Пак гавра с Албена и Максим

  • 3 673
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 114
Интервюто беше на английски,
но и аз не чух много, защото и моя малкия
ревеше до мен, но накрая на интервюто
Максим го каза това и затова се заслушах,
защото говореше на български Simple Smile

Интервюто беше на английски, но накрая Гуендал им предложи да кажат нещо на българите, които ги гледат в момента, и те затова говореха на български. Албена беше сдържана и само благодари за подкрепата, но Максим си се изказа в симпатично откровения си стил Joy...абе много ми е симпатичен тоз човек, въобще харесвам много и двамата!

# 16
  • Мнения: 4 181
Интервюто беше на английски,
но и аз не чух много, защото и моя малкия
ревеше до мен, но накрая на интервюто
Максим го каза това и затова се заслушах,
защото говореше на български Simple Smile

Интервюто беше на английски, но накрая Гуендал им предложи да кажат нещо на българите, които ги гледат в момента, и те затова говореха на български. Албена беше сдържана и само благодари за подкрепата, но Максим си се изказа в симпатично откровения си стил Joy...абе много ми е симпатичен тоз човек, въобще харесвам много и двамата!

А той нещо друго освен "Майната им на съдиите и на оценките" каза ли hahaha
Наистина са страшно симпатична двойка, бях на спектакъла им миналата година, беше страхотно  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 160
Това е положението. Има пари - има медали. Няма пари - няма медали. Руснаците винаги са били сила и не може да нямат медал, просто няма как да се случи. А Албена и Максим не са ли участвали и друг път с тази същата програма? Много познато ми се видя.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 114
А проблема не е само в пируета, защото в самата волна програма ги класираха 3-ти , което според мен си е чиста гавра.
Руснаците са класи под тях на една поддръжка рускинята се приземи като чувал с картофи, никаква скорост на пързаляне нямат, въобще не ми се говори Sick

Ами така си е, аз не видях вчера и днес една двойка, която да изпълни програмата си действително на скорост! Търси се само сигурността и естествено, че съчетанията са по-бавни, включват се само задължителните технически елементи,  а през останалото време фигуристите размахват патетично ръце и се тръшкат. Пързалянето на Албена и Максим от няколко сезона е на КАЧЕСТВЕНО по-високо ниво от всички останали. Те никога не жертват красотата и виртуозността само за да си осигурят оценка. А изказването на Максим беше: "Майната им на оценките, майната им на съдиите...." и добави още нещо, което не можах добре да разбера.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 162
Извинявам се за Офф-а- а Плюшченко не участваше ли?

# 20
  • Мнения: 4 181
Извинявам се за Офф-а- а Плюшченко не участваше ли?
не, но не разбрах защо newsm78
ще се пукна от яд, ако се е отказал по принцип, няма друг като него, особено на гала концертите  Hug

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хмм, мисля, че и той приключи. Те затова руснаците са болни, защото този път нямат изявени фаворити, мъжете са им още млади, двойките не са на нивото на предишното поколение, при жените също изостават

# 22
  • Мнения: 772
Хмм, мисля, че и той приключи. Те затова руснаците са болни, защото този път нямат изявени фаворити, мъжете са им още млади, двойките не са на нивото на предишното поколение, при жените също изостават
нека им на руснаците Crossing Arms

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Хмм, мисля, че и той приключи. Те затова руснаците са болни, защото този път нямат изявени фаворити, мъжете са им още млади, двойките не са на нивото на предишното поколение, при жените също изостават
нека им на руснаците Crossing Arms

Той щото, Максим, не е руснак.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 669
Да ви кажа, аз съм много критична и ако Албена и Максим не са добри, ще го призная, нищо, че са българи. Обаче те са най-добрите!! Това си е чистата истина!!! И не може някакви "кристал"-и да пишат, че са нещастници! #Cussing out Вчера коментаторите ни от Евроспорт направо побесняха и трябваше да обясняват на някакви кретени-българи, че А и М играят за нас, а тези в парламента например играят за себе си!

А за руснаците, направо не ми се говори!! Много евтино изпълнение, с лензене и фъчкане!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Евгений Плюшченко се отказа от активния спорт и в момента се занимава с организиране на шоу програми в Русия и навлезе в политиката.

# 26
  • Мнения: 6 904
А А&М бяха за злато с това изпълнение, жалко, че преди това са дръпнали назад, аз гледах само днес. Хриси, винаги е така, аз винаги беснея.
Те не са дръпнали назад преди това, през цялото време си бяха трети и програмите им по точки винаги бяха оценявани за трето място. Дори и волната им програма беше трета по точки.

През тази година Албена стана председател на нашата Федерация по фигурно пързаляне и предполагам, че може и нарочно да не са я подали- някакъв вид проява на скромност.
Глупости, изобщо не е от скромност. Самата Албена каза, че на са знаели, че може.

Максим в интервюто след програмата
много добре им го каза:
"Майната им на съдиите, майната им на оценките .............""
при това на чист български език  Party
Мда, беше хубаво Grinning Имам видеото, ще пусна линк след малко ако някой не вярва.
Ето линк - http://www.savefile.com/files/445442

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 10:20 от Бухтичка

# 27
  • Мнения: 49
Просто не мога да не се включа, защото ги гледам още от времето, когато никой не беше чувал за тях. И тогава бяха невероятни като излъчване, но сега са просто изключителни. И наистина пързалянето им е абсолютно различно от това на всички останали двойки. Мисля си, че тази им програма, както и предходната, ще се използват като модел за невероятно съчетание между техника, артистичност и скорост.
За съжаление не успяха да вземат титлата, но тя си е тяхна - даде им я публиката, която не спираше да ги аплодира.
А надежда има - нали и сестрата на Албена се състезава, и нейният партньор мисля е руснак. Все пак Албена и Максим направиха пътечката, дано сестра й наистина повтори успехите.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Наистина гавра...  Sick

Но важното е, че Албена и Максим бяха любимците на публиката... Мисля, че с французите добре се конкурираха, но с руската 2-ка - абсурд. Все руснаците са били велики фигуристи, но тези 2-мката са си някаква пародия Crazy

Стискам им палци на нашите в Япония. Там наистина те са любимци, но са си и големи майстори на леда. Тъй, че заслужават да са пак шампиони.  Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Гледах снощи финала и с ръка на сърцето французите бяха по-добри просто тяхната програма беше уникална, а Албена и Маским според мен бяха за 2-ро, а не 3-то място

Общи условия

Активация на акаунт