💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 27/

  • 25 144
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 825
Не може да ми е лесно. Weary

Нова снимка с Ханде

# 61
  • Мнения: 10 490
Ново:
От Адба
"Обявиха кои са най-популярните актриси в социалните мрежи! (17-23 октомври)"

Ново от сета:

Скрит текст:

Purple Heart

# 62
# 63
  • Мнения: 5 189
Ели, къде прочете, че ще местят "Казвам се Фара" в събота? В Туитър ли? Бях чела, че заради продажбите и те ще имат 26 епизода. 26 много го обичат като число блогърите. Satisfied От 19 епизод също сменят сценаристите на сериала.
Ще видим какво ще направи Фокс. Не ми се вярва да си пусне новия сериал в събота. Някой ще премести.

Със сигурност следващия образ на Керем не трябва да има нищо общо с последните му. На "Необичайна история" тийзъра изглеждаше интересен. Не искам да имам големи очаквания, за да не се разочаровам. Пожелавам му да е достатъчно интересен проект, че да се превежда.

Доколкото разбрах в Туитър, не Керем отива в Испания, а испанските братя идват при него. Satisfied
Тази метавселена и тя стана на една година и нищо.
Това е момчето, което участваше снощи в епизода. Син на единия от убитите в съда. Неджит му се обади по телефона, заплаши го, за да си мълчи.

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 20:37 от midnight__sun

# 64
  • Мнения: 1 195
Рових, рових, не го намирам сега. И в Туитър, и във Фейсбук. Може би е било фалшива новина и е изтрито
А, ето

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 21:22 от Cocodoggo_mom

# 65
  • Мнения: 5 189
Рових, рових, не го намирам сега. И в Туитър, и във Фейсбук. Може би е било фалшива новина и е изтрито
Видях, Бирсен е писала, че евентуално ще го преместят в събота и новия сериал ще започне в сряда. Чакат се резултатите след утрешния епизод.

Фенско творчество



В Кан се проведе пресконференция за най-горещия сериал за годината "Друга любов". 😍

Ето някои приятни моменти от събитието, включващо прекрасни разговори с нашите актьори и творческия екип.📹🗞


https://twitter.com/globalagency/status/1716830656028926116

# 66
  • Мнения: 2 954
Май Керем не отива никъде, а посреща гости 😉

# 67
  • Мнения: 13 618
И други ни поздравяяват с усмивка... Flowers Hibiscus

https://www.instagram.com/p/Chpl8pJIK2w/?hl=bg



От сторитата на активните фенове на Керем. Hands Clap







... и сполучливи колажи.  Hands Ok Hand







Един красив и  усмихнат фотограф! Gift Heart





Приятна вечер! Flowers Four Leaf Clover

# 68
  • Мнения: 2 490
С риск да стана досадна, но горещо ви препоръчвам да гледате епизода с превод. Съвсем различно усещане дава. Много си заслужава. Доверете ми се Simple Smile

Сега обаче имам 2 проблема. Видя ли комисар Рефик и се сещам за Коко и розовите блянове на комисаря по Лейла. И видя ли Кенан и Лейла да се целуват, все се чудя дали са яли, какво са яли, дали са пушили точно преди сцената. Начи разваля ми се кефа Joy

Един от най-противните герои ми беше Тахир. След този епизод си взимам думите назад. Много ми стана тъжно за него. Да видим, как ще я развият и неговата история, че и той по лош път върви.


От режисьорката

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 23:06 от Бл@гуна

# 69
  • София
  • Мнения: 13 719
И сега в сферата на клюкарането, някой може ли да ми каже на кратко защо Хакан, настоящият партньор на Ханде е недолюбван, какъв му е проблема?
Не е тайна, че аз съм една от тези, които никак недолюбват Хакан Сабанджъ.
Това кой, как изразява своята любов не е най-важното. Макар че, не мога да приема един влюбен мъж да се държи, като някакъв "Цезар" и по никакъв начин да не показва своята любов към любимата си. Този мъж нито веднъж не изрази някакво възхищение от нейни снимки. Няма коментар, няма харесване. Чак пък такова пренебрежително отношение не мога да възприема. Какво демонстрира? В началото Ханде лайкваше негови снимки, а той нито веднъж не е лайкнал нейна. Качил е две снимки в своя профил, но ги е забутал най-отзад, все едно е като допълнение. Вместо да се гордее, че е с най-красивата жена, той седнал да се прави на горд. Ханде да го прегръща, тя да го ухажва, тя да го целува, а той стои като пън до нея. Толко е обидно, че чак не ми се коментира. Не мога да повярвам, че това е нашето момиче, което беше отрупано с любов и внимание.  Тя не е жена, която може да бъде пренебрегвана. Той за мен е един мъж, изградил самочувствие си благодарение на богатството натрупано от неговите родители. Външно не е нищо особено. Един рахитичен и безличен. Ако не е от фамилия Сабанджъ няма да има такова натискане за него.  
Но не е само това, с което ме отблъсква този мъж. Керем го разпънаха на кръст, заради недоказани клюки. А какво да кажем за непрестанните похождения на Хакан. Чудно ми е, как Ханде приема това, че Хакан е обявен за баща на едно извънбрачно дете. Не приемам доводите, че той вече си е седнал на дупето. От мои собствени житейски примери мога да кажа, че 99 процента от този тип мъже, колкото и да се опиват да се променят винаги след време се връщат към стария си начин на живот. Когато връзката стане рутинна, на тези мъже им омръзва и те отново търсят разнообразието, на което са свикнали. И ако някои казват, че това са само клюки веднага давам неоспорими доводи.
Познавате ли това момиче Еден Айгюн Айдън. Това е момичето с което Хакан е имал връзка през 2021 година.



Вестник Хюриет публикува сензационната новина, че това момиче е бременна от Хакан Сабанджъ, когато Айгюн Айдън шокира с ултразвуково изображение със споделяне на бебето на 3 месеца... и написа "Познайте на кое копеле е това дете?"
Споделянето  изуми всички! Последва незабавна реакция от страна на Хакан и фамилията му. Той се опита да отрича, като се говори, че е сключено тайно споразумение тя да си мълчи. Айгюн Айдън обаче наруши споразумението и излезе на преден план, като разкри кореспонденцията си с Хакан Сабанджъ, един от наследниците на „Сабанджъ“, една от водещите фамилии в света на обществото и бизнеса. За нарушаване на предпазното споразумение взето от Сабанджъ, Айгюн Айдън беше лишена от свобода за 3 дни родила.  Споделянето му изуми всички!
Ето така действат фамилия Сабанджъ.



Но шило в торба не стои, а майчино сърце мира няма и  съвсем скоро тази Айгюн Айдън отново излезе на първите страници. Явно не може да се примири с факта, че това дете не е признато. Тя отново е качила в профила си едно предизвикателно съобщение, като намекна, че има дете от Хакан Сабанджъ и го нарече "Малкият Сабанджъ"! Хакан се е опитал да я упрекне в насилие от жена към него, а тя е отговорила: „Вчера изпратиха документ, не знам дали е фалшив или не. След като го прочетох подробно, разбрах че даденото лице се е оплакало от мен за насилие от жени. Но, човекът който е подал тази жалба, е мъж. Още повече, че това лице е човек, който живее в имението с 8 охранители около него. Как може да има насилие спрямо него?"
След което е допълнила: „Винаги сте се възползвали от мен, но те трябваше да се възползват от тези права в тази страна. Докато дори те не можеха да се възползват от тези права, вие искате това, като разчитате на финансовата мощ, която вашият дядо даде, но след два дни, тези акциите ще паднат. Бавно потъваш! Когато го няма дядо ти, никой няма да те погледне. Когато нямаш пари, никой няма да те погледне. Не е ли страхотна твоята група приятели? Знаеш ли, какво казва тази група твои приятели зад гърба ти, след като си тръгнеш? Може би ще разбереш тези факти, но какво означава този ум за теб?"

Няма как да харесвам един жалък и недостоен човек, който се крие и няма доблестта да признае творението което е създал.



Любовта за мен не е в лъскавите коли и огромните имения с охрана от 8 бодигарда. Не е и в демонстрация на скъпи тоалети, маркови костюми, злато. Нито в това да показваш, как можеш цяло лято да почиваш в най-скъпите хотели по света. След това да позираш на снимки в най-различи пози и тоалети.
За мен любовта е в простичките неща. Без демонстрации, само леко загатната. Като тази прекрасна почивка в планината Каз, за рожденият ден на Ханде. Само двамата, пред камината, с чаши пълни с шампанско и една пица с формата на сърце. И много любов. Много красиво, нали.




В онази нова думичка "Аманъм" измислена от Керем специално за Бамби...



Или като тази много красива, загадъчна снимка за нова година, направена от Керем. На нея не виждаме префърцунени, скъпо облечени хора, в скъпи курорти. На нея виждаме онова обожание на влюбеният мъж към една жена. И всички разбираме, че тук има много любов.




А тези прекрасни спомени от Бодрум. Колко много ни говорят снимките. Щастието от простичките неща.




В семейната идилия от нарисуваните с лак от Мави нокти на Керем и написаната думичка Love от Ханде.



А тези прекрасни утрини. Все още сънитата Ханде, облечена по анцунг и влюбеният Керем.
Как се забравят такива неща. И как да приема мъж, който до този момент не е показал с нищо, че боготвори тази прекрасна жена. Любовта е в скритите елементи, а не в демострация на богатство и лукс.

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 05:47 от БлагаВест

# 70
  • Мнения: 10 490
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много положителни емоции и добро настроение Wink

Yellow Heart

Gift Heart

# 71
  • Мнения: 3 477
Добро утро!
Вай бе, Линде! Ти ги държиш под око историите с продължението! Simple Smile Не ги знаех тези подробности, че и публикувани в известни издания. То си е сапунка за хайлайфа. Пък после ... от къде се вземат сценариите за сериалите им... Grinning
Благодарности за новата тема Flowers Rose
За ДЧ не мога да напиша нищо, защото съм изостанала с 3 серии.
Слънчев ден и Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • Мнения: 3 431
Добро утро прекрасни !
Благи благодаря , че сподели мнението си !
Наистина се зачудих и аз тогава какво прави нашето момиче толкова е умна и красива , с този плейбой ?
Пари ли няма , за да се унижава така , заплашена е с нещо ли ? Любов едва ли има , в началото може и да е имало , но такова отношение да търпиш една година , е невъзможно все още да имаш любов … страхува се , че ще остане сама ли ? Изнудвана и заплашвана ли е ?!
И наистина ли заради него , тя зарязва Керем и истинската любов и щастие ?!

Жалко за Ханде , много много жалко ..
Но , не я съдя , защото никоя от нас не знае нето причините , нито истините, които са накарали Ханде да мълчи и да търпи …

Дано се осъзнае , преди да е станало късно !

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 09:07 от Butterfly:3

# 73
  • Мнения: 4 825
Добро утро Animal Bee

Кате, как тъй? Scream Отивай веднага да наваксваш и после искам отчет. Grinning

За поста на Линдето снощи: не искам да влизам в излишни дискусии, но нека да уточня някои факти. Реални факти, а не твърдения.
Хакан си лайква Ханде в инстаграм отдавна.
Скрийншове:
Скрит текст:
Лично съм си ги снимала, назад има и други...
За извънбрачното дете:
Скрит текст:
Въпросната жена е лежала няколко пъти за по няколко дни в затвора, заради клеветите си по адрес на Хакан. Април 2021г се разделят, тя пише пост, в който му благодари, че е увеличил последователите й и доходите й. Joy Май месец публикува снимка на видеозон , твърдейки, че това е бременност на 3 месеца, а октомври същата година публикува снимка на бебе, което твърди, че било негово, но е видимо на поне 4-5 месеца. Joy Към момента дете няма и поддържа нова версия, че е направила аборт. Joy Реве по медиите, че нямала пари за адвокат по делата с Хакан, щяло да се наложи да работи като ескорт. Joy Гледах едно нейно клипче в ютуб - пълно куку е за мен...
Малко скрийншотове, на който му се гледат.
Скрит текст:


# 74
  • Мнения: 1 195
Фаворитът на Фокс - “Див” пък тази седмица е паднал много, пак си е доста добре де
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт