как реагират децата ви когато ви видят голи?

  • 28 031
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Отбелязва разликите като конферансие пред публика. Явно чака похвала, за откритията си... И толкова.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, при нас просто къпането заедно си е традиция. Малката вижда разликите, много й е смешно и вече  разбра, че мамите имат големи "копи" (от копчета) - това е нейното име за гърдите. Но при мен положението е лесно, понеже имам момиче и нямаме различия по пол. Баща й не живее с нас и няма как да го вижда гол, но предполагам, че в детската градина ще се образова за разликите между половете. Аз никога не съм се притеснявала от голотата пред малката, още повече че тя и досега обича да ме прегръща гола...адски се кефи да проверява дали моята и нейна кожа са еднакви на докосване. Сигурно в Америка за такива прегръдки ще ме метнат в затвора Joy Joy онези там нали са луди на тази тема! Wink Wink Wink

# 62
  • Мнения: 14 654
никак не реагира, свикнал е да ни вижда голи. понякога прави коментари, за се заяжда, не защото е впечатлен

# 63
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не коментирах изказването на авторката (което е напълно ясно, че става въпрос за малки деца), а това изказване:

Ако детето от малко вижда родителите си голи,няма да прояви никакъв по-особен интерес към голотата.

Което само по себе си говори, че ако децата от малки виждат голи родителите си дори и като голямо няма да му прави впечатление голотата. (поне аз така го разбирам) Което изказване оспорвах аз.
По горе съм отговорила конкретно, на авторката. Аз също не се крия, но като стане по голям и забележа интерес от негова страна ще се крия. Това е напълно естествено. Аз се отвращавам само от мисълта, че мога да видя баща си гол.  Sick, предполагам, че ще бъде същото и с детето ми като порасне.

# 64
  • Мнения: 1 263
Всъщност вашите хлапета говорят ли в трето лице за себе си?
Да естествено Laughing тя май само така говори за себе си.

По темата: Наддава боен вик и с всичка сила ме шляпва по бедрото.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 13:34 от eremita

# 65
  • Мнения: 37
При нас е много интересен пъпа и все гледа да си мушне пръста вътре.Сега понеже съм бременна в 4м. иска да ми вижда корема и да говори на бебето и го целува,а  като ми види гърдите и  става много смешно и все иска да ги пипа или си вдига  блузата за да ми покаже,4е и тя има .Към баща си не проявява голям интерес

# 66
  • Мнения: 1 446
Идва и сяда където намири и чака да се съблека. После задължително ме щипва за някъде и побягва.
Един ден ходиме на женско парти и с три приятелки бяхми в спалнята и избирахме блузи , а той беше с баща си в хола. Аз заключих вратата на спалнята докато се преобличахме , за да не почувстват неудобство приятелките ми. Той тропа по - вратата и накрая се почувства много обиден и започна да плаче. като тръгнах да го успокоявам , той ми каза:"Инка види Сиси гола". Сиси му е любимка.
Баща му изобщо не му е интересен.

# 67
  • Мнения: 3 323
"Я, мама боса!" - единия ми син.
"О, мама стана кака!" - другия, вероятно защото по телевизията все каките са разсъблечени - не разбрах логиката.
Най интересна беше реакцията на дъщерята на наши приятели като ходиха да пишкат със моя син - "Я, Каро има пръстче!"  rotfImao rotfImbo

# 68
  • Мнения: 2 070
Яна, 2г,7м - Почва да вика - "Тате татеее, мама е голишкаа, ела да я цункааш". И почва да ме щипе и пляска"  Баща си, като и се разкарва гол, отбелязва, че имал пишка и че значи е момче и момченцата в яслата също имали пишки.   Понеже всяка вечер  се съблича чисто гола преди да я мия и тича из апартамента гола и пее "кой е гол кой е гол кой е Голчо от Гол тупан" /баща и я е научил, той го правел като малък/ и като види нас голи и казва "ааа голиш голиш, кой е от Гол тупан"

Ей такива. Много е смешна.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Тери е малка още и засега само ни разглежда/най-вече гърдите ми/,а татито обикновено е по боксерки и не е видяла разликите.

# 70
  • Мнения: 999
Като по малка не ми обръщаше внимание, освен на корема и му казваше пупа.Но от около 8-9м. като ме види гола идва и ме пипа по крака и пак казва че е пупа.

# 71
  • Мнения: 1 640
Интересна съм й-вика"цици" и се разголва и тя-проверява нейните дали са на мястото си.Проверява и бабите,когато дойдат на гости.В тоалетната идва с нас и ни наблюдава.Не успяваме да я изгоним.даже коментира какво аз или баща й правим,за да са осведомени съседите,все пак! Joy

# 72
  • Мнения: 6 390
Никак не реагира, не й прави впечатление когато сме голи
При нас никой от никого не се крие.

# 73
  • Мнения: 1 680
Моят ми се хваща за пъпа с голям интерес, друго не го вълнува.  Joy
Не смятам да се крия, не искам да му внушавам, че голотата е срамна и нередна.

И аз така мисля. Сега не се къпя с Жори и не ме вижда гола, но ако се случи(гледам да не се случва) не бързам да се крия, а просто продължам да се обличам.,

# 74
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дъщеря ми казва "пупу" и "цици" и естествено,започва да ми рови в пъпа и да ми "настройва" зърната    newsm62   
А баща си е виждала по боксерки,гол не.

Общи условия

Активация на акаунт