ВНИМАНИЕ McDonalds!

  • 10 562
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
2 chees-a 2 лв
картофи   2 лв
сок            1.50 лв ... общо 5.50

Пак казвам, проблема не е в стотинките.
Може би Ви изглеждам дребнава  Tired,  просто ме хваня яд, че ме лъжат на дребно...  Twisted Evil
А не ти ли дадоха някакво обяснение по повод на тази сметка?

Аз също мразя миризмата (на стара препържена мазнина) покрай Макдонадс Sick

# 16
  • Мнения: 6 904
Тъпо е наистина това, което са направили. На нас ни се е случвало много пъти да ни предлагат така да си вземем меню ако например ще ни излезе по-евтино, или пък да си вземем меню (при положение, че поръчваме сандвич и кола) и картофките щели да ни излязат някакви стотинки. Но винаги са питали, никога не са ни маркирали нещо ей така, защото те са решили.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз също мразя миризмата покрай Макдоналдс. И храната не ми допада. Единственото нещо, което им харесвам е портокаловият сок.
И всичките им боклуци са неоправдано скъпи.

# 18
  • Мнения: 14
Здравейте,аз съм работила близо година в МД,за хигиената мога да гарантирам,че е 100% безупречна,също и за това че сандвичите,картофките и всичко е прясно(до колкото може да се нарече прясно,нещо приготвено от замръзени продукти),всички сандвичи престояли повече от 10 мин. се изхвърлят.Което е много жалко,като се има в предвид колко гладни има по света.Нямате си и идея за какво количество изхвърлена храна става въпрос.За миризмата на препържено също може да се поспори,защотото мазнината която се ползва се филтрира непрекъснато и в края на деня се сменя.Наистина мирише специфично,защото не е обикновено олио,а смес от три,не си спомням вече какви бяха.За солта,слага се определено количество по стандарт.И аз много съм се възмущавала докато работех там,и съм казвала,че не всеки обича толкова солено,но така и не можах да ги обедя,такива били стандартите Shocked.
И по темата за маркираното меню.Понякога наистина излиза много по-евтино да си поръчаш меню,дори и да не си вземеш колата например или картофките.Но е ужасно това да караш някой да си купи нещо което не иска.Всеки може да си прави сметката и да прецени сам кое му е по-изгодно и дори да плати повече.Много често се правят състезания за персонала,който продаде найй-много едикаквоси през деня или седмицата получава бонус някакъв.Караха ни непрекъснато да предлагаме нещо и ако мениджъра те чуе,че не предлагаш меню на някой който си поръчва картофки и сандвич после ти се мрънка.Та явно тази служителка се е състезавала за поредната тъпа награда.Имах много колеги,които правеха това,ти си поръчващ сандвич и картофки,те ти маркират меню.Аз лично никога не съм го правила,защото ми е извън принципите да лъжа хората.Та затова и не се задържах много в този ресторант,а докато работех там бях в непрекъснати пререкания с мениджърите,защото нямаше сила която да ме накара да мрънкам на хората,какво да си купят и да предлагам още и още,ако може всичко което се продава в ресторанта да си купят.
Та така...много е вкусно,но вътре системата и ужасна,просто са едни безумни правила,едно непрекъснато мрънкане и спазване някакви измислени стандарти и т.н.
Много дълго стана,за което си извинявам!  Blush

# 19
  • София
  • Мнения: 8 932
В същия Макдоналдс веднъж си поръчах салата. През лятото. А като ми я донесоха доматите бяха толкова замръзнали, че можех да играя на топчета с тях. Понеже не съм от мълчаливите ми я смениха с нормално размразена, не беше лоша на вкус. На съседната маса една по търпелива женица си хрупаше замразените доматчета и то на каква цена!

# 20
  • Мнения: 794
Хм by, това за съзтезанието звучи като логично обяснение... Thinking

Знаетели, всъщност имам проблеми със стомаха и това е най-малко препоръчителната храна за мен, но май съм леко пристрастена...



# 21
  • Мнения: 750
Аз също мразя миризмата покрай Макдоналдс. И храната не ми допада. Единственото нещо, което им харесвам е портокаловият сок.
И всичките им боклуци са неоправдано скъпи.
Peace Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 972
Въпроса е принципен,просто са побългарили системата.Това го има навсякъде в западните фирми навлезнали на българския пазар.На бензиностанциите ще ти разредят горивото,в McD ще те врътнат със сметката...и т.н.  В темата не става въпрос за качеството на храната,а за "любезното" обслужване  Money

# 23
  • Мнения: 3 576
Единственото нещо, което ми харесва там са шейковете - обожавам ги!
Но като прочетох колко калории съдържат започнах да се въздържам....
Сега ходим с дребния там заради играчките и заради пързалката Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
к,во правите в МакДоналдс, да ви се чуди човек newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
пък и проблема на авторката hahaha hahaha hahaha Да й имам проблема Mr. Green
аз си помислих, че е намерила плъх в чинията, пък то.... Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз доста често обядвам в Макдоналдс - съвсем близо ми е до работата и ми е много удобно, пък и обожавам шейковете... Crazy И въпреки, че съм редовна клиентка успяха да ме излъжат два пъти, поне за толкова се сещам... newsm78 Пробутаха ми повече храна и аз нали съм завеяна и все мисля за хиляда неща едновременно, чак като се върнах в работата видях...Да не говорим за увещаването да вземеш това и онова, а не искаш ли трето и пето... ooooh! То бива, бива маркетинг...

# 26
  • Мнения: 4 555
Ааа, има спор за това колко са вкусни.
На мен лично, от миризмата на мазно и гранясало ми се повдига всеки път, когато минавам покрай въпросното заведение.
Точно това бях тръгнала да пиша (дословно), но беше много претоварен сървъра и не можах да го постна.
Виждам, че репликата ми не е останала неказана Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 465
Тук пък се случват други неща в Макдоналдс. Ние обикновено купуваме от Макдрайв, та там често липсва нещо от поръчаното и винаги ти "съкращават" по някое сосче:thinking:, но установяваш липсата след като вече си си у дома. Crazy

# 28
  • Мнения: 2 839
Аз доста често обядвам в Макдоналдс ...
Не ми се вярва ... никак не ти личи  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 583
аз също обичам да похапвам с охота там Embarassed, но адски ме дразнят с това, че от доста време насам много бавят поръчките, особено на мак драйв и веднъж ми се случи да липсва нещо, а друг път да е заменено с друго и затова ме е яд на тях.

Общи условия

Активация на акаунт