Има ли желаещи?!?

  • 15 606
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 301
tsufygЗдравейте Heart Eyesмомичета
вече се ориентираме към поръчване Hugче не остана време Grinning
Само да поясня за всички вас,че поръчката ще я правиме двете с Цвети(tsufyg)а за събирането на парите,както и превода ще отговаря Цвети,тъй като има банкова сметка в ПИБ Hug
Ще си остави тук в темата координатите за връзка с нея Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 1 455
Кажете ми моля,че пак не съм разбрала,къде трябва да се дадат парите и как? Притеснява ме само едно.На мъжа ми не мога да разчитам да ме закара,аз нямам кола и ако сте много далече,за мое съжаление отпадам.Как ще се събират парите? Извинявам се ,ако е обяснено,но нещо не разбрах аз.  bouquet

# 77
  • Мнения: 326
и аз искам да си поръчам нещо, но съм от Пловдив може ли да се включа към вас http://www.fisherprice.at/fpvorschule-Kat405/fisher_price___corn … g-Art14414.html#x

# 78
  • Мнения: 366
 Дайте верно да направим някаква организация по събирането на парите, някакво средно място, аз съм лесна - с кола съм , а и живея на орлов мост, има ли значение от кой клон на ПИБ ще се превеждат парите, може някъде около клона да се съберем....... дайте да мислим нещо. tsufyg да каже как ще е най-удобно. Предлагам да оточним тези неща до понеделник и в работен ден да действаме 

# 79
  • София
  • Мнения: 2 768
ако сте съгласни може в МОЛ-а на стамболийски и опълченска. Хем е в центъра, хем има кафе където да седнем да се преброим, съберем парите и пр. и също има и клон на Първа Инвестиционна Банка на партера, който работи и събота и неделя. Какво ще кажете за идеята?

# 80
  • Мнения: 2 614
ако сте съгласни може в МОЛ-а на стамболийски и опълченска. Хем е в центъра, хем има кафе където да седнем да се преброим, съберем парите и пр. и също има и клон на Първа Инвестиционна Банка на партера, който работи и събота и неделя. Какво ще кажете за идеята?
Peace Съгласна съм, защото така или иначе ходим и в събота и в неделя  Peace
Само кажете ден и час! Wink

# 81
  • Мнения: 451
здравийте мами
значи така го измислихме с gabrielka-rafaelka: да си направим пимерно среща в Мола на Стамболийски  в началото на седмицата за да съберем паричките, а който наистина няма възможност аз имам кола и ще мина през него да ги взема. след това с Габриела ще направим поръчката и с помощта на моя съседка, която знае немски. и след това ще направим превода, който желае може да дойде с мен до банката. За да няма притеснения зя парите предлагам на срещата да си носим лични карти и за всяка мама ще напишем разписка- по една за мен и една за нея. След превода ще сканирам вносната бележка и ще я побликувам. Предлагам да се чуем по телефоните за да измислим удобен час и ден за срещата и за адресите на тези които не могат да дойдат. ако съм пропуснала нещо да обясня пишете. Моите телефони са: 9740408 и 0889521472

# 82
  • Мнения: 366
 Вижте според мен първо трябва да се направи поръчката, да ни пратят мейл с потрърждение на поръчката, да се види точната сума на стоките, може да се окаже, че няма нещо или пък, че ни правят отстъпки за голямо количество. Според мен е най- добре да изготвите поръчката в понеделник, ако е възможно разбира се, до вторник евентуално да долучим мейл с потвърждение , че всичко е наред и сумата, която трябва да преведем е .... и няма да бъде проблем до ден - два да се преведът парите. Мисля, че е излишно да ги събираме веднъж , а поле да се окаже, че нещо не е точно.. Вие кажете, аз така мисля

# 83
  • Мнения: 1 455
Вижте според мен първо трябва да се направи поръчката, да ни пратят мейл с потрърждение на поръчката, да се види точната сума на стоките, може да се окаже, че няма нещо или пък, че ни правят отстъпки за голямо количество. Според мен е най- добре да изготвите поръчката в понеделник, ако е възможно разбира се, до вторник евентуално да долучим мейл с потвърждение , че всичко е наред и сумата, която трябва да преведем е .... и няма да бъде проблем до ден - два да се преведът парите. Мисля, че е излишно да ги събираме веднъж , а поле да се окаже, че нещо не е точно.. Вие кажете, аз така мисля
Според мен е по-добре първо да се съберат парите,за да няма после този не дойде и онзи. Naughty
Пък после ако има разлика,при получаването на поръчката ще се даде или върне разликата. Peace
Казвайте и вие Hug

# 84
  • Мнения: 366

[/quote]
Според мен е по-добре първо да се съберат парите,за да няма после този не дойде и онзи. Naughty
Пък после ако има разлика,при получаването на поръчката ще се даде или върне разликата. Peace
Казвайте и вие Hug
[/quote]

Имаш право

# 85
  • Мнения: 2 614
Според мен е по-добре първо да се съберат парите,за да няма после този не дойде и онзи. Naughty
Пък после ако има разлика,при получаването на поръчката ще се даде или върне разликата. Peace
Казвайте и вие Hug
И аз така мисля. Не, че очаквам някой да се направи на разсеян, иначе не бих участвала, но все пак... Embarassed
Остава само да се уточним кой ден ще се видим в МОЛ-а. И по колко пари да приготвим (горе-долу - доставка, такса превод и т.н.)  bouquet

# 86
  • в центъра
  • Мнения: 445
На мен ми все едно кога ще събираме парите, молбата ми е само да дадете знак един ден предварително, че мъжа ми бачка вкъщи на компа и не мога да следя много често дали сте се уговорили нещо или не.

... след това с Габриела ще направим поръчката и с помощта на моя съседка, която знае немски. ...

Колкото до немския, и на Габриела писах на лични - ако имате нужда от помощ - кажете. Съседката добре ли го говори? Не искам да прозвучи неучтиво или че нещо се натискам, просто малко ме притеснява да не стане обърквация.  #Crazy

# 87
  • Мнения: 366
 Айде кой ще се осмели първи да предложи ден и час , а от там нататък всеки да потвърди дали му е удобно или , ако не е да предложи друг час...  и така да се уточним.. Предлагам вторник в 2 на обяд... ние не спим , ама вие кажете може и друго , аз мога почти винаги... А за парите предлагам точната сума на поръчваните стоки и някакви за доставката, а те няма най- вероятно няма да са повече от по 10 лв на човек ,даже и това ми се струва много , но да речем .. най добре на място да сметнем приблизително и да ги разделим спаведливо.. 

# 88
значи за доставката и превода мисля, че излизат по не повече от 3-4 евро на човек ( доставка 21 +около12 за превода), но наистина на место ще се сметне защото не знаем точно колко сме. За немския ня съседката не се обиждам, няма проблем, тя е живяла дори в Германия и сега прави и преводи, така че не се притеснявайте. Колкото до деня да си призная на мен ми е удобно от срядя натам, включително. Кажете и вие. newsm78

# 89
  • Мнения: 366
Аз в четвъртък трябва да съм във Варна така, че нека да е сряда, а за часа какво ще кажете 2 добре ли е?

Общи условия

Активация на акаунт