химически пилинг

  • 28 517
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
момичета, пилинг не се прави посред лято  Shocked
есен или зима - сега дори и при много добър слънчезащитен крем рискувате да петнясате целите  Naughty

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На тези горещини-това си е чисто сапуко.......,да не говорим какви щети за вечност ще се нанесат на кожата! Stop

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Грийн пийл  си правих и аз и ми обещаваха велики резултати - в крайна сметка - нищо, никакъв ефект, на цена 250 лв с кремчетата.

# 18
  • Мнения: 1 655
момичета, пилинг не се прави посред лято  Shocked
есен или зима - сега дори и при много добър слънчезащитен крем рискувате да петнясате целите  Naughty
Peace

# 19
  • Мнения: 463
Абсолютно противопоказно е ,ще станете на петна със сигурност.

# 20
  • Мнения: 1 455
Да съгласна съм,че не се прави сега,аз ризкувах и около брадичката станаха петна.Направих три процедури и ефекта е леко забележим,имам около 6-7 милиметра белег,който от едната страна се поизглади,но кожата ми стана на петна и прекъснах.

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Бих препоръчала нещо което при мен даде резултат.Става въпрос за ACNE Serum на melmac  .Не е толкова агресивен и резултатите са пове4е от задоволителни.

# 22
  • Мнения: 2 673
и на мен в БОРЕКС ми обясниха че е абсурдно да се прави през лятото, отложила съм го за есента

# 23
  • Мнения: 3 010
Има специално разработени пилинги, които стават за лятото- като например бадемовата киселина  Peace

# 24
  • Мнения: 35 968
как? нали целта на всички пилинги е да премахне горния слой на кожата ти и да излезе "новата" кожа, която е чиста и незащитена, т. е. склонна към поява на петна?

# 25
  • Мнения: 463
Права си -има бадемови пилинги които са подходящи за лятото.В момента не мога да ги пробвам ,но в края на август може да опитам:)

# 26
  • Мнения: 3 010
как? нали целта на всички пилинги е да премахне горния слой на кожата ти и да излезе "новата" кожа, която е чиста и незащитена, т. е. склонна към поява на петна?

Ами просто залющването е съвсем леко, почти невидимо за чуждото око  Wink не е толкова агресивен.

# 27
Здравейте,

След като изчетох доста за химическия пилинг реших, че и аз искам да се подложа на тази процедура. Но моля ви някой би ли ме посъветвал къде да отида, някъде където ще ме консултира специалист първо и няма само да ми вземат парите. Дайте съвет моля!

# 28
  • Мнения: 7 947
и на мен в БОРЕКС ми обясниха че е абсурдно да се прави през лятото, отложила съм го за есента
А не ти ли препоръчаха лазерната терапия - защото и аз ходя в Борекс и ми казаха да пробвам в лазера им с жълта светлина... newsm78

# 29
Правих си на скоро химически пилинг. Имам проблемна кожа, акне, пигментация и какво ли още не. Белезите от акне не изчезнаха, но мисля че малко понамаляха, но пък нямам проблеми с пигментацията. Правих го в лекарски кабинет и при хора, чиито услуги ползвам от 3год. и им имам доверие. Процедурите са 4ри (на всеки 8 дни) по 60лв. + кремчетата (хидратант и защита) общо 300лв. Това с лющенето е абсолютно задължително. При по замърсени кожи излиза и по някоя и друга гнойна пъпка. Нещо, с което съм свикнала. Не очаквайте да станете фотомодели! А и при всяка кожа, ефекта е различен. Правете го само в лекарски кабинети, при специалисти. Все пак говорим за лицата си;)))

Общи условия

Активация на акаунт