Какво друго готвите в грил тигана

  • 25 176
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
ilq, не съм в България и затова Тефал не ми подхожда, т.к. при нас няма истински тефал. Не знам дали при вас се продават неща от Старфрит. newsm78  Купих го за 20-тина дол. newsm78

sweetrozi, в такъв тиган не се пекат палачинки. Laughing А мазнина се отделя от самия продукт при печене, която се стича по улейчетата и не дава на наденичките да се "пържат" в собствена мазнина примерно.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Xenia, не съм чувала тази марка, да я има в Бг. Надявам се, все някога да дойде и насам.   Simple Smile

# 17
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Чудни пърленки стават на тоя тиган!

# 18
  • Мнения: 5 228
Чудни пърленки стават на тоя тиган!

Може ли да ми дадеш рецептата?

# 19
  • Мнения: 4 380
Изпробвах го вчера. Страшен е тигана! Peace Нищо не залепва, сравнително лесно се мие, много е удобен за изливане на оттичащата се мазнина (кюфтетата ми бяха уж от постна кайма, но отделиха много мазнина-отливах на няколко пъти). Стават си кюфтета точно като на истинска скара. И харесвам още факта, че не заема място- паркирала съм го вертикално в шкафа, където смятах, че нищо повече няма да се побере. Laughing

Мики, давай ги тези пърленки! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 311
Аз освен печени зеленчуци всякакъв вид, правя омлет става супер, палачинки абе изобщо каквото се сетиш.
ilq, не съм в България и затова Тефал не ми подхожда, т.к. при нас няма истински тефал. Не знам дали при вас се продават неща от Старфрит. newsm78  Купих го за 20-тина дол. newsm78

sweetrozi, в такъв тиган не се пекат палачинки. Laughing А мазнина се отделя от самия продукт при печене, която се стича по улейчетата и не дава на наденичките да се "пържат" в собствена мазнина примерно.

Затова споменах палачинките,стана ми странно какъв ще е резултата. Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798
В последно време правя тиквички на грил тигана. Стават много вкусни.

# 22
  • Мнения: 2 922
не го ползвам .само веднъж съм го пробвала с едни наденици. то една пушилка, едни пръски, загоряло става като "печеш" повече време  ooooh! и повече не ми се занимава с него  Rolling Eyes

И аз имам един единствен и то неуспешен опит с грил тигана. Исках да направя пилешки филенца. Предварително ги бях мариновала. Но после като ги сложих на тигана - също както го описва херелина + залепване  ooooh!
Защо така?!  Thinking

# 23
  • Мнения: 4 380
Всичко е от самия тиган момичета. Аз имам от доста отдавна една такава чугунена плоскост грилована, която се слага на котлона и се ползва по същия начин. На известна френска фирма е и АДСКИ скъпа. Като се сетя какви пари струва и сърцето ме присвива. Laughing И НИЩО не става на нея. #2gunfire Всичко лепи.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
Преди няколко дена си купих тиган грил на някаква неизвестна за мен италианска марка "Леонардо" от Метро за към 50 лв. Не използвам абсолютно никаква мазнина, но не ми залепва нищо.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 922
Всичко е от самия тиган момичета. Аз имам от доста отдавна една такава чугунена плоскост грилована, която се слага на котлона и се ползва по същия начин. На известна френска фирма е и АДСКИ скъпа. Като се сетя какви пари струва и сърцето ме присвива. Laughing И НИЩО не става на нея. #2gunfire Всичко лепи.

И моят тиган е чугунен! Не ми се спомня даже колко беше скъп  ooooh!

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Както са писали по-горе момичетата - всякакви видове меса, шишчета, кюфтета, риба, зеленчуци на шайби, варени картофи на шайби - нищо не залепва, не пръска повече от обикновен тиган, здравословно и много вкусно Peace. Но явно всичко си е до качеството.

Чудни пърленки стават на тоя тиган!

И аз съм на опашката за рецептата, плийз Praynig!

# 27
  • Мнения: 4 380
Всичко е от самия тиган момичета. Аз имам от доста отдавна една такава чугунена плоскост грилована, която се слага на котлона и се ползва по същия начин. На известна френска фирма е и АДСКИ скъпа. Като се сетя какви пари струва и сърцето ме присвива. Laughing И НИЩО не става на нея. #2gunfire Всичко лепи.

И моят тиган е чугунен! Не ми се спомня даже колко беше скъп  ooooh!

Да. Изводът е...не купувайте чугун за тази цел. Confused

Моят грил е на Le creuset -нещо такова:



Голямо разочарование във фирмата- няма да купя никога чугунена тенджера Le creuset. Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 83
Аз също съм много доволна от този вид тигани. Нищо не ми залепва, е случва се понякога да пръска.  Hug Правя всякакви меса, вретена, шишчета, чушки, домати, тиквички, лук, и др.  И аз съм на опашката за пърленките. Wink

# 29
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
И аз за пърленките да почакам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт