Да плача или да се смея, или дългия път на моите картички .....

  • 1 357
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не знаеш ли, че по това време винаги така става. Прекалено натоварен е трафикът, затова след 15-ти декември не се праща, трябва преди това. Аз едно писмо пратих на 19-ти декември и вчера е получено. Но така е всяка година и знам и си ги пускам по-рано. И тук така става. Даже пратих едно спешно и пак му отне една седмица, вместо гарантираните два дни. Не се ядосвай  Hug

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нищо не си е....  Whistling
Преди години, бяхме в ГДР и пускахме картички на приятели и съученици с брат ми. Е, едната пристигна точно 2г. след пребиваването ни там.  Crazy

Та Джул, другия път, помоли някой шЕфер на младостки автОбус, да ти я пусне в самия квартал  Laughing

# 17
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Незнам къде им е проблема на пощите,но преди десетина дни имах такъв случай.Прибирайки се в къщи виждам голям плик и започвам да чета"НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ"-Това е подателя.За получател ДЕТЕЛИНА НИКОЛОВА-КМЕТ много добре си пише град Добрич,а пристига на същата улица и номер,но в друг град.И се смяхме и се майтапихме в къщи,но на другия ден го върнахме в пощата.Някой много добре си е спал че не е видял нито ПК,нито града,че не съответстват. hahaha

# 18
  • Мнения: 4 473
Благодаря за картичката, Джул! Heart Eyes Получих я онзи ден (24-ти януари) Mr. Green
Аз казвам да си се посмеем дружно - смехът е здраве! Grinning А картичката ми дойде тъкмо на място покрай проблемите напоследък Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
Затова аз изпращам само електронни картички. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт