Случвало ли се е при вашите деца...

  • 3 163
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Синът ми прави абсолютно същото, но е с хроничен запек. Изпитва ужас да се изходи. Тъй като е и на хранителна диета и коремчето си е разхлабено, си има чести напъни, но по същия начин свива едното краче върху другото (на ключ), стяга се, напъва се, почервенява ... и нищо... Просто ми заприлича на него, сигурна ли си, че детенцето се изхожда нормално? Да не е имало запек и сега дори да са се нормализирали нещата да изпитва страх? Този проблем се преодолява доста трудно... Не знам, само за това се сещам...

# 16
моето дете имаше бодобен проблем, напъваше се много и почервеняваше. Това вече не го прави, аз си мислех че е от зъбките. Но си скубе косата когато му се спи или е сърдит, това го прави и сега и се притеснявам. Може и нормално да е, но от няколко дни го прави по-често и ще се консултирам с педиатър

# 17
  • Мнения: 199
Моята Ана-Мария също като малка си скубеше косата,и то силно,помня го защото майка ми е детска учителка и непрекъснато ми опяваше,че детето е нервно.Освен това си тресеше количката,имам запис от кръщенето и направо е страшно.
Не искам да те притеснявам ,но относно скубенето на косата трябва да отидете на консултация с ушен лекар.При моята дъщеря се оказа,че ушичките и са много чувствителни и при къпане,когате влезе вода се възпаляват бързо,което оказва влияние върху поведението и.Относно изхожданията,какви са храните които използвате,сухи млека и др.Ако искаш пиши,и ако мога ще ти отговоря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт