Пак за частните детски кухни

  • 2 429
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
В другата тема, за която съм пуснала линк по-горе, подробно съм писала за нашата кухня, но да си кажа и тук. Много сме доволни. Казва се "Кухнята на мама Люси". Храната е добра. Доставката е точна. А цената е 3 лева с доставката.
Препоръчвам я с чисто сърце на всеки, който търси добра алтернатива:)

# 16
  • Мнения: 814
Доволна съм от Хер Бебе: http://www.herrbebe.com/. Мисля за 1-2 дни по някое време да пробвам и новата на Мама Люси от чисто любопитство...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
В другата тема, за която съм пуснала линк по-горе, подробно съм писала за нашата кухня, но да си кажа и тук. Много сме доволни. Казва се "Кухнята на мама Люси". Храната е добра. Доставката е точна. А цената е 3 лева с доставката.
Препоръчвам я с чисто сърце на всеки, който търси добра алтернатива:)

И ние сме на нея,много съм доволна,Алекс си я хапва,носят ми я вкъщи по едно и също време.Само че не карат на всякъде,трябва да си звъннете и да си говорите направо с Люси,но иначе може да ходите да си я взимате

# 18
  • Мнения: 213
Хер Бебе  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 11 711
В другата тема, за която съм пуснала линк по-горе, подробно съм писала за нашата кухня, но да си кажа и тук. Много сме доволни. Казва се "Кухнята на мама Люси". Храната е добра. Доставката е точна. А цената е 3 лева с доставката.
Препоръчвам я с чисто сърце на всеки, който търси добра алтернатива:)

И ние сме на нея,много съм доволна,Алекс си я хапва,носят ми я вкъщи по едно и също време.Само че не карат на всякъде,трябва да си звъннете и да си говорите направо с Люси,но иначе може да ходите да си я взимате

А някой знае ли къде карат и къде не?

# 20
  • Мнения: 451
Дайте координати на "Люси".

# 21
  • Мнения: 814
Дайте координати на "Люси".
http://www.mamalusi.hit.bg/index.html   Simple Smile. Аз се обадих да попитам. Казаха ми, че предния ден можеш да поръчаш за следващия...

# 22
  • Мнения: 1 322
Ози днес ми донесоха развалено ядене.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044

А някой знае ли къде карат и къде не?
[/quote]Звънни и питай,карат там където имат повече деца,ние сме в Борово и тука на доста деца карат

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Доскоро взимах от Хер бебе. В началото, когато започнах/май месец/, ми харесваше храната. Но постепенно не знам какво стана, готвача ли смениха, много развалиха качеството и преди 2 седмици се отказах.
Сега се замислям за Ози.

Общи условия

Активация на акаунт