Анкета:Колко време сте издържали без секс?

  • 17 954
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
7месеца

# 16
  • Мнения: 239
9месеца

# 17
  • Мнения: 830
След две седмици въздържание започвам да се замислям за чуждо,противопоказно ми е  Wink

# 18
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
 preggoПреди да родя 3-4м.и след това лекаря ми каза още 2 м. smile3521 kiss

# 19
  • Мнения: 1 568
Година........
Трябва въпросът да е:не без секс,а без секс със оргазъм Joy

# 20
  • Мнения: 72
8 месеца,мъжо пътува и когато е на рейс няма как. Абе не е лесно, но се свиква някак.

# 21
  • Мнения: 5 317
около месец,не ми е пречило.

# 22
  • Мнения: 165
почти цялата ми втора бременност и около 4 месеца след това smile3515 преди да родя не ми се отразяваше,защото си бях нервна достатъчно през цялата ми бременост но след това ми идеше да му кажа smile3513 добре че се взе в ръце smile3508

# 23
  • Мнения: 747
Нищо против да отговоря, ама да попитам първо автора- тази анкета за мъже или жени се отнася? На такъв въпрос отговорите от двата пола са много различни. Поставена е в татковци, има само един мъжки коментар...

# 24
dewet meseca...i e mnogo gadno...
sapruga mi patuwa...

# 25
  • Мнения: 620
Зависи от ситуацията.Не съм засичала,ама ми е било все тая Rolling Eyes
Вероятната причина-загуба на апетит Laughing

# 26
  • Мнения: 8 917
Малко време Wink

# 27
  • Мнения: 2 495
Около 2 месеца, не помня със сигурност и то по независещи от мен причини Wink

# 28
  • Мнения: 651
Никога не съм се замисляла!
А и какво значи да издържаш, все пак си има и алтернативи..

# 29
Ами след като се ожених един път ми се е случвало да не правим секс около 2 седмици. А преди да се оженя ми се е случвало много дълго да съм на сухо:  от 21.12.96 до Великден през 2003г. Ама господ нали ми е дал и дясна ръка, та ръкоделието заместваше женските ласки. След това пак около 2 години не намерих подходяща. После срещнах жената и вече не мога да се оплача от липса на секс.

Общи условия

Активация на акаунт