Къде се продават хубави детски тапети??

  • 12 783
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
В Домко няма с Мечо Пух.
Като търсиш за себе си ако видиш някъде тапет с формула 1 и фриз моля те пиши ми.успех
Такива съм виждала в ТАПЕТИЯ. Имат магазин на Мадрид, близо до Черковна, имат и в Младост 3, в търговския център до поликлиниката.
Има голям избор на детски тапети.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 559
Тапетия - тапети
София, бул. Мадрид 40, тел. 946 34 91

София, бул. Хр. Ботев 98, тел. 931 61 14

София, Младост 3, ТЦ Кондор, тел. 971 38 97

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В Бриколаж, Домко, Практикер
Това са по-големите магазини
Пък колко други магазинчета има на които не им знам имената...

# 18
  • Мнения: 3 360
В Практикер  имаше хубави-скоро разглеждах Peace

# 19
  • Мнения: 382
Нина,аз също гласувам за Раш.Немски са и имат страхотни детски десени.За долната част,фриз,за от горе.Имат и завеси със същите десени. Естествено момичешки има по-богат избор,но с повече фантазия може наистина да направите страхотна стая. Аз лично такива съм си харесала и за детската и за спалнята. Peace
Успех PeaceИ ако мога с нещо да помогна съм насреща Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 866
В "Домко" - понеже няма такъв във Варна сме решили да си купим тапетите от Бургас. Днес ходихме в "Мосю Бриколаж" тук, нямаше толкова хубави тапети, като в "Домко", а цените бяха по-високи.
Във Варна има един магазин на бул. Сливница, близо да кръстовището между Патриарх Евтимий и Сливница. В него продават завеси и тапети. Детски тапети и фризове има разкошни, от същите колекции, които бях виждала в Домко в София. Ако искаш отиди да погледнеш, аз преди 2 години взех много сладки фризчета от там. Продават и плат в тон с тях и имаха и шивачка, която ми уши перденцата на стаята и един абажур ми направи.

# 21
  • Мнения: 107
Много ви благодаря, момичета Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Само едни мечета на жълт фон ми хванаха окото.

И нашите са от там,но са на син фон!Много си ги харесвам!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, Лала, ще отида там непременно!

Общи условия

Активация на акаунт