ide mi da se gramna!

  • 2 563
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 300
Mnogo sum ot4aiana. Navarshih 8 sedmiza. Predi 2 sedmizi vsi4ko beshe nared s plodnia sak. Sega doktorat mi govori za missed, a stoinostite na HCG sa mi mnogo visoki, saotvetstvat na sroka i gardite vse taka me boljat. Dade mi njakolko dena otsro4ka, no jaj stavam i ljagam, kak prejiviavam, samo az si znam. I glavata zapo4na da me boli ot naprejenie.

# 1
  • Мнения: 4 328
Оххх, съжалява, за това което се налага да преживяваш Sad Потърси още едно лекарско мнение, а ние ще стискаме палци! Успех!

п.с. пиши на кирилица!

# 2
  • Мнения: 191
Здравей,
много съжалявам за напрежението и лошата прогноза, дано лекаря да греши. А сърдечна дейност вижда ли се какво ти каза лекаря?

# 3
  • Мнения: 300
embrionalna struktura i sak, koito po forma ne izglejdat kakto triabva. A ina4e HCG e super

# 4
  • Мнения: 191
hCG-то в случая няма значение, имам два миседа и мойто беше супер, но за съжаление сърчицето на ембриона спря, затова те питам дали има пулсации? В 8 седмица би трябвало да се видят такива newsm78Съветвам те да потърсиш и друго мнение, опитай се да се успокоиш стискам ти палци Hug Praynig

# 5
  • Мнения: 300
Da, potarsih, no shte e 4ak sled 4 dena. Ina4e sega gardite mi vse oshte sa poduti, za razlika ot predishnite missedi

# 6
  • Мнения: 7 716
Мaiska, пиши на кирилица. Няма кой да ти чете тази маймуница.

# 7
  • Мнения: 300
znam, i na men mi e zle da pisha taka, no kirilizata mi se skapa, niama ia, sorry

# 8
  • Мнения: 7 716
Как да пишеш на кирилица с КРЕДОР виж ТУК.

# 9
  • Мнения: 191
Da, potarsih, no shte e 4ak sled 4 dena. Ina4e sega gardite mi vse oshte sa poduti, za razlika ot predishnite missedi

Искрено ти съчувствам ужасно е, незнаех че си го преживявала Hug Някакви изследвания правила ли си, след предишните миседи?

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Защо трябва да чакаш 4 дни? Генекологични кабинети има  колкото ти душа иска . Влез в първия и чуй друго мнение. Не се плаши, не се отчайвай, всичко ще е наред. Много момичета са ги готвили за кюртаж, а в крайна сметка всичко е било наред. Поне аз познавам няколко такива. Постарай се напрежението да го държиш далече от теб, а от нас имаш най-искрени пожелания за КЪСМЕТ и УСПЕХ! Стискаме палци!

# 11
  • Мнения: 300
Как да пишеш на кирилица с КРЕДОР виж ТУК.
Blagodaria, vsi4ko razbrah, samo ne razbrah kade e buton4eto KREDOR, koeto triabva da natiskam...

# 12
  • Мнения: 7 716
Майски, като натиснеш бутончето "отговори" за да пишеш мнение ти се отваря един празен прозорец, в който ще пишеш. От дясно /където ти е дясната ръка/ над прозореца има "промени цвета", отгоре следва "размер на шрифта" и над него е бутончето "КРЕДОР" - трябва да преместиш малко страницата с мишката, за да го видиш.

# 13
  • Мнения: 300
Благодаря, ще знам за друг път - а сега кирилицата ми се оправи. Та по въпроса с моята мъка какво ще кажете? Аз ще отговоря за 4те дни -защото прегледът тогава е при светило, а не ми се иска сега да се буфна при първия срещнат, да си дам парите и той пак да ми каже нещо, откоето дасе спихна...

# 14
  • Мнения: 7 716
Той защо предположи мисед? Не чува пулс или е много малко по размер? Отиди на друг лекар.

# 15
  • Мнения: 300
ами не виждал пулс и формата на ембриона не била както трябва и сака също. Сега се чудя, ако е мисед, чета тук разни страхотии за натравяния на кръвта, а понеже аз се чувствам добре, ако се случи нещо такова преди прегледа, аз как ще разбера?

# 16
  • Мнения: 7 716
Отиди утре на друг лекар.

# 17
  • Мнения: 35
Задьлжително иди при друг лекар.Стискам палци и се моля вси4ко да е ок Praynigуспех

# 18
  • Мнения: 300
мислите, че другият лекар може да види и пулс, и да отрече лошите констатации на предишния? Че може ли предишният да е премерил грешно? Така или иначе, ще ида на друг, ама си мислех доколко мога да възлагам надежди на промяна...

# 19
  • Мнения: 7 716
Може.
Стига се тюхка тук, ами отиди на друг лекар веднага.
Стискам палци и пиши после.

# 20
  • Мнения: 1 902
Не се отчайвай по-добре отивай на друг лекар да чуеш още едно мнение.Според мен човек не трябва дасе доверява на мнението на само един лекар.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Успех и от мен! Пиши какво е казал вторият доктор!
 Praynig

# 22
  • Мнения: 300
И вторият, и третият са на едно и също мнение - деформиран сак, структурата прилича на някаква маса и съответно - кюртаж. Което за сетен път трябва да преживея. Дано да се видим скоро във форума, за да мога да ви кажа, че съм добре след цялата тая гадост

# 23
  • Мнения: 4 328
Съжалявам Sad

# 24
  • Мнения: 7 716
Майска, съжалявам. Sad
Пиши.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
О-ох, съжалявам много. Пиши после как си.  Cry

# 26
  • Мнения: 390
maiska , Hug силно!!!
И пиши.

# 27
  • Мнения: 300
вече съм добре, милички. Но получих усложнения след кюретажа и трябваше оттново да лежа в болница. Вдигнаха ме на крака, но мира не ми дава мисълта, че е можело да дръпне в развитието си и сака, и това, което е вътре в него....

# 28
  • Мнения: 2 259
Бъди силна,като мен!Знам какво е да си по болници и да знаеш,че все е можело и да има малка надежда.Вярвай,че нещата ще се оправят и един ден Господ ще ни дари с едни малки съкровища!

# 29
  • Мнения: 445
вече съм добре, милички. Но получих усложнения след кюретажа и трябваше оттново да лежа в болница. Вдигнаха ме на крака, но мира не ми дава мисълта, че е можело да дръпне в развитието си и сака, и това, което е вътре в него....
Много  Hug Hug Hug
През лятото и аз преживях същото. Ходих по лекари, исках да изчакам каквото и да стане с мен. Надежда. Реших, че няма да ходя на кюртаж до последно. Само че природата си знае. Прокървих и след два дни след страшен кръвоизлив ми направиха кюртаж по спешност
Късмет следващия път. (колко време ти казаха да изчакаш?)

# 30
  • Мнения: 300
Eдин казва три месеца, друг шест... И всички вкупом - че било случайна грешка. Вече три пъти!

# 31
  • Мнения: 445
Иди при друг лекар. Моя ми каза, че след три спонтанни аборта трябва да се направят генетични изследвания.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 381
Eдин казва три месеца, друг шест... И всички вкупом - че било случайна грешка. Вече три пъти!
Едва ли е толкова случайно. Наистина, смени си лекаря и успех следващия път!  Hug   bouquet

# 33
  • Мнения: 300
ходила съм бе, хора, при най-добрия съм ходила - Кременски. И куп изследвания съм правила - нищо не излиза

Общи условия

Активация на акаунт