Вени върхо корема

  • 525
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Бременна съм за 2 път не знам дали е нормално не си спомням дали с първото ми дете беше така но тази вечер забелязах вени върхо корема си утре съм на преглед и ще питам доктора ако някоя има същото нека сподели благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 13 790
Вени имаш по цялото тяло.

# 2
  • Мнения: 1 117
нормално е да ти се виждат повече след като е изпъкнал корема Satisfied и все пак да, вени имаш по цялото тяло, не задавай такъв въпрос на доктора си, щото ще ти се смее

# 3
  • Мнения: 57
нормално е да ти се виждат повече след като е изпъкнал корема Satisfied и все пак да, вени имаш по цялото тяло, не задавай такъв въпрос на доктора си, щото ще ти се смее
Добре благодаря 😂❤️😊

# 4
  • Мнения: 125
Върхо? Помислих, че е грешка в заглавието от недоглеждане, но я има и в поста. Не правя такива забележки, но какво ниво е това? Питайте доктора. Може от мозъка вените да са слезли върхО корема.

# 5
  • Мнения: 57
Върхо? Помислих, че е грешка в заглавието от недоглеждане, но я има и в поста. Не правя такива забележки, но какво ниво е това? Питайте доктора. Може от мозъка вените да са слезли върхО корема.
Не личи че не правиш такива забелжки особено😂 майка съм и се притеснявам нормално е, след като видях това изведнъж 😂 можеше да си малко по мила 😁

Общи условия

Активация на акаунт