шоп-ФотоШоп 15

  • 16 646
  • 378
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 039
ааааааааааааа

Vesika, ти ли си билаа  Joy
даже не помня
добре, че си призна

# 91
  • София
  • Мнения: 2 380
P.S. Не знаете колко много се зарадвах,когато открих Фотошопската тема  Grinning , всичко съм научила от вас

crazybrat,чакаме включване от теб,но вече и да покажеш нещо  Hug

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 00:46 от Vesika

# 92
  • София
  • Мнения: 2 082
микки, ще си позволя да дам съвет Blush. Аз бих клъцнала снимката от дясно  - едната врата на портата, защото наистина много празно място има. Може и текст да сложиш, но ти най-добре ще го измислиш като "свидетел на събитието" , така да се каже. Wink Самата снимка малко  "изпада" надолу... да я отделиш от долния край на рамката или да я завъртиш така че да не опира толкова. И според мен ефекта на малката снимка, който предполагам е получен с inner glow и outer glow да не е с това жълто, защото така малко в повече се набива,а да е светло бежово кафеникав или с пипетката си избери цвят от фона....
Ох, голяма съм критичка... Rolling Eyes ще си "изям боя" някой ден...

# 93
  • София
  • Мнения: 715
P.S. Не знаете колко много се зарадвах,когато открих Фотошопската тема  Grinning , всичко съм научила от вас

Не си единствена! И аз съм от тази група...  bouquet Само дето аз не се зарадвах особено, само благородно завиждах, защото мислех, че никога няма да стигна това ниво... То не че сега съм го стигнала, но нали всички натам сме се запътили...  Wink Все някога ще стигнем, надявам се...

микки, ще си позволя да дам съвет Blush. Аз бих клъцнала снимката от дясно  - едната врата на портата, защото наистина много празно място има. Може и текст да сложиш, но ти най-добре ще го измислиш като "свидетел на събитието" , така да се каже. Wink Самата снимка малко  "изпада" надолу... да я отделиш от долния край на рамката или да я завъртиш така че да не опира толкова. И според мен ефекта на малката снимка, който предполагам е получен с inner glow и outer glow да не е с това жълто, защото така малко в повече се набива,а да е светло бежово кафеникав или с пипетката си избери цвят от фона....
Ох, голяма съм критичка... Rolling Eyes ще си "изям боя" някой ден...

Ако щеш ми вярвай, но точно това си мислех и аз  #Crazy Буквално с всяка дума съм съгласна! Само това накрая за боя... не се давам лесно Wink

# 94
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Еми, Мимс, пробвах с цвят от фона, обаче много ми тъмнее. Ще пробвам и с други цветове, може би бяло. А на оригиналната снимка детето е пак така долу, какво да се прави, исках да я снимам пред стара порта, тя пък клекна и се получи бля.
Търпя на критика много...и на бой Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 715
Еми, Мимс, пробвах с цвят от фона, обаче много ми тъмнее. Ще пробвам и с други цветове, може би бяло. А на оригиналната снимка детето е пак така долу, какво да се прави, исках да я снимам пред стара порта, тя пък клекна и се получи бля.
Търпя на критика много...и на бой Mr. Green

С бяло според мен ще се загуби чара на старата снимка... Нали все пак с годините трябва да е потъмняла /е, може да мине за реставрирана, но не е там въпроса Mr. Green/. Според мен с мръсно бяло ще стане добре...
А за снимката, можеш да замацаш детенце на оригинала с този инструмент, който изглежда като лепенка  Mr. Green /не ми е отворен ФШ и забравих как се казваше/ за да не ти се вижда отдолу и после спокойно можеш да качиш снимката по-нагоре. Иначе поздравления за идеята - страхотна е!

Момичета, за вас не знам, но аз си лягам, че заспах пред компа...
Лека нощ на всички, до утре!   bouquet

# 96
  • Мнения: 6 039
микки, съгласна съм с момичетата, най-вече за композицията и "изтичането: на снимката от нея Wink
да не се повтарям

ето една последна за тази вечер
голям студ беше днес във Варна, нищо, че на снимките изглежда топло, просто беше слънчево, но студено.

http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/365?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F365

# 97
  • Русе
  • Мнения: 611
mimmss и от мен една идея за буквите можеш върху тях да залепиш прежда на няколко ката ако ме разбираш какво имам предвид

# 98
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Утре ще коригирам, и аз лягам Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 2 082
Една анкетка от мен:
Confused Моля споделете по колко GB фотошопски материали сте натрупали?
И как се справяте с непрекъснато набъбващото количество?
Аз например работните фотошопски файлове, прехвърлям на CD-та, но скаповете, елементите и др. такива материалчета ако ги кача на други носители, минават в забвение...

# 100
  • Мнения: 6 472
Супер, не кукам само аз в малките часове Mr. Green

Биляна, прекрасна е последната ти рамка. Не, че другите не са ти добри, но десените на тази много ми харесаха  Flutter

Микки , Детето някак ми се губи. Освен това се е получила  компилация от наслагване на текстура, състаряване и твърде модернистични цветове newsm78 Сега съм пълен блокаж, но утре ще я разгледам на спокойствие и ще помисля какво точно ме притеснява Thinking

Аз бях правила няколко опита за състаряване на снимка:
       После много бързо загубих интерес.  Днес пак правих нещо подобно, макар че идеята ми беше съвсем друга:



Ето и последните ми рамкови изпълнения Mr. Green Биляна, ще ме прощаваш за лекото плагиатстване в едната рамка, но много държах да пробвам онзи ефект, който обясняваше  bouquet



Една лимонена серия, за която се наложи да си правя сама четки Crossing Arms



# 101
  • Мнения: 1 639
luluto,  ааааааа много са хубави. Станах разногледа.... Simple Smile Първата и третата  ми наресват- най-много .  Simple Smile А Мартина с какъв цвят очи е ? На всяка снимка са различни.  Simple Smile

Malenna, красота!   bouquet

emi_jamie , не знам колко Гб са елементите ми .  Simple Smile Колкото повече  опознавам фотошоп, обаче, толкова по-ряско свалям нови, готови скрапове.  Simple Smile Използвам  двд дискове, заради голямата съвместимост. Свалила съм  копия на елемнтите на компа, в случай на авария с ПЦ-то. Simple Smile  Пазя готовите работни файлове, само ако са ми ценни.  Simple Smile Компютърът ми е с голяма памет.

# 102
  • София
  • Мнения: 715
Една анкетка от мен:
Confused Моля споделете по колко GB фотошопски материали сте натрупали?
И как се справяте с непрекъснато набъбващото количество?
Аз например работните фотошопски файлове, прехвърлям на CD-та, но скаповете, елементите и др. такива материалчета ако ги кача на други носители, минават в забвение...


Аз качвам всичко на дискове - и си ги свалям и сменям според сезона  Wink.
Имам 4 записани диска с елементи и още толкова с фонове. Отделно в компютъра имам около 5 GB фонове и 3 GB елементи... Но за момента съм спряла да свалям.

Luluto "старите" снимки са супер! Hug Рамките също... Последната обаче най-много ми харесва Peace

Биляна както винаги  Peace Peace Peace

# 103
  • Мнения: 6 472
Благодаря  bouquet

Горска Фея някакви пъстри са. Преливат от кафеникаво по ръбчето до синьо- зелено към зеницата. В зависимост от светлината  изглеждат различно Joy

# 104
  • Мнения: 6 039
на въпроса
готови происведени страници от дневника в TIFF 2.05GB
готови страници в JPEG  185MB
елементи 1.5GB
текстури 230MB
общо почти 4 GB

така както гледам никак не са много, не ми се налага да ги свалям на дискове
сваляли ги, край, никога няма да ги ползвам Wink
купила съм си един външен малък хадр от 100мб, ако се наложи ще ползвам него, но така като гледам - много съм далеч още с пълненето на този.

Общи условия

Активация на акаунт