айдееее,честно казано беше ме яд въобще не питаше как сме с другите мами smile3515

# 71
  • Мнения: 8 242
Аз си седях без белю, само с лигнин, защото така ми беше най-удобно.. И гърдите ми почти постоянно бяха разголени, щото малкия или ядеше час по час или ги "проветрявах" че беше почнал да ми разранява зърната..
Та си се мотках почти гола голеничка, и никак не ми пукаше  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 811
Малеее,каква важност сте отдали на темата  Shocked.Какво толкова,4е си без гаЩи.ИзобЩо не ти е до това в този момент.Щом докторите и акуШерките казват така,така Ще бъде.Какво сте се захвалили с какви гаЩи сте били...за еднократна употреба,боксерки...нам си кви.Що има хора дето разсъждават,замислят се и се хвалят с глупости Twisted Evil ?В крайна сметка вси4ко ,което ви казват да правите е за ваШе добро.

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
... цялата работа е в това доктора да мине по бързо...

Ами не, не е в това работата, ама нейсе...

# 74
  • Мнения: 11
Какви са тези назидателно-укоряващи словоизлияния. Това че "срамните срамотии" са ни еднакви и по една и съща причина сме там, не означава че във всяко друго отношение сме еднакви. Има по-чувствителни, по-срамежливи, по-непукисти, по-приспособяващи се. Казва се изискването - без гащи. Избора за спазването му е ЛИЧЕН и всеки си го прави за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт