Обувките това лято

  • 8 780
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Това е любимият ми тип обувка (сори за качеството, но нещо не успявам по-добре с телефона):

С такъв модел пантофка също ходя с голям кеф:


Отворените, особено на висок ток не са ми по вкуса, не мога да ходя боса, дори лятото, а с чорап/ чорапогащник и такава обувка би било доста смешно, отделно не се чувствам стабилна. Много груба платформа или маратонки също не ми стоят добре, глезенът ми е изключително тънък, ако обуя такова нещо ще приличам на врана Sick.

# 91
  • Мнения: 53
Направо всички са жестоки само че в Добрич няма откъде да си купиш нещо хем красиво хем качествено

# 92
  • Мнения: 1 734
Направо всички са жестоки само че в Добрич няма откъде да си купиш нещо хем красиво хем качествено
Една разходка до столицата + покупки може да се окаже добра идея  Hug

# 93
  • Мнения: 117

П.п shiny_girl  имам ги тези златистите с малката разлика, че имат дискретни камъчета по предната каишка и със сигурност не са същата марка, но са почти идентични. Супер ограничаващи са. Имах огромен мерка и си ги взех, но питай ме кога съм ги обувала ooooh!
 


Kasidy, а да те попитам откъде си ги купила?

Аз си спомням едни чехли на майка ми - почти същите са, но са купувани преди 15 години  Mr. Green.

# 94
  • Мнения: 218

Аз пък харесвам обувки от този тип:




Това са любимият ми тип обувки-ниски и удобни бързоходки. Пък и ми подхождат най-много. Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 011
- Маноло Бланик
-Burberry-Dior
Много си ги харесах...

 newsm10   страхотни...

# 96
  • Мнения: 5 622
обожавам обувки с каишка на глезена  Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 1 388
Тези чехли отдавна съм ги харесала в сайта на Диор.Ама как да дам толкова много пари за тях Tired

# 98
  • Мнения: 14 499
Тези чехли отдавна съм ги харесала в сайта на Диор.Ама как да дам толкова много пари за тях Tired

еее няма начин да не срещнеш някоя имитация на модела и даже качествена. аз имах абсолютно същите преди няколко години, златни но без металния знак.

# 99
  • Мнения: 7 122
На мен не ми се отваря страничката на Василиса.  Confused
Бързоходките на Дуци и Чета са точно за мен. Grinning

# 100
  • Мнения: 2 926
Ето какво получих на пощата покрай едни сайтове за мода, та рекох да споделя с другарчетата.
Какви обувчици ще се носят тази година:
http://www.piperlime.com/browse/category.do?cid=26656&tid=St … C&DI=41429962

 Heart EyesТози модел много ми хареса , но естествено в София едва ли ще намеря подобен !
В Хасково намерих абсолютно същия модел - имаше го и в синьо.Аз си купих сини  bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 1 882
В магазин Purple  са започнали да внасятPURA LOPEZ. Цените са убийствени, но пък и моделите са върхът. Аз си харесах едни дънкови, отворени отпред и без пета.

# 102
  • Мнения: 1 685
В Манго има точно такива модели в различни цветове.Цената е 134 лв.

# 103
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Страхотни обувчици!Наистина изглеждат и удобни и това лято ще съм на платформа!

# 104
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Обувките на Виктория голяма евтиния, а колко красиви модели има!

Общи условия

Активация на акаунт