За кожата на фолк-певиците

  • 13 635
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897

Е, Тристания, направо утрепа рибата  ooooh! ooooh! ooooh!
Мислех Емилия за една от най-красивите жени. Тази снимка ще си я запазя.  Laughing Ега ти... ужасна селянка изглежда и толкова гадни очички... ама как се е съгласила да се снима така....  ooooh!

Емилия и на живо е такава,дори и с перфектен грим Whistling

Съгласна съм с Лео,че фолк певиците са много по-състарени от връстничките си(за пример-Камелия може да изглежда далеч по-добре в лице за своите 36 години).

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не мисля, че има нужда да се подиграваме, защото все пак това им е работата на жените и жерват външния си вид за нея.  Въпрос на избор е , защото трябва все пак да се  яде. Не веднъж съм писала, че тези снимки действат много успокояващо на много от вас, а не трябва  Grinning

# 32
  • Мнения: 27 524
Не веднъж съм писала, че тези снимки действат много успокояващо на много от вас, а не трябва  Grinning

Много точно казано, ама хора сме, слаби сме  Laughing
Не се подиграваме. Т.е. не го възприемам така. По-скоро осбъждаме и да, наистина се успокояваме. Ами депресират ме като ги гледам, ега ти перфектните  Close Искам да се успокоявам  Crossing Arms Ще си сложа снимката от Тристания на видно място закачена  Laughing Иначе за известните е така - говори се всичко  Peace

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А защо не преимеме, че на певицата Мая просто не и е било ден и за това не е излезнала добре ?! Да речем , че е била неразположена и за това е подпухнала. Ето на мен днес ми излезна пъпка под долната устна опитах се да я скрия с коректор, но си личи  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 2 897
Абсолютно добронамерена съм Simple Smile
Не се подигравам,нито пък ме успокояват такива снимки,не прекалявам и със съчувствието си към тези дами.
Рискове на професията,както се казва...кой за каквото е учил Wink

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Така е Зори , виждала съм известни Тв водещи, които не работят нощно време и кожите им са с доста големи пори и ситни пъпчици. Явно ФДТ -ните, които позлват са доста по-тежки и вредни . Аз също слагам ФДТ, но моя е лек колкото да ми заглади тена, но със сигурност ако позлвам сценичен ФДТ ще овехна

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В случая ме интересува повече кога ходят на фитнес и как поддържат фигурите си, защото всичките имат перфектни тела...кога успяват? Нощно време работят през деня спат  newsm78
Определено не им е лесно  .

# 37
  • Мнения: 27 524
Те по принцип сами ли се гримират? Щото ако професионален гримьор е сътворил това върху лицето на Мая, направо Rolling Eyes

Зависи. Ако е за снимки, клипове и концерти - винаги с гримьор. За нещо по-дребно - сами се гримират, но това е рядкост. Гергана поне беше споделила някъде, че става към обяд и ВСЕКИ БОЖИ ДЕН отива първо на фризьор, после на гримьор и чак след това интервюта, участие и каквото й да било друго. За мен би било доста натоварващо, но може би е и въпрос на навик.

# 38
  • Мнения: 27 524
В случая ме интересува повече кога ходят на фитнес и как поддържат фигурите си, защото всичките имат перфектни тела...кога успяват? Нощно време работят през деня спат  newsm78

Мисля, че не ходят. Просто внимават какво ядат. Не са стегнати, само са слаби.

# 39
  • Мнения: 9 105
Специално Мая винаги се гримира по този начин, и в клипове, и на интервюта... затова ме изумява фактът, че не умее никога да подбере точния цвят червило. Но пък има страхотно тяло Laughing
Аз не мисля, че тука сме се събрали да злословим срещу тях, само защото са известни...но което си е истина, си е истина Rolling Eyes Такива коментари може да се пуснат по адрес на всеки човек...

# 40
  • Мнения: 1 813
Вероника изглежда добре наживо и без тонове грим,а съвсем обикновен. А не е от най-младите във фолк гилдията,мисля че е 28 29г    Peace

# 41
  • Мнения: 27 524
Да, чувала съм същото за Вероника. Не ми е обаче симпатична тя, има нещо в лицето и изражението... винаги ми напомня на дърта шаврантия  Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 4 776
Да, чувала съм същото за Вероника. Не ми е обаче симпатична тя, има нещо в лицето и изражението... винаги ми напомня на дърта шаврантия  Rolling Eyes
Joy Joy Joy Joy
Ох, както ми беше тъпо и ме разсмя  Hug
Иначе тази даже не се сещам как изглежда..То една ли е, две ли са - всеки ден нови се появяват

# 43
# 44
  • Мнения: 1 813
Да, чувала съм същото за Вероника. Не ми е обаче симпатична тя, има нещо в лицето и изражението... винаги ми напомня на дърта шаврантия  Rolling Eyes
С нормален ежедневен грим е по-симпатична от колкото като я правят професионално  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт