Златната книга на шоколада

  • 680
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 712
Добро утро
Бих искала да попитам дали някоя от вас има Златната книга на шоколада?
Бих си я поръчала защото страшно много обичам шоколада и десертите, но незнам дали си заслужава да дам 50 лв за тази книга
https://www.ciela.com/zlatna-kniga-na-shokolada.html
😊

# 1
  • Мнения: 4 572
Изчакай намаление, до 50% може да я намалят по кампании - за Деня на будителите, по Коледа, по 24 май...

Не бих дала повече от 10 лв. за такава книга. Вътре сигурно има някаква история на шоколада, разни любопитни неща и пр, които можеш да си намериш свободно и другаде, а и е много вероятно да ги знаеш. Толкова много рецепти от издателство, което не е специализирано в кулинарна литратура, означава, че са ги пробвали или са просто превод и има голяма вероятност повечето да не са сполучливи.

Специализираните кулинарни издателства си проверяват рецептите и често ги пробват. А и не виждам автор на рецептите.

Ако е за хубавата корица и за снимки - купувай си я.

# 2
  • Мнения: 8 883
Имам книгата, но никога не съм приготвяла нищо от нея и я подарих на свекърва ми. Има много рецепти вътре с различна степен на сложност като шоколадът, по подразбиране, е главен герой.
Вариант да изчакате намаленията е добър, както и да я потърсите в сайтове като олх, примерно.

# 3
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Аз я имам, информацията за шоколада са 40 страници от 700. Пробвах няколко рецепти харесаха ми и си купих и другата книга Grinning

# 4
  • Мнения: 350
Според мен не - всичко може да се намери в интернет.

# 5
  • Мнения: 15 029
Имам книгата, правила съм някои рецепти от нея, но няма нищо уау, което да заслужава 50 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 712
Имам книгата, правила съм някои рецепти от нея, но няма нищо уау, което да заслужава 50 лв.
Бихте ли ми пратили на лично няколко стр за да добия представа?

# 7
  • Мнения: 15 029
Ще опитам, но не днес, тъй като не я държа в апартамента.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт