Как е отслабнала Наталия Симеонова?

  • 2 954
  • 35
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
С такъв патос разказваше за съпруга си и щастливият им семеен живот на един св.Валентин преди години ... чак песен му пя, ако си спомня някой.
И според мен развода е причината, няма начин да го е преживяла леко. Толкова е отслабнала, че чак е погрозняла. ...

# 16
  • Мнения: 2 616
И аз не знаех, че се е развела.
Може отслабването й  да е част от договора за реклама на  АМИКО- да трябва да отслабне, за да докаже ефекта, който той би трябвало да има върху купувачите.

# 17
  • Мнения: 6 167
С такъв патос разказваше за съпруга си и щастливият им семеен живот на един св.Валентин преди години ... чак песен му пя, ако си спомня някой.
И според мен развода е причината, няма начин да го е преживяла леко. Толкова е отслабнала, че чак е погрозняла. ...

стига де, ета.
била е щастлива жената и го е казвала. едва ли е лъгала. личеше си, че е луда по тоя мъж и техния живот в Тампа Wink
нещата в брака явно са се променили за тези хора.
абе не знам аз наталия дали от нерви отслабва, но аз нямам състояние, в което да не съм гладна  сигурно бих нападнала безпощадно хладилника Mr. Green

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
да бе, колкото Азис отслабна с онова чудо.. Rolling Eyes Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз я харесвам, много.На живо има същото излъчване, каквото и на екрана, когато води предаването.
Жалко за развода  Sad
Съмнявам се, че е отслабнала с "Амико", по-скоро е "плод" на емоционалното и състояние  Peace

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 13:40 от Дамаянти

# 20
  • Мнения: 323
Яз я харесвам, много.На живо има същото излъчване, каквото и на екрана, когато води предаването.
Жалко за развода  Sad
Съмнявам се, че е отслабнала с "Амико", по-скоро е "плод" на емоционалното и състояние  Peace
И аз така мисля!

# 21
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
А може и да има нов мъж в живота и.Влюбването също вталява.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
aбе 100 пъти по медиите го казаха...
Заради развода и перипетийте около кончината на иначе така перфектната й връзка с Денис, се дължи отслабването й.

# 23
  • Мнения: 6 417
Аз пък не забелязвам да е отслабнала кой знае колко.  newsm78

# 24
Все още си е пълничка.

# 25
  • Мнения: 2 768
С такъв патос разказваше за съпруга си и щастливият им семеен живот на един св.Валентин преди години ... чак песен му пя, ако си спомня някой.
И според мен развода е причината, няма начин да го е преживяла леко. Толкова е отслабнала, че чак е погрозняла. ...

стига де, ета.
била е щастлива жената и го е казвала. едва ли е лъгала. личеше си, че е луда по тоя мъж и техния живот в Тампа Wink
нещата в брака явно са се променили за тези хора.
абе не знам аз наталия дали от нерви отслабва, но аз нямам състояние, в което да не съм гладна  сигурно бих нападнала безпощадно хладилника Mr. Green

Не си ме разбрала Lennie, в никакъв случай не казвам, че е била фалшива! Исках да кажа, че е много емоционална, че истински обича съпруга си, че тяхната връзка беше всичко за нея. За това, според мен, единственото обяснение за тази промяна е раздялата им.

# 26
  • Мнения: 7 640
и аз не забелязвам да е отслабнала...
А защо я обличат все с панталони и поли с клоунска кройка, още по-зле става положението newsm78

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
А защо я обличат все с панталони и поли с клоунска кройка, още по-зле става положението newsm78

Доколкото знам от самата Кремена Халваджиян, която е стилистка на предаването, Наталия категорично отказва някой да й се меси  и облича каквото тя сама си науми.

# 28
  • Мнения: 7 186
Не знам кой я облича, но почти не съм я видяла добре облечена. И наистина, в повечето случаи облеклото и изобщо не е съобразено с фигурата и, и я прави още по- пълна и несъразмерна.

# 29
  • Мнения: 7 640
Не знам кой я облича, но почти не съм я видяла добре облечена. И наистина, в повечето случаи облеклото и изобщо не е съобразено с фигурата и, и я прави още по- пълна и несъразмерна.

именно- панталоните й са с дължина до глезена, прави и широки като попски ръкави, горнищата са до над кръста- автоматично фигурата й става елегантна като на снежен човек Confused
Очевидно не й пречи...

Общи условия

Активация на акаунт