Търся филми с подобна тематика

  • 5 063
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Довечера по HALLMARK от 23ч ще дават филма "Майка на шестнадесет"-
гледайте го !!!
.....тя вече Ивка го е написала ,ама аз да бързам да го поместя ...нищо де,филма е страхотен и винаги го гледам с удоволствие

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 09:42 от Дидка

# 16
  • Мнения: 677
Гледах го.
Още ме държат емоциите.Поревах си в 1 през нощта от щастие,от обърканост в мислие и още незнам какво.Благодарих на Бог за случилото се с мен,целунах си Цецко и заспах.
На следващата сутрин си мислех много неща,които съм изрекла в този форум,чувства,радости и въпроси в душата ми и пак стигнах до едно-съдба и уроци.
Какво научих до сега от случилото се с мен не мога да кажа с думи,то се чувства.Както се казва в любимия ми филм Град на ангелите-От очите излизат сълзи,защото душата иска да излезе с емоциите от тялото.
Благодаря на Бога,че съм благословена.
 Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Момичета и момчета Grinning
може ли някой от вас да ми препоръча анимации , в които е засегната идеята за осиновяването Thinking донякъде се опитах да обясня нещо като гледахме Ледена епоха, но си мисля, че ефекта за сега е неразбран Rolling Eyes моля, ако някой от вас е гледал подобен филм(може и да не е анимация), или има мнение по въпроса-да пише Praynig

Не е анимация. Игрален филм е. Но много добър според мен!

Снощи по БТВ от 00.15 часа докъм 02.00 часа даваха страхотен филм - "Странни връзки". Сюжетът на филма се върти около болестта /левкимия - рак на кръвта/ на един 40-годишен мъж, който чак сега разбира от майка си, че е бил осиновен, когато е бил на 2 дена... нуждае се от трансплантация на костен мозък... а това най-добре ставало от родни братя/сестри... всъщност това накарва майка му да му каже истината с 40-годишно закъснение... той успява да открие родната си майка, намира двамата си братя, завързва любовен роман с... хайде, няма да издавам повече... филмът си заслужава да бъде гледан... особено ме трогна една фраза на главния герой, обръщайки се към рождената си майка: "Да, Естер е моята майка, но ти, ти си моята майчица!" /на английски в оригинал прозвуча по следния начин: "Yes, Ester is my mother, but you, you are my mommy!"/ 

Благодаря за вниманието, дано съм била полезна някому!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт