Парфюмни размисли и страсти - 286 тема

  • 60 302
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 924
Парфюмани, насочете ме към нещо с мускус. Много обичам, имам roses musk, crystal noir, molecule 01, които все са с мускус. Искам нещо пристрастяващо за сезона, с което да не мога да спра да се пръскам. Нещо изкусително и нещо, на което да не можеш да кажеш “не”.

Не харесвам нотки като тубероза, алдехиди и повечето Шанели,казвам го за ориентир.
Ако не сте, пробвайте, освен Narciso, също Musc Invisible Juliette Has A Gun, Not A Perfume Juliette Has A Gun, The Muse ZARKOPERFUME,  Musk is Great Afnan, Musk Mood Perfume Lattafa, Lefko Korres, Henry Cotton's, Une Histoire de Femme Sensuelle Mauboussin...

# 691
# 692
  • Мнения: 965
Спрян е и не знам дали се намира някъде, но сладък и вкусен е Live Irrésistible Délicieuse

# 693
  • Мнения: 1 141
Ох, искам нещо сладко и много вкусно... сигурно е от студа.😶‍🌫️

Моля за предложения за "ядлив" аромат, без китки и дървеса.

Аз не съм много, много по ядливите аромати, но фаворит в тази категория ми е Kenzo Amour, много нежен, пухкав и зен аромат ми е, с дъх на мляко с ориз и ванилия.

SOTD от няколко дни ми е Emporio Armani Lei.

# 694
  • Мнения: 662
Скрит текст:
Ох, искам нещо сладко и много вкусно... сигурно е от студа.😶‍🌫️

Моля за предложения за "ядлив" аромат, без китки и дървеса.

Аз не съм много, много по ядливите аромати, но фаворит в тази категория ми е Kenzo Amour, много нежен, пухкав и зен аромат ми е, с дъх на мляко с ориз и ванилия.

SOTD от няколко дни ми е Emporio Armani Lei.
Ауу, да! Имах го някога, много отдавна, и имам много хубави спомени.
Ще се постарая да си го припомня тези дни.

# 695
  • Мнения: 5 375
И днес нося Bouquet Ideale. Нямам забележки относно трайност и излъчване. Харесва ми, но самият аромат сякаш почти не търпи развитие. Може само при мен да е така. Засега ми се струва разумно да взема отливка, а не пълен размер, тъй като има вероятност да ми омръзне по-бързо.

# 696
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 388
Да, Букетът не се развива и променя, един и същ си е при мен през цялото време.

За мускус - има една Прада Кенди - https://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Prada-Candy-Kiss-34973.html

Аз си поръчах Dior Tobacolor,  имах оригинален виал, който ми стигна, за да го разнося няколко пъти и установих, че ми харесва, въпреки, че по пирамида не е мой тип. За зимата е супер.

# 697
  • Melmak
  • Мнения: 3 441
Днес ми е ден за кадифената орхидея. Много  ми е медена, зимна, секси..

# 698
  • Мнения: 5 375
Да, Букетът не се развива и променя, един и същ си е при мен през цялото време.


По принцип не предпочитам монотонни парфюми, но в конкретния случай ароматът ми харесва достатъчно, за да поискам поне още малко от него.

# 699
  • Мнения: 435
Dior Tobacolor, мечтата ми за следващ парфюм.
Парфюм за деня Moonlight Patchouli Van Cleef & Arpels https://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Moonlight-P … chouli-38374.html

# 700
  • Мнения: 31 399
Аз имам Dior Tobacolor, но нещо много трудно го нося. Задушава ме дори с едно пръс и трае повече, отколкото бих желала. Просто няма махане. Мъжът ми не го понася и не мога да го нося и с него.
Ванила Диорама обаче обожавам.

# 701
  • Мнения: 1 141
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали парфюм за 12 годишна девойка? Искала и тя марков парфюм, но нямам идея какъв би бил подходящ за нея.

Пробвайте с този, свеж е и мирише на чисто, а шишенцето е много сладко. Не е нищо нечувано, но за 12годишно детенце е идеален Simple Smile

# 702
  • Мнения: 2 235
Потресаващи цени на световете на Kilian из ФБ групите, както и на минитата Scream
Нямам думи....ужасена съм от явно пасивните потребители на темите, а може би не само! Close

# 703
  • Мнения: 302
Потресаващи цени на световете на Kilian из ФБ групите, както и на минитата Scream
Нямам думи....ужасена съм от явно пасивните потребители на темите, а може би не само! Close
Доста хора в тези групи се отвориха на печалбарство, има си постоянни предлагащи. Плюс това и самото предлагане в пъти надхвърля търсенето, но когато се търгува с "парфюмни писъци на модата", продавачите яко се уливат.
Стоя в тази тема и в най-либералното ФБ парфюмно общество по 2 причини - любопитство и тренировка на волята. Поръчаният Zagar Blend Oud го отказах, още мои парфюми отидоха в размените. Нищо не ме съблазнява и съм много доволна от себе си.

# 704
  • Мнения: 4 190
Здравейте! Бухвам се в темата абсолютно неподготвена затова моля за извинени за невежеството ми. Направо се комплексирах догато ви четох назад в темите, но все пак ще рискувам да попитам. Направих голяма глупост като поръчах на сляпо Инсомния от Мартинез. Ей така...щото гледах някакво рекламно клипче във ФБ. И сега се чудя какво да я правя. Изобщо не ми харесва и няма да я нося. Добре, че все пак покрай моя приятелка си купих един Rush на Gucci, който много ми харесва и ще го нося с удоволствие. Но тая Инсомния сега не знам какво да я правя. Нещо да ме посъветвате?

Общи условия

Активация на акаунт