Преварявате ли изворната вода Девин?

  • 3 590
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не.
Преваряването на минерална и  изворна вода води до концентрация на минералите съдържащи се в нея.
Точно така е. И затова е обозначено, че е за бебета, защото е с ниско съдържание на минерали, а с преваряването - ние ги повишаваме, което вече не е подходящо за бебета.

# 31
  • Мнения: 4 392
Не. (Не се преварява изворната вода!)

# 32
  • Мнения: 2 897
Не я преварявам.

# 33
  • Мнения: 942
Не, разбира се  Simple Smile

# 34
  • в центъра
  • Мнения: 445
Изворната вода не е необходимо да се преварява.
newsm11
Тава не е вярно. Не се преварява само, ако извора е топъл (Напр. Горна баня). А девинския не е - т.е. следва да се преварява!

# 35
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не, давам я така. За млякото само я притоплям. Изворната вода не е необходимо да се преварява.

И аз така. Чувала съм, че не е полезно да се преварява. особено минералната вода.

# 36
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Не.Никога не съм я преварявала. Дъщеря ми пие розова Девин още преди да навърши един месец.

# 37
  • Мнения: 46
не преварявам

# 38
  • Мнения: 1 233
Не съм преварявала.

# 39
  • Мнения: 3 360
Не.Преварявала съм само чешмяна Laughing

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 561
Не.
Преваряването на минерална и  изворна вода води до концентрация на минералите съдържащи се в нея.

 Peace

# 41
# 42
  • Мнения: 801
аз я преварявах, но сега като прочетох, че се концентрират минералите при преваряването, юе спра, и без това Радост вече е на 9 месеца....

# 43
  • Мнения: 132
До 10м. преварявах чешмяня, след това почнах да купувам девин розова  и спрях да преварявам по съвет на педито.

# 44
  • Мнения: 1 043
Не,никога не съм я преварявала Peace

Общи условия

Активация на акаунт