Отново зов за помощ!

  • 9 916
  • 152
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 908
Chestita Baba Marta! Bezkraino mnogo zdrave vi jelaq!
I az gledah reportaja, dano ima rezultat i uspeh Praynig Strahotna e Ivet  bouquet Ama tq i batko si ima  Grinning
Golqmo gush i za dvamata  Hug

# 91
  • Мнения: 774
Нагушкахги!

# 92
  • Мнения: 822
Излезе и статия в Монитор...
http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=112603&cid=1&eid=999

Успех,Мари!Моля се за вас!  Hug

# 93
  • Мнения: 1 428
Излезе и статия в Монитор...
http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=112603&cid=1&eid=999

Успех,Мари!Моля се за вас!  Hug
Много хубава статия! Най-накрая се назоваха нещата с истинските им имена!

# 94
  • Мнения: 3 674
Не можах да сдържа сълзите си докато четох статията.Дано наи-после "ония" дето са уж фонд за подпомагане  да се трогнат и стреснат малко  и  наи-вече да се засрамят от себе си...
 
Успех желая от все сърце...Praynig

# 95
  • Мнения: 774
Благодаря ви момичета!
Истината е,че за тази статия ние даже не знаехме.Наша познато си е позвалила да говори от наше име.
На нас ни се струва,че това е прекалено грубо.Не мислим,че това е начина,но стоналото -станало.
Дано да е за добро!

# 96
  • Мнения: 1 710
Защо Мари? Не мисля, че имаш основание да се ядосваш за статията - нещата са казани с истинските им имена и е истина, че точно така ни карат да се чувстваме - вече не сме само родители на деца с увреждания, а семейства с увреждания....

# 97
  • Мнения: 774
Така е  Мая,но не ни се изкаше да е така грубо.
За съжаление явно това е начина.Съдя по коментарите на хората.Всички приветстват статията.Пощата на Монитор била задръстена от писма в подкрепа на статията.
По отношение на семействата на деца с увреждания си напълно права,както и Краси Обретенова.Според законите ние родителите на деца с увреждания трябва да сме просяци.
Нямаме право на нормално съществуване!

# 98
  • Мнения: 3 674
Защо Мари? Не мисля, че имаш основание да се ядосваш за статията - нещата са казани с истинските им имена и е истина, че точно така ни карат да се чувстваме - вече не сме само родители на деца с увреждания, а семейства с увреждания....
Да Мари,и з така мисля.Явно с мирно и кротко  не ставаше .Трябваше да "ги  понастъпят"  наякои....Дори да е малко грубо,мисля  че те си го заслужиха....
...и Даи Боже наи-после  да има резултати.

# 99
  • Мнения: 908
Страхотна статия, браво! Така трябва! Като не става с добро - с лошо се действа. Родителите на Данко също са били лъгани от Фонда. Предполагам има и редица други такива случаи. Защо да продължаваме да премълчаваме истината? Ако си траем и търпим до нищо хубаво няма да стигнем. Костадин Филипов ми спомена, че имат идея да направят разследване от Нова за тоя Фонд. Дано се реализира  Praynig Нека всичко се види и чуе!

# 100
  • Мнения: 1 428
Страхотна статия, браво! Така трябва! Като не става с добро - с лошо се действа. Родителите на Данко също са били лъгани от Фонда. Предполагам има и редица други такива случаи. Защо да продължаваме да премълчаваме истината? Ако си траем и търпим до нищо хубаво няма да стигнем. Костадин Филипов ми спомена, че имат идея да направят разследване от Нова за тоя Фонд. Дано се реализира  Praynig Нека всичко се види и чуе!
Точно така! Трябва до сега да ни е станало ясно, че в България за тези неща с добро не се действа, просто не става! Докато ги чакаме да ни умират и осакатяват децата ли??!!

# 101
  • Мнения: 908
Мари, как се развиват нещата след репортажа?

# 102
  • Мнения: 774
Добре!Утре ще излезе нова статия в Монитор.
От утре ще започне  продажбата на картички в Добрич.Организираме концерт за 24.03.
Надяваме се калкото повече се шуми да размърдаме и държавните органи.

# 103
  • Мнения: 5 370
Страхотна статия, браво! Така трябва! Като не става с добро - с лошо се действа. Родителите на Данко също са били лъгани от Фонда. Предполагам има и редица други такива случаи. Защо да продължаваме да премълчаваме истината? Ако си траем и търпим до нищо хубаво няма да стигнем. Костадин Филипов ми спомена, че имат идея да направят разследване от Нова за тоя Фонд. Дано се реализира  Praynig Нека всичко се види и чуе!
Мдааааа, дано направят, явно са решили идеята от Господарите да я прехвълят към новините.
Преди време писах мейл до тях-когато беше в разгара си кампанията за набиране на средства за Дари-с молбата да се направи нещо, да се срещнат с отговорните фактори в този фонд, защото той ВЪОБщЕ НЕ Е РЕКЛАМИРАН И ИЗВЕСТЕН. Дълъг беше мейлът ми, бях го цитирала в една вече махната темичка. Не ми отговориха въобще.
Но може би не са били те хората, към които е трябвало да се обърна.

# 104
  • Мнения: 4 392
mari pesheva , нали вече са отпуснати средствата за операцията? Четох някъде, че Ивка трябва да замине за Израел до края на март. Така ли е?

Общи условия

Активация на акаунт