Търся електронна книга - 45

  • 85 346
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17
Здравейте,търся една книга ставаше въпрос за едно момче което се е скрило в изповедалнята на църквата,и рам идва едно малко момиче което му казва че има проблеми вкъщи,мисля че бащата ги биеше със сетра и,и после те се срещнаха и имаха връзка но той случайно разбра че това е същото момиче.Извинявам че стана дълго и малко объркано,но ще съм благодарна ако някой се сеща и ми каже заглавието.

Мисля, че е "Красива грешка" на Ви Кийланд.

Да това е книгата, наскоро я четох хубава е.

# 691
  • Мнения: 1 541
Търся "Червенохалата" и "Змей закрилник"

# 692
  • Мнения: 12 241
Търсите български автори и книги, издадени съвсем скоро.

# 693
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 85
Здравейте,търся една книга ставаше въпрос за едно момче което се е скрило в изповедалнята на църквата,и рам идва едно малко момиче което му казва че има проблеми вкъщи,мисля че бащата ги биеше със сетра и,и после те се срещнаха и имаха връзка но той случайно разбра че това е същото момиче.Извинявам че стана дълго и малко объркано,но ще съм благодарна ако някой се сеща и ми каже заглавието.

Мисля, че е "Красива грешка" на Ви Кийланд.
Да тя е много Благодаря!

# 694
  • Мнения: 3
Благодаря,но тези съм ги прочела

# 695
# 696
  • Мнения: 1 541
Тук намерих Мамник, който е на български автор и беше излязъл скоро 🙂
Напоследък купувам само книги на български автори, като вид подкрепа, защото нямам място за хартиени издания. Дори така, мястото ми за книги все повече се смалява. Изглежда, че ще се смали с още 🙂

# 697
  • Мнения: 2
Здравейте, търся Госпожата - Е. Л. Джеймс.

# 698
  • Мнения: 496
Здравейте, търся книгата "Дигитален минимализъм" от Кал Нюпорт
Моля, ако някой има да пише! Интересувам се от всякакви други книги за минимализъм на български език.

# 699
  • София
  • Мнения: 519
Издирвам книгата – Трябва да поговорим за Кевин
 Автор: Лайънел Шрайвър
Интересна ми изглежда.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 7 434
Саманта Йънг -  Тук с мен https://dox.abv.bg/download?id=e4bbc27505# - Линк за сваляне

# 701
  • Мнения: 924
Здравейте, търся “Нова аеробика” на Кент Купър
Silvia.parucheva@gmail.com

# 702
  • Мнения: 6 016
Здравейте, търся на Фредерик Бегбеде - "Първа равносметка след апокалипсиса".
Преди много години я имах в електронен вариант, но е изчезнала от компютъра ми и за съжаление никъде вече не я откривам дори и в книжен вариант.
mailgv1994@abv.bg

# 703
  • Мнения: 659
Здравейте, търся на Фредерик Бегбеде - "Първа равносметка след апокалипсиса".
Преди много години я имах в електронен вариант, но е изчезнала от компютъра ми и за съжаление никъде вече не я откривам дори и в книжен вариант.
mailgv1994@abv.bg

Може да я изтеглите - Фредерик Бегбеде - Първа равносметка след апокалипсиса  -  линк за сваляне - https://dox.abv.bg/download?id=503248151a

# 704
  • Мнения: 21
Някой има ли Пленена на Емили Макинтайър

Общи условия

Активация на акаунт