Ядете ли сурови печурки?

  • 16 862
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Не, не ям.
По скоро не съм пробвала.
Блонди те в овчарската салата (ако говорим за Бг), не слагат ли гъбки от буркан newsm78

# 16
  • Мнения: 1 352
 #Shocked

Като прочетох заглавието помислих, че се майтапиш и веднага ми дойде отговор: "Да и доматите ги ям с колците" Wink
После видях, че говориш сериозно.

# 17
  • Мнения: 7 640
аааа, аз също ги ям, обожавам ги!

Казвали са ми, че във Франция е нормално да ги консумират така Grinning

# 18
  • Мнения: 2 220
Бъър... не съм си го и помисляла.

# 19
  • Мнения: 2 550
Хъхъ, веднъж в едно заведение си поръчах "салата от пресни гъби", оказа се, че пресните гъби са сурови печурки  Joy Нещо не ми харесаха и повече не съм яла сурови печурки  Laughing

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Даже и сол не им слагам...ей така си ги пъхам в устата.  Mr. Green Снощи докато миех гъби, понеже правих гъбен сос си похапнах стабилно сурови гъбки, ахкайки и охкайки от удоволствие.  Чудех се само аз ли съм откачалка, понеже Умирам и за сурова кайма. Embarassed

# 21
  • Мнения: 14 489
хапвам си най-редовно. като ги почна и едвам да не остане за яденето дето готвя. много обичам Grinning
а сурова койма яде майка ми - за мен е отврат Sick

# 22
  • Мнения: 3 360
Ммммммм-НЕ!Никави гъби сурови не ям Close

# 23
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ех-хе-хеееееее  а аз се криех , че другите ме гледат ококорени - пак то не съм самааааааа - МНОГО ГИ ОБИЧАМ - само внимавайте от много време ги продавам и лятото , като престоят 3-4 дни червясвот - яжте ги когато са съвсем пресни !!!!!!!  СЛАДУРАНКИИИИИИ

# 24
  • Мнения: 3 537
Ъъъъ Shocked не ,даже и не съм си и помисляла да ги ям сурови....
Ама може и да пробвам някой път да видим дали ще ми хареса Crazy

# 25
  • Мнения: 2 498
Как така сурови гъби #Crazy?????
За първи път чувам някой да ги хрупа необработени Thinking......

# 26
  • Мнения: 1 232
аз ги обичам печени на котлона цели и поръсени с малко сол мммммм какво сосче пускат,но и сурови стават

# 27
  • Мнения: 510
И аз умирам за сурови гъби, пресни и с малко сол. Не съм го намирала за странно, защото знам, че слагат сурови гъби в доста салати.

# 28
  • Мнения: 3 647
гъби никога не ям сурови

# 29
  • Мнения: 27 524
Блонди те в овчарската салата (ако говорим за Бг), не слагат ли гъбки от буркан newsm78

По принцип да, но в по-хубавите заведения, където поддържат някакъв стил и качество, ги слагат сурови  Peace

А, тук суровата кайма е класика, яде се на садвичи, не мога да си представя да го ям  Sick
И телешко месо сурово, много на тънко нарязано  Sick

Общи условия

Активация на акаунт