Да ти звъни гаджето, а да го вдигне....шефът!

  • 4 299
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
А, колежката знае ли, дали приятеля и не е помолил шефа си да вдигне и да каже, че е зает? Възможно е, да е очаквал обаждане, на което не биха гледали добре, ако той не си вдига телефона, например?
Де да знам, се си мисля, че има обяснение.

# 16
  • Мнения: 1 520
Отговарям понякога на този на майка ми ако сме заедно, и то само ако я търси някой от семейството ни. Рядко, но все пак се случва.
Иначе давам на сестра ми да вдига моя, ако например карам, а някой много настойчиво звъни.

Но иначе не отговарям на чужд телефон, не ми се е случвало и на мен да ми отговаря друг, там където търся друг. На мъжа ми пък изобщо, даже да е някой от семейството. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 736
Аз не го вдигам, но ми го вдигат Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 370
А, колежката знае ли, дали приятеля и не е помолил шефа си да вдигне и да каже, че е зает? Възможно е, да е очаквал обаждане, на което не биха гледали добре, ако той не си вдига телефона, например?
Де да знам, се си мисля, че има обяснение.
Не, и точно това писах по-горе.
Въобще никой не го е помолил да вдигне телефона.

# 19
  • Мнения: 25 642
Хм, само аз ли съм невъзпитаната, която вдига понякога телефона на мъжа си?  newsm78 Вдигам, когато знам, че човекът, който го търси, няма нищо против да говори и с мен (майка ми, брат ми, детето ни), както и семейни приятели или негови колеги, за които знам, че за да се обаждат, значи е нещо спешно.
Когато името не ми говори нищо или не съм сигурна, че е свързано с нещо важно, не вдигам.
Ама ние сме прости хорица, нямаме кой знае какви тайни за криене един от друг...  Mr. Green
Но други телефони не вдигам, даже на майка ми и на сина.

# 20
  • Мнения: 6 993
Не си, како Сийке, и аз му вдигам телефона понякога.
Обаче веднъж се издразних, когато просто исках да му клипна, а тел. не е бил в него и свеки ми вдигна преди да успея да затворя Crazy И трябваше да се обяснявам, пък тя една многословна...Абе набута ме Mr. Green

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хм, само аз ли съм невъзпитаната, която вдига понякога телефона на мъжа си? 

Не, не си сама.
Но го правя само в подобни на описаните от теб случаи.

По темата...може би наистина има обяснение.
Ако човекът си е направил сметката, че невдигайки телефона ще си докара по-голяма беля...Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 818
Вдигам телефона на мъжа ми само при случаите, които Как`Сийка е споменала, иначе- не.
На други хора телефоните не пипам.
Имах наскоро случай- смених си номера и звъня на мъжа ми да му го кажа, обаче той работел и не можел да го вдигне, номерът непознат и казал на мед.сестрата да отговори. А аз така се стреснах, като не чух гласа на мъжа ми, че се държах като истинска съпруга-кучка Mr. Green Хем се познаваме с жената. Та като знам аз как реагирам като ми вдигне друг, а не този, който очаквам, предпочитам да не пипам. Grinning

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Звънът на телефон, независимо ГСМ или стационарен, ме дразни безумно. За мен това е лоша новина по дефолт и не искам да звъни. От друга страна, може да е спешно...
ПРизнавам си, че незнам какво да правя в подобни ситуации. Понякога отговарям, извинявам човека, обяснявам, извинявам се 18000 пъти; после се извинявам още 25000 пъти на човека, така че на потърпевшия да му писне от мен и въобще да забрави, че вероятно съм нарушила личната му свобода.
Свободно звънящи телефони на работа без някой да им отговори, хич не обичам, предпочитам ушите си.
Пък и който звъни, трябва да е наясно, че отсрещната страна е на работа и като не иска да й пипат ГСМто, си го носи на врата на вибрация.  Crossing Arms  Crossing Arms

# 24
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не обичам да ми вдигат телефона - даже днес вдигнах скандал на майка ми, която го направи, въпреки че 2 мин. преди това и бях казала да не го прави. Аз също не вдигам чужди телефони, дори този на мъжа ми - просто му го нося. Аз съм на принципа, че няма нищо толкова спешно, което да не може да изчака още 5 мин. преди търсеният да се изкъпе, избръсне и прочие. Еле, ако пък шефа ми вдигне моя телефон - жестоко ще се издразня.

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 20:31 от ШоколаДка

# 25
  • Мнения: 7 186
Не вдигам чужди телефони, освен ако нямам инструкции. Ще взема да вдигна, пък току- виж на мен са ми отворили някаква работа или пък са ме хванали на приказка, мерси... Crossing Arms
Ако ме дразни звъненето намалям звука и толкова. Така предпочитам да се процедира и с моя тел. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 916
Ми зависи, обаче ако е на работа, почти винаги вдигам чужди телефони, защото обикновено се оказва важно. И обяснявам "Кабинета на ...", за да не се обърка някой и да започне с "миличкоооо...", и така. По умно от това встъпително изречение досега не съм измислила.  Rolling Eyes

И на мъжа ми телефона вдигам, ама само ако познавам този, който се обажда, иначе не изпитвам никакво желание да комуникирам с непознати.  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 3 569
Или:Бръкни в портфейла ми.Неее,Шанел мрази такива неща!И не защото крия нещо,не!

Якичко е да говориш за себе си в трето лице...

По темата - не вдигам чужди телефони.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз съм от лошите хора, които вдигат чужди телефони без  да са ме предупредили  Embarassed

# 29
  • Мнения: 5 468
Не вдигам. И що да го правя? Търсят друг със сигурност. И аз да вдигна, за да обясня, че той сега не може да говори. Нали той сам ще си каже, като може да говори после...

Моят мъж има тъпия навик да ми вдига телефона, когато спя и понеже го е срам да каже, че спя, казва, че съм все отишла до магазина #Cussing out. Ама важното е да вдигне. За него да не вдигнеш на някого и да не искаш да говориш с този, който те търси, е висше престъпление и не може и не може да го възприеме. ЗВънне ли телефона - търчи като луд с картечница. И всеки път го скастрям люто, да не ми вдига телефона и всеки път с виновен израз ми го носи - отворен! Close

Общи условия

Активация на акаунт