Стерилизиране...

  • 2 472
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
след всяко хранене стерилизирах. сега вече не стерилизирам .... от 5ти месец не го правя.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Вие ме убихте - аз стерилизирах веднъж на ден - до 6 месец, после веднъж на седмица, а от месец насам вече само мия.

# 17
  • Мнения: 2 159
вече ми писна и не го правя

# 18
# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
лелеее колко сте стриктни всички...от самото раждане само веднъж на ден, след втория месец разредих през два-три дена, и до 6-я месец веднъж седмично, след това само шишето за АМ на десетина дена веднъж, през останалото време мия с веро

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
По принцип се препоръчва до шестия месец, аз стерилизирах до осмия - за всяко хранене е имал стерилен биберон!
 

# 21
  • Мнения: 59
като беще по малко всяка вечер,а сега на 6 месеца през ден

# 22
  • Мнения: 1 183
лелеее колко сте стриктни всички...от самото раждане само веднъж на ден, след втория месец разредих през два-три дена, и до 6-я месец веднъж седмично, след това само шишето за АМ на десетина дена веднъж, през останалото време мия с веро
И аз съм така,един път на ден преварявам  Peace,за това ми беше интересно,но явно повечето мами са много стриктни.

# 23
  • Мнения: 483
Първите дни всеки ден, до втория месец стерилизирах на 2 дни веднъж, от втория месец на 2, 3 дни. Сега веднъж в седмицата.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
До 3-4 месец по около 2 пъти седмично. След това - не, само ако купя ново шише или залъгалка

# 25
  • Мнения: 4 392
Преди всяко хранене. Спрях да изварявам малко след годинката. (за тези от млякото говоря.)

# 26
  • Мнения: 191
Аз ги стерилизирам след всяко хранене. Не знам докога ще го правя.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 134
2 пъти на ден в стерилизатора.Държа стер.шишета там до следващо хранене.

# 28
  • Мнения: 326
в началото всеки ден а сега един път в седмицата

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До преди една седмица ги стерилизирах за всяко хранене, сега веднъж дневно, което значи, че има две яденета на ден с не стерилни шишета. Скоро ще го правя веднъж седмично, според мен си губи смисъла когато започне да лапа всичко което намери Peace

Общи условия

Активация на акаунт