Добър ли е татко?

  • 1 418
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Аз до сега ни един път не казах, че трябва да лъже децата и да търпи. Просто ситуацията е деликатна. И да - децата колкото и малкио сами усещат доста неща. Важното в случая е как ще им представиш ситуацията. Не е нужно да е груба и прекалено откровена. Също и не бива да ги заблуждава.
Както казах, ситуацията е деликатна.

# 16
  • Мнения: 239
добър и внимателен с всички

# 17
  • Мнения: 2 327
Според мен има много по-голяма вероятност да им навредиш ако им обясняваш колко добър е тати. Децата копират и ще изкопират и неговото поведение именно заради идеята, че той е добър. По добре им обясни че поведението му не е нормално и най-вече те не са виновни за това.
А ти отдавна се чудеше дали да не го напускаш... Помисли и над таязи идея.

# 18
...След като  не ги е признал, не ги вижда и не ги иска защо ти все още имаш морални съображения?
Благодаря на всички, които писаха!
Проблемът е, че децата го виждат всекидневно. След много колебания, сметнах за нормално къщата, която обитаваме да си остане дом на децата вместо да се скитаме немили-недраги по квартири. За нещастие другото лице също не желае да я напусне. Юрист ми обясни, че дори след развод къщата може да се ползва от двамата бивши съпрузи при положение, че е голяма и може да се подели.
тонколона басова , прав си, че не трябва да търпя и не го правя. Проблемите ни започнаха с появата на четвъртото дете и са свързани най-вече с децата, помежду си не сме имали проблеми, той отхвърля децата, а не мен, аз пък отхвърлям него, защото той не е свестен баща, от там според мен и съпруг.

# 19
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Извинявай,аз явно не съм в течение на предисторията.

# 20
  • Мнения: 3 268
Нещо не ми е ясно тук.Как така вие нямате проблем,проблем били децата.Извини ме ,но нали децата се създават с общото желание на двама души?ПРи това тук става въпрос за 4 деца.Ако си ги родила без съгласието на този човек,тогава защо си родила 4.Звучи ми странно меко казано.Моля те пиши ми на лични,искам да дам ако имаш нужда дрешки и обувки на децата.

Общи условия

Активация на акаунт