Овлажнител при секс?

  • 26 690
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
Бебешките маска може и да не водят до гъбясване, но не е желателно да се ползват с презерватив.
По добри са овлажнителите на водна основа и по препоръчителни.

А иначе и аз съм чела че при кърмещите мами си я има тая екстра с липсата на овлажняване и се дължи на хормони. Не е лошо наистина да се консултираш с гинеколога си.

Само не разбрах кое в темата беше смешно?? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 418


Ама слюнката е от партньора бе хора,аз не мога да се из...жа сама ooooh!Пък и се овлажнява обилно да не се изпарява.Карате ме да говоря мръсотии Embarassed
[/quote]
Ето това ми беше смешното,не темата.

# 17
  • Мнения: 5 317
Глаитгелена не е лош.

# 18
  • Мнения: 2 035
Глаитгелена не е лош.

Никак даже не е лош, а и цената му е прилична   Wink

# 19
  • Мнения: 1 047
Глаитгелена не е лош.
Никак даже не е лош, а и цената му е прилична   Wink
Вие май не четете. Thinking

.......При мен Глайтгелена прави работата още по - смехотворна, бързо изсъхва и започва да ... лепне.....

# 20
  • Мнения: 2 035
Аууу вЕрно е, не съм прочела  Embarassed

# 21
Много благодаря на ol4eto, и на всички изказали желание да ми помогнат, а не да се присмеят. Вярно е, че сбърках, че попитах тук.
Моля модераторите да заключат темата.

# 22
  • Мнения: 1 817

Az ot bebe6koto olio polu4ih gubi4ki, s koito se borih okolo 1 godina  Tired

# 23
  • Мнения: 1 817
Osven tova podmokrjaneto pri jenata zapo4va ot glava i(kazvam go ot li4en opit!). ti javno o6te ne si gotova za seks i za tova tjaloto ti 1 vid te predpazva...
Nai-dobre otidi na ginekolog i se konsultirai, za6toto ima mnogo vidove gelove i ne vseki e za vsjaka jena. Pone az pomnja, 4e ginekolojkata mi be6e spomenala takuv na voden osnova i takuv s njakakuv hormon-ne pomnja koi ot jenskite hormoni be6e.
Taka 4e ne te suvetvam da eksperimentira6! I ne se pritesnjavai-vsi4ko 6te se opravi! Normalno e sled rajdaneto hormonite ti da sa se pooburkali!
Uspeh!

# 24
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Tука продават едни овлажнители на Дюрекс,не знам в Бг дали ги има,но не е лошо да пробваш ако ги има. А за бебешкото олио много се изненадах.

# 25
  • Мнения: 147
Белтък от яйце! Съвсем не се шегувам! Препоръчваше се в една книга като най-доброто смазващо нещо,  НО което ПОДПОМАГА забременяването, така че внимавай.
Лично аз не съм го пробвала, но като се замислиш - има логика.

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
А не лепни ли много това яйце? Не знам аз лично много не обичам такива експерименти, само нещо сигурно влиза в мен. :  Stuck Out Tongue Winking Eye 

# 27
  • Мнения: 386
отскоро в бг джонсън и джонсън внасят прочутият овлажнител k-y
може да го пробваш, ако не си доволна от глайтгелена

# 28
  • Мнения: 3 777
Durex имат гел в 3 разновидности - продава се в аптеките.

# 29
  • Мнения: 674
Има един "Фибричини" или нещо от сорта но попитай най добре в аптека или еротичен магазин.

Общи условия

Активация на акаунт