Отзиви за д-р Костова, "Света София"...

  • 5 132
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 232
Стига бе хора само аз ли съм много доволна от нея...просто незнам защто имате такова мнение за нея

# 16
  • София
  • Мнения: 3 983
Цитат на: aldara
Стига бе хора само аз ли съм много доволна от нея...просто незнам защто имате такова мнение за нея


И аз съм доволна, споко! #Splat

# 17
# 18
Аз също съм много доволна от нея-внимателна е и винаги обяснява всичко-в 30г.с. и още не ми е искала пари,не мога да си обясня как със записването и ...500лв. Shocked  Аз също не съм я избирала попаднах на нея случайно и не съжалявам а напротив!!!

# 19
Да уточня ,че става въпрос за Дияна Костова ,защото се оказа ,че са 2 с една и съща фамилия Stuck Out Tongue

# 20
  • Мнения: 232
Цитат на: Elji
Да уточня ,че става въпрос за Дияна Костова ,защото се оказа ,че са 2 с една и съща фамилия Stuck Out Tongue

 и аз говоря за нея....просто е много добър специалист според мен и не ми е говорила изобщо за пари ....даже аз я питах

# 21
  • Мнения: 430
Стига бе хора само аз ли съм много доволна от нея...просто незнам защто имате такова мнение за нея

Не, не си само ти Wink

За мен тя е най-добрия гинеколог и човек, който съм срещала. А след два спонтанни аборта, една извънматочна бременност и едно раждане, доста "познанства" понатрупах из гилдията.
Попаднах на нея случайно - бременна в 6-та седмица и с кървене. Въпреки опашката пред кабинета, не само че ми обърна цялото си внимание, но ми успокояваше ревящото дете (на година и половина по онова време), което водех с мен, понеже нямаше на кой да го оставя. Придружи ме до лабораторията на 4 етаж, за да не ходя сама (носейки дъщеря ми) и изобщо беше невероятно мила без дори и намек за плащане. За съжаление, аборта беше в необратима фаза Sad
Малко след това отново бях бременна. Още на първия преглед тя ме предупреди, че нещо май не е наред в дясната тръба и не видя нищо в матката. Въпреки това, не я послушах да отида отново на преглед след 3 дни, понеже ми предстоеше пътуване. Този път, бременността се оказа извънматочна.  След операцията - тя идваше ежедневно в стаята ми, за да ме види, въпреки че, както вече казах, нито ми беше позната, нито съм й плащала.
Тя е единственият лекар, който нееднократно ми се е обаждал на личния ми GSM, за да разбере как се възстановявам! Взе присърце проблемите със спонтанните аборти и ме изпрати на всички необходими изследвания, за да се разбере причината. Отново, без да ми иска пари.
И още куп неща в същия дух, но стана дълго...

Освен това е невероятно мил и слънчев човек!

Незнаех, че води раждания (не е и ставало въпрос за това), но това ме радва, понеже при "нужда" Laughing, ще знам към кого да се обърна Wink.

Общи условия

Активация на акаунт