Аз казах ли ти? - Ивана - 3 г.

  • 1 650
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 270
Дъщеря ми точно в момента е в такъв неприятен период. Само тона й е заповеднически и ми крещи като иска нещо. Аз не съм от нервните и такъв тон не използвам, незнам тя от къде го е научила. Наприер идва и с крясък ми заповядва "стани", "ела", "дай ми сокче".... и подобни. Аз с най-спокоен тон казвам " Докато ми крещиш така няма да получиш нищо. Знаеш какво се казва." След няколко опита от нейна страна се преминава на "моля".
Много е неприятно, но това е само малка част от екстрите на кризата на 3 годишните  Tired Край нямаха  #Cussing out

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И Мони е в тоя период. При нея всяко изречение започва с "Иска-а-ам...", казано с полу-плачещ тон. Ако не стане на нейната започва да пиши и реве с пълен глас, независимо къде се намираме. Проблемът е, че имаме неразбирателство с баща й по този въпрос - аз обикновено я оставям да се тръшка, колкото си иска - изобщо не ми пука от погледи на хората наоколо ("ама че лоша майка"!); татко й обаче й обръща внимание, уж да я успокои, а истерията се увеличава...
Когато настоява за нещо, но е в по-добро настроение вика: "Ти чуваш ли?" Crazy

Общи условия

Активация на акаунт