На море в България 2024 г.! - Тема 1

  • 24 418
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 092
Някакъв комплекс с бунгала с басейн потърсете.

# 151
  • София
  • Мнения: 9 129
Ами то на плажа или не, разликата във възрастта е една и съща Blush. Баткото вече си е като голям човек и помага с малкия. Иначе на него му е важно да спортува и прави разни дължини из морето, с малкия повече до брега се мотаем. Но ние ходим само до обяд. После става жега и се прибираме. Вечер разходка.

# 152
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте!
Търся препоръки за луксозен хотел по северното Черноморие с минерален или поне отопляем басейн. От веригата Грифид кой бихте препоръчали? Отвори ми се служебно ходене края на май на Златните и мисля да взема мъжа ми с мен и да удължим престоя. В тази връзка детска анимация не е приоритет.
Благодаря предварително!

Били сме в Енканто  и Вистамар. И от двата имаме много хубави впечатления. Вътрешният басейн на Енканто е прекрасен - топъл и с гледка към плажа, спа-то е по- голямо и сякаш има повече активности за възрастни. За почивка без деца съм гледала Метропол , но не сме го посещавали.

# 153
  • София
  • Мнения: 1 016
Някой ходил ли е скоро в Царево, на плаж Нестинарка? Миналата есен имаше страшна буря там и хотелите бяха заляти с вода. Чудя се в какво състояние е плажът сега, а и хотелите на първа линия?

# 154
  • Мнения: 2 838
Метропол е чуден за почивка без деца Simple Smile
За дамата с децата на 5 и 17 - бих избрала Мирамар и по-скъпата му сестра Рейна - има хубава детска анимация, детско басейнче, хубав пясъчен плаж, а за големия - спортния активности, и басейни с добри дължини да си плува. След първата седмица на юли - преди това водата е по-скоро хладна, но разбира се това е въпрос на вкус - чужденците се разпукваха да киснат във водата, а на мен в края на юни ми беше студено. Храната е ок, почистване, и т.н. Базата на Мирамар е вече малко захабена, но се стараят.

# 155
  • Мнения: 509
Мисля че Метропол няма вътрешен басейн.

# 156
  • София
  • Мнения: 1 255
Има ли сайт на агенция, където като се въведат желаните дати и курорт(населено място) и да подреди резултатите по възходяща цена например?

# 157
  • Русе
  • Мнения: 700
Има ли сайт на агенция, където като се въведат желаните дати и курорт(населено място) и да подреди резултатите по възходяща цена например?

https://visit.bg/

# 158
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте отново.
Колебая се между Марина Сандс Обзор и Сол Луна Бей Обзор.
И двата са извън града - от двете му страни. Вторият има някакъв аквапарк и са ми дали малко по-ниска цена. Чудя се дали анимацията му е добра за дете на 5 год. И предвид, че ще сме и с младеж на 17г. кой от двата е по-подходящ за него.
И колко точно извън града са. Може ли да си правим някакви вечерни разходки до Обзор или трябва да идем с кола до някъде и оттам пеша?
Дали може да дадете някакъв съвет, ако сте почивали в някой от двата хотела?
Благодаря!

# 159
  • Русе
  • Мнения: 700
Здравейте отново.
Колебая се между Марина Сандс Обзор и Сол Луна Бей Обзор.
И двата са извън града - от двете му страни. Вторият има някакъв аквапарк и са ми дали малко по-ниска цена. Чудя се дали анимацията му е добра за дете на 5 год. И предвид, че ще сме и с младеж на 17г. кой от двата е по-подходящ за него.
И колко точно извън града са. Може ли да си правим някакви вечерни разходки до Обзор или трябва да идем с кола до някъде и оттам пеша?
Дали може да дадете някакъв съвет, ако сте почивали в някой от двата хотела?
Благодаря!
В Обзар съм почивала само в Алуа Хелиос Бей, но като гледам двата хотела в Гугъл мапс Сол Луна Бей е със сигурност по-близо до града, като има и крайбрежна алея за разходка, докато Марина Сандс е доста по настрани и ще се налга да вървите по пътя.

# 160
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Здравейте отново.
Колебая се между Марина Сандс Обзор и Сол Луна Бей Обзор.
И двата са извън града - от двете му страни. Вторият има някакъв аквапарк и са ми дали малко по-ниска цена. Чудя се дали анимацията му е добра за дете на 5 год. И предвид, че ще сме и с младеж на 17г. кой от двата е по-подходящ за него.
И колко точно извън града са. Може ли да си правим някакви вечерни разходки до Обзор или трябва да идем с кола до някъде и оттам пеша?
Дали може да дадете някакъв съвет, ако сте почивали в някой от двата хотела?
Благодаря!
Пеша не може до града.От Сънрайз ол Суит тръгваше бусче към града.

# 161
  • Мнения: 1
Здравейте! Тази година сме се запътили към Бургас (без деца сме). Моля да ми споделите мнения - как е плажът (видях, че са евтини чадърите поне), евтини местенца за хапване, които бихте препоръчали, и т.н.

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
Евтини местенца няма, особено край плажа. Може би "Капана" донякъде. Бургас е скъп град. Плажът на мен лично не ми харесва особено, при всяка възможност пътувам извън града, макар че трафикът лятото... Друго какво да ви кажа, може би знаете, че е по-черен пясъка, заради магнетита, уж е полезен. Като цяло мръсничка е ивицата, водата също, заради пристанището, но поне е просторно, че е голяма.

# 163
  • Мнения: 113
Здравейте! Тази година сме се запътили към Бургас (без деца сме). Моля да ми споделите мнения - как е плажът (видях, че са евтини чадърите поне), евтини местенца за хапване, които бихте препоръчали, и т.н.

Здравейте! За хапването, може да прочетете за места в следните групи във "Фейсбук": "Ресторантите на Бургас" и "Отзиви за заведения в Бургас и региона". Така, че се дава мнение от местни хора, както се казва, пиещи от извора. Expressionless Но в края на кращата всеки си преценява и решава!

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 22:46 от Znam

# 164
  • Мнения: 1 841
Бургас е любимият ми град, за мен най най добрият в България. Няма да съжалявате, много красив, чист и подреден град е. Аз харесваме много северния плаж, широка ивица, чисто и спокойно е. Заведенията са като навсякъде, има и хубави и не толкова, но то си е винаги май на късмет. Всяка година е различно.  Но самата атмосфера и морската градина на  Бургас са уникални.

Общи условия

Активация на акаунт