AVON само за представители - VІІ

  • 12 152
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
ee, никой ли не е ползвал тоя wrinkle/line corrector  от аню? newsm78че е много пари и наистина се чудя..

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
ee, никой ли не е ползвал тоя wrinkle/line corrector  от аню? newsm78че е много пари и наистина се чудя..
`що ми се струва че ти бях писала по-напред  newsm78 /може и форума да се е скапал и да се е затрило/ Ползвах мостра за една дълбока бръчка на челото. Докато го ползвах имаше ефект /като спрях изчезна/ сама си реши  Peace

# = блестящи нюанси!  Wink

Янче, явно не гледаш  smile3534
На стр. 122, точно над червилото си го пише  newsm10
гледам аз ама не зная как да го разбирам. А някой виждал ли ги е на живо как са?

# 77
# 78
# 79
  • Мнения: 3 835
ee, никой ли не е ползвал тоя wrinkle/line corrector  от аню? newsm78че е много пари и наистина се чудя..

Доволна съм от него - добре хидратира и някак съживява кожата. Ползвах го заедно с химическия пилинг и комбинацията е идеална!

Мерси момичета, май ще си взема Cream Peace.

Виж и Warmest Beige. Аз ползвам Almond и този цвят ми е тъмен - предполагам че на теб ще ти пасне.

От Интернет предложенията си взимам червило само заради гъбичката за пудра. На времето я изпуснах, дано сега стигне до мен!

ПС. Mного странно - при мен предложенията са други и няма гъбка. Sad

Какво ще кажете за това: "Поръчайте "Пяна за вана бяла лилия" и ще получите безплатно "Мляко против стареене SPF 10", "Шарена кърпа" и "Гел за след слънце с алое"
12.90 лв"

Тези хора се подиграват с нас - та кога пяната е била 12.90 че не си спомням!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Стики, ти в някой топ-клуб ли си? Що твойте спец. интернет предложения са различни от нашите newsm78

Иначе, в цената на пяната са включени и "безплатните" неща, затова е 12.90

# 81
  • Мнения: 3 835
Бях кандидат, но май вече не съм - каталозите вече не ми идват намалени, нямам и нови продукти с отстъпка. Да не би да са ми от предната кампания тези специални предложения - 27 зона съм  newsm78

Обиди ме начина, по който ни предлагат. По-добре да бяха казали - "Мляко против стареене SPF 10" и безплатно ...
А не продукт, който по каталог е 7,50 да ми е водещия.

# 82
  • Мнения: 382
И аз да се разпиша в новата тема Heart Eyes

Моята координаторка ме покани утре на обучение по бяла козметика,но не мога да отида ,защото дечко е болен Sad До колкото разбрах,щяло да правят някакви отстъпки за всички,които са изкарали обученията,или само си набират хора,да им взимат левчето ThinkingНе ми стана много ясно,но като се видим ще я разпитам.Също разбрах,че имало предложения да махнат тези светофари,всички се оплакват от тях и няма да е лошо нещо да се направи Crossing Arms

А тези специалните предложения в сайта ли са?Не съм влизала,че нямах никакво време Sick

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Таксата от 1лв. за обучение по бяла и декоративна козметика влиза в сила от кампания 05 ! Как така ще ви събират сега, по мое време си беше безплатно  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 382
Таксата от 1лв. за обучение по бяла и декоративна козметика влиза в сила от кампания 05 ! Как така ще ви събират сега, по мое време си беше безплатно  Crossing Arms

Всъщност аз не разбрах дали сега има такса Embarassed

А защо на мен ми излизат съвсем други специални предложения в  сайта newsm78 И тази каничка,няма ли ой да й пусне снимка,звучи интересно.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 415
http://images.google.bg/images?svnum=10&hl=bg&q=avon+mil … D1%80%D1%81%D0%B8

тук може да видите няколко канички от ейвън.. не знам дали някоя от тях е тази, която се предлага в специалните предложения..

# 86
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А каква е разликата между Cream и Warmest Beige. Единият е по-тъмен или просто жълтее Thinking

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Cream e по-тъмен. На мен не ми жълтее ?  newsm78

# 88
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Съвсем се обърках Laughing. Аз съм останала с впечатлението, че Warmest Beige е най-тъмният цвят newsm78....Трябва ми нещо, което е с една идея по-тъмно от Almond Thinking

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Съвсем се обърках Laughing. Аз съм останала с впечатлението, че Warmest Beige е най-тъмният цвят newsm78....Трябва ми нещо, което е с една идея по-тъмно от Almond Thinking

Ох, извинявай че те обърках. Warmest Beige е най-тъмния!

Общи условия

Активация на акаунт