СИНГУЛАР

  • 9 299
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте! Имам някой въпроси относно Сунгулара. Но никъде не намирам имейли за връзка. Моля ако някоя майка реши да ми помогне нека ми напише писмо на имейл: kakalidka@abv.bg
Предварително Ви благодаря!

# 16
  • Мнения: 4 053
питай тук, на място,
така повече майки ще се информираме  Wink

# 17
интересува  ме  сингулара  може  ли  да  има  ефект  вьрху   умствено  развитие  на  дете   при  положение  че  го давам  на  3  годишно  дете   в  смисьл  отрицателен 

# 18
  • Мнения: 5 468
Бяха го изписали на дъщеря ми - д-р Бъчварова от ул. Ами Буе. Пи го 2-3 месеца и като свърши, повече не отидох да взимам. Все си мислех, че няма нужда от него. И ме беше страх, че ще се пристрасти, в смисъл, че като го спрем това хапче, ще почне да прави пристъп след пристъп... въпреки, че докторите ми казваха, че няма такава опасност. Ами сега вече не го пие и не прави пристъпи, но и не боледува така често, както преди.
Почвам да се чудя, като чета темата, че действал след 2 месеца прием, дали не сгреших, като го спрях на своя глава? newsm78
Иначе са едни малки хапченца, които се схрускват, със вкус на череша... и дъщеря ми примираше за вечерното си хапче. Даже ревеше за още Laughing.

# 19
  • Мнения: 1 116
Сингулар е много добро лекарство, не очаквайте странични ефекти от него (нито пък от аспартама). Моят съвет е да си го вземате чрез здравната каса, щото е безплатен.

# 20
  • Мнения: 30
Синът ми е астматик и от 9 месеца го взимаме всяка вечер.Нямам никакви оплаквания и даже се притеснявам когато ще трябва да го спрем.Пристъпите значително намаляха,а когато ги получи минават доста по- леко и бързо.Изписват ми ги по здравна книжка.Безплатно е.

Общи условия

Активация на акаунт