Какъв хляб консумирате...?

  • 4 495
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Предимно Добруджа.
Мит е ползата от черния или пълнозърнестия хляб Tired

# 16
  • Мнения: 2 926
Не консумирам никакъв хляб, защото ми се отразява изключително зле  Naughty

# 17
  • Мнения: 12 888
Само аз ли обичам хляба, когато е на един ден? Някак не ми е вкусен, когато е прекалено пресен. Много рядко ям хляб, който е купен същия ден.
Иначе и аз като повечето, писали в темата, не съм фенка на белия хляб. Предпочитам типов или грахам. И ръжен хапвам с удиволствие, има специфичен вкус, но това от нашите хлебозаводи не знам дали има и примес на ръжено брашно, да не говорим пък да е "ръжен хляб". Бонус ми е вкусен само препечен.
А, яла съм няколко пъти царевични франзелки и много ми допаднаха на вкус.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Не ям хляб от години! Naughty
Противопоказно ми е на фигурата!  ooooh!
Но ако хапна е пълнозърнест или грахам. Tired

# 19
  • Мнения: 2 220
Обичам най-много Бонус. И белия, разбира се, но избягвам да го консумирам, само ако седмица съм на черен, хапвам мен и бял Simple Smile. Сега открих хляба Здраве, който също много ми харесва и доста засища. Къде сте прочели, че е мит, че пълнозърнестия хляб е по-полезен за здравето и фигурата? Наистина ми е интересно. Колкото до това, че бил пълен с оцветители, мога да кажа само, че във всички продукти има неописани съставки, които са вредно. Сигурно и в белия хляб има. примирила съм се с това!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 196
Само Добруджа.

# 21
  • Мнения: 7 723
Не мога да ям друг хляб, освен бял, по възможност и да е топъл  Wink
Може би, защото нямам проблеми с килограмите, слава Богу  Wink

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къде сте прочели, че е мит, че пълнозърнестия хляб е по-полезен за здравето и фигурата?
В скоро издадени книги... Пълнозърнестия хляб нямал предиства пред белия, щото всички минават през пещта.
И още- Christian (пише в здравния форум, лекар и суровоядец е) писа, че черния хляб е по-вреден от белия, защото се лепял по червата...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
"Органик" - различните видове, без бял.
 Смятам, че е добър, поне на мен много и харесва ...

# 24
  • Мнения: 2 220
Къде сте прочели, че е мит, че пълнозърнестия хляб е по-полезен за здравето и фигурата?
В скоро издадени книги... Пълнозърнестия хляб нямал предиства пред белия, щото всички минават през пещта.
И още- Christian (пише в здравния форум, лекар и суровоядец е) писа, че черния хляб е по-вреден от белия, защото се лепял по червата...

Напараво ми разби детските илюзии  Grinning Дай лин към някоя такава книга, моля или поне автора ако ги няма в нета!   bouquet
Тогава ще изтъкна едно предимство, което никой не може да обори Wink, лично за мен е, разбира се. Ако е пълнозърнест хляба се нахранвам с двойно по-малко количество, отколкото като е мек и топъл.  Blush

# 25
  • Мнения: 2 407
Най- често Добруджа!

# 26
  • Мнения: 1 290
Не ям хляб  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Ето защо ядем в къщи черен хляб.
http://www.tialoto.bg/article.php?id=3440/
Разбира се всеки си има собствено мнение и вкусови предпочитания.  Peace

# 28
  • Мнения: 11 547
Харесвам бял,топъл и мек хляб,но рядко си позволявам да ям такъв.Купувам си Бонус-6 зърна,защото ми допада на вкус.

# 29
  • Мнения: 1 069
 Обичам бял, топъл, с твърда кора!
 Но понеже трудно се намира, по-често ям Бонус 6 зърна!

Общи условия

Активация на акаунт