💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 7 (16.10 - 23.10)

  • 125 447
  • 3 184
  •   1
Отговори
# 3 120
  • Мнения: 8 925
Защо се получава така да пътуват с кола и заедно участници до Царево? В Царево ли им е сборния пункт? Продукцията не им ли осигурява транспорт от местоживеенето до Царево?

# 3 121
  • Мнения: 2 083
Е, що, що!!!  Щото Вито Дженовезе е скрънза!

# 3 122
  • Мнения: 9 246
Защо се получава така да пътуват с кола и заедно участници до Царево? В Царево ли им е сборния пункт? Продукцията не им ли осигурява транспорт от местоживеенето до Царево?

За да могат да си разменят инфо- кой-кой е и Фафли 🤣

# 3 123
  • Мнения: 6 496
Хахахах, Неделчо възмутен?! А той с кого е пътувал от Несебър до Царево? Пътьом да не е натоварил Мани от Бургас? 
шегувам се.

Всички живеят в София, посещават няколкото популярни фитнеса в София, мечтаят да станат известни и да заживеят в София...Румен Радев беше представен като учител по физическо в родния си град Сливен, сега ще става бръснар в София. Мудева от Бургас ще моделства в София. Рълеви май бяха от някакво малко градче, но Иван живее в София.
Кои са всъщност пътуващите за кастингите - Теодора и Веселка, Вики, Ива от Варна. Гатьо и Крум пловдивчани ли бяха? Дали не са се засекли да спестят някой литър гориво. Smiley Ива май и тя е вече софиянка...От миналите сезони повечето "провинционалисти" и те живеещи в София. В едни среди движат, познават се, обикалят риалитата, изобщо тези познанства не ме учудват вече.

В няколкото по-големи града на страната могат да се провеждат кастингите и така вероятността да се изберат непознати е по-голяма, но това са разходи които се спестяват. Това все пак не е честна игра, а шоу.

# 3 124
  • Мнения: 355
Отношението на Мастагарков към Моника бе същото, каквото е сега на Мартин към Мастагарков. Постоянно я режеше, караше и се, викаше и, постоянно и натякваше вина, как постоянно грешала т.н. Само той  зае нейното място. Хората обаче забравят бързо за тези неща и вече той бил добричкия. Мастагарков отдалеч си личи че наистина постоянно мрънка, дудне, оплаква се, мърмори, натяква и явно с това дразни. Тея хора живеят там 24 часа заедно, ние виждаме 10 минути разговор и правим дълбок психоанализ.
Мен примерно ме издразни когато се събуди и започна веднага да хвали Мартин колко добър капитан е бил, перфектен бил, личеше си някакво лицеприятничество, явно същото е правил и с Дени и те затова му се дразнят.
Продукцията усеща това и започва да следва някаква сюжетна линия, като на синхрони постоянно ги питат за това и това излъчват и накрая това се набива на очи. Както бяха синхроните на Румен за Момчи. Зрителя си набелязва някой и започва да го хейти. Започват коментари, зрителски интерес, рейтинг.
Мартин и Дени са много различни, Мартин наистина е яко злопаметен, като той не го крие, сам си го казва.

Мастагарков нито за миг не е показал такава злоба като тази, която Денислава показва към него и то не само пред Моника, а пред абсолютно никой. Моника беше скастрена, заради гаф на съвет и Мастагарков въпреки всичко си беше с нея, просто тя наистина правеше много глупости и постоянно се опитваше да се бута на елементи неподходящи за нея в игрите, нищо общо няма със случката на Мастагарков и е много различна.

Мастагарков буквално беше нарочен от Денислава, защото не е отишъл вместо нея на елиминация като се забравя, че тя беше основен враг на тяхната коалиция, нито му е някаква, нито му е от коалицията защо му е да ходи вместо нея? Тя, се озлоби към него точно тогава, а не защото бил мрънкал.

От другата страна е Мартин, който пък се почувства "предаден", защото му беше отнето мястото под прожекторите на битката с очилата, където ако Мастагарков е виждал, което си личеше, че е така то е напълно логично да се бута да бъде най-отпред или да реди пъзела. Естествено, нямаше как да каже пред Ралица и цялата продукция "да, аз виждах доста добре". Дали, това е правилно е друг въпрос, но всички спортисти го правят. Прави се във футбола, прави се навсякъде. Съдиите са хората, които имат работа да следят тези неща или в този случай продукцията. Това не прави Мастагарков лош, това е игра. Злобата на Денислава не е свързана толкова с играта, колкото с характера и. Там е разликата.

А, Денислава правеше точно това, което прави и Мастагарков в момента, тя се скри зад гъза на Мартин точно на тази битка, въпреки че тя имаше най-голяма вина тогава. Уж, тръгна с Викито да играе обаче като видя, че тя е сама и тогава и тегли майната и "женската солидарност" буквално изчезна. Тя, също се мазни на Мартин, просто не го прави с думи и е по-прикрита и хитра. Докато Мастагарков си личи, че е един добър човек без филтри и фалш.

Моника, макар и добродушна, се държеше като тийнейджър, беше супер неориентирана и само се фръцкаше,ако не стане на нейното. Нормално е някой от нейната групичка да се опита да я вкара в релси,ама тя е толкова инатлива и с ограничено мислене, трудно й е да гледа в перспектива,фокусира се върху злободневни дразнители и ситуации и така спъва развитието на стратегията.
С такива хора или си болезнено прям или просто не се занимаваш.
Че Благо малко пресоли манджата с безброй повторения на нещо вече казано е факт, ама не му беше лесна задача изначално 🤣

Дени е като Мартин - първото впечатление е всъщност красива маска на положителен герой, която обаче не е достатъчно устойчива и истинските качества бързо и стопяват.

Аз харесвам замисълът на Мартин как да играе, всички разбрахме че е отделил време да се подготви физически, но съзнава че винаги ще има по-добри от него в тази част и е обърнал солидно внимание на стратегическата/социална страна на шоуто и му се получава,за негов късмет в племето си има повече followers, отколкото лидери (пък с махането на Вили му разчистиха пътя да се вихри).
Но, не одобрявам, че мачка хората и е злопаметен и като си нарочи някого влиза в такива фантастични сценарии,които и продуцентите не могат да измислят и от там нататък се излива една ненужна злоба и жлъч. Ама като има овчици, които да му се връзват и да подхранват сюжетите му...

Чисто като за шоуто ми е кеф да му гледам схемите и ходовете, но това не пречи да ми е тъпо за участниците,които са обект на неговия witch hunt 🧹

# 3 125
  • Мнения: 44
Да, много добра идея - да обикалят из по-малките градове за кастинг на играчи. Сигурна съм, че там има много материал за шоу, пък и свестни хора, които нямат възможност да посещават тези "известни фитнеси" в София, но въпреки това са с много добра физическа подготовка.

# 3 126
  • Мнения: 2 026
Обаче само във Вилито ми е надеждата, да нацепи по мутренски канчето на Мартин. Няма толкова противен участник. Не зная защо изобщо ни показват , такива индивиди. Просто от сърце съчувствам на реалното му обкръжение, и горките му подчинени , как ли се гаври с тях . Колко ли хора е погазил,  с методите си , за да стане "успешен бизнесмен".  Не вярвам само заради играта да има това поведение, то си му личи че е характеропатия .

# 3 127
  • Мнения: 7 271
Абе Тедито прекалено много се снишаваше, а сега се прави на дисидент. Айде чак пък толкова. Дотук е толкова безлична, че чак се слива с пейзажа. Беше я страх да стане капитан, гласчето ѝ не се чуваше, няма синхрони с нея просто, защото е скучна, а сега се изкарва непримирим противник на продукцията. Какво означава изказването за Ситнилска, че така е преценила, така е постъпила? Алоу, правилата са за другите нали?

Аха.
Тедито ми беше безразлична (с уклон на несимпатичност заради дружбата с Мудева), но след писанията й, откровено вече не ми харесва. И е твърде семпла интелектуално.
И да вземе да си оправи правописа, че срамота.

# 3 128
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
Ако на някой му е интересно да види как Мартин влиза при Емануела в Vip brother 2018, в самия край на клипа е 😊https://youtu.be/OIo_FsIBNcM?si=cFdxHmneB1BKCadq

# 3 129
  • Мнения: 5 479
Добро утро! Разсмяхте ме с този клип за Марто с Емануела. Гледам го без звук и стратега си клати главата като в индийски сериал. Опитайте и вие- смешно е. С това crossbody първо реших, че е чантичката на големия лизнесмен, но май е микрофон...Хубав ден!

# 3 130
  • София
  • Мнения: 5 551
И аз мисля, че е нервак и ни го спестяват - как само ги е строил в племето, всички му козируват и му се мазнят. 🤯
Не ни го спестяват чак толкова. Мине - не мине време, и крещи яростно по Мастагарков.

# 3 131
  • София
  • Мнения: 3 449
Какъв бизнесмен е Мартин? Да не мислите, че печели нещо от ресторанта? Може, ДДС-то Grinning
Мартин е роден в семейство на нотариуси в София. От там нататък всичко е ясно. Паричките са от мама, той като Денислава се чуди къде да се покаже, няма други грижи човека.

# 3 132
  • Мнения: 2 083
3 min Jerry

Скрит текст:

# 3 133
  • София
  • Мнения: 5 551
Стана ясно от Надкаста с Илиян, че Дени, Вили, Иван и Ники Рълеви са пътували заедно до Царево с кола. Неделчо беше шокиран като разбра и се възмути.
Това са 4, 5 часа път. Инфото е от Чакала.
4-5 часа, а хората говорят така, сякаш са женени от 4-5 години. Joy Моника каза във визитката си  че е тренирала с братя Кръстеви, Михаил спомена май. И не само тя, много участници се подготвят физически в същите зали, и имат предостатъчно време да се опознаят. Дори съм учудена, че само са пътували заедно, бих предположила, че са се засичали и на тренировки.

# 3 134
  • София
  • Мнения: 27 358
Дани Викинга в Пепкаст





Ауткаста за липсата или непрекъснатата промяна на правила...

Общи условия

Активация на акаунт