Политиката в България - Тема 5

  • 493 066
  • 18 099
  •   1
Отговори
# 17 145
  • Мнения: 5 658
Морана, +1.
yovanka, това точно прилича на данни за електронния подпис.

# 17 146
  • София
  • Мнения: 14 793
yovanka на това публикуваното от теб,сочещо на безкомпромисно доказателство,ще се вържат хора,грам нямащи идея от програмиране.
ОК, аз нямам идея от програмиране и претенции нямам да разбирам, споделям какво се пуска по казуса.

# 17 147
  • Мнения: 13 452
Лорде, преди да подаде сигнал със сигурност са имали разговори, не са договорили, подава сигнал и чака. Има си време за реакции. Дали е имало влияние незнам, но може и просто да са го метнали някъде встрани. Минава време нищо не се случва и бивол действа по начина, по който знае - изтипосва го в публичното пространство.

А неразбирателство между съдружници е класика и проблемът винаги е в нещо което не са разделили, пари, имоти, проекти и т.н и почват компроматите.
Както виждаме при двойката съпредседатели на пп все имат проблем и със съдружниците си в бизнеса, освен с партиите.

# 17 148
  • Мнения: 15 764
Лорде, всяко деяние, което противоречи на даден закон се води престъпление, без значение кога то ще стане публично достояние. Т.е. раздухването по медиите няма никакво значение - важно е има или няма извършено престъпление. В случая има. И това, че излиза сега, не прави Кирил Петков жертва на бухалка, а го прави човек, който е нарушил закона - за пореден път!!! И въпросите не трябва да са "Защо Бивол чак сега го оповестяват?", а "Извършил ли е Кирил Петков престъпление, като е фалшифицирал подписи и има ли участие на Лена Бориславова в това?"  Защото реално Бивол изобщо не са длъжни да го оповестяват - могат да не го направят, могат да го направят, когато те си решат. И това не е важното. Важното е има или няма престъпление. Само че сега се опитват да отклонят вниманието с думи, като "бухалка", която в последно време доста често се използва за кой ли не от ПП - за Рашков, за Василев, сега и за Петков...... 

п.п. Какво е наказанието за фалшифициране на подписи?

# 17 149
  • София
  • Мнения: 5 759
yovanka на това публикуваното от теб,сочещо на безкомпромисно доказателство,ще се вържат хора,грам нямащи идея от програмиране.
ОК, аз нямам идея от програмиране и претенции нямам да разбирам, споделям какво се пуска по казуса.
Ясно се вижда как се изчерпа казуса "митница",една седмица се мъдреше какво да спуснат,намериха и сега ще има на час по лъжичка.
Толкова очевадна медийна война се води,та трябва или да си сляп или не знам какво, за да не го схванеш. Тъпото е,че ровенето е слабо и нищо реално силно не се изкарва,но предвид и кълвящата риба,не си дават зор.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 12:20 от trikitil

# 17 150
  • Мнения: 5 658
На мен ми е интересно как ще го докажат кой го е направил.
Защото е честно казано дума срещу дума. ЛБ спокойно може да каже, че този файл й е пратен така.
Ако нямаш скенер + притнер това е начинът да имаш сканиран подписан документ дори и направен от упълномощителя.

# 17 151
  • Мнения: 3 777
Атанас Русев: Не познавам Лена Бориславова, бях изумен, че си е извадила пълномощно от мое име
 

# 17 152
  • Мнения: 1 177
Нека позная,пощенската кутия на ДП,Веска Томова,ще го публикува този запис.
Колко интервюта съм ѝ слушала на тази,не пропуска да направи еваларка на ДП.

# 17 153
  • Мнения: 18 713
Проблеми с тайминга има само, когато са засегнати "нашите".
Вече едва ли някой помни, че примерно В. Григорова я удариха точно ден преди местните избори, но тогава това беше нещо чудесно и свобода на медиите, а не бухалка.

Иначе, пак да повторя, 100 процента от запитаните искат спазване на законите.

# 17 154
  • София
  • Мнения: 5 759
Lady Cassiopeia Duval Мая Манолова преди години направи показно как се прави,но повтаряемостта никога не носи същите силни резултати,напротив става все по-слаби.
За мен, медийните рицари показват ужасно безсили и изхабеност.

ПП-ДБ,ако продължат с това безсили да отвръщат на ударите,ще се дозакопаят. Не се ли включат във " войната" да се сърдят само на себе си. Културното мълчание и слаби защити,няма да им помогнат.

# 17 155
  • Мнения: 5 658
Проблеми с тайминга има само, когато са засегнати "нашите".
Вече едва ли някой помни, че примерно В. Григорова я удариха точно ден преди местните избори, но тогава това беше нещо чудесно и свобода на медиите, а не бухалка.

Иначе, пак да повторя, 100 процента от запитаните искат спазване на законите.
За онова с къщата ли ?
Пак е дреболия...
Виж да не знаеш кой ти дарява над милион за кампанията....Trollface

# 17 156
  • Мнения: 18 713
Проблеми с тайминга има само, когато са засегнати "нашите".
Вече едва ли някой помни, че примерно В. Григорова я удариха точно ден преди местните избори, но тогава това беше нещо чудесно и свобода на медиите, а не бухалка.

Иначе, пак да повторя, 100 процента от запитаните искат спазване на законите.
За онова с къщата ли ?
Пак е дреболия...
Виж да не знаеш кой ти дарява над милион за кампанията....Trollface

Така де. Огромната разлика, когато публикациите са за опонента и за "нашите".

Иначе това за милиона... точно в тази тема се обясняваше, че милионът на Лорер за къщата е точно нищо, да не му се придавало особено значение. Оценката традиционно зависи от това кой се е облагодетелствал.

# 17 157
  • Мнения: 18 464
Лорде, всяко деяние, което противоречи на даден закон се води престъпление, без значение кога то ще стане публично достояние. Т.е. раздухването по медиите няма никакво значение - важно е има или няма извършено престъпление. В случая има. И това, че излиза сега, не прави Кирил Петков жертва на бухалка, а го прави човек, който е нарушил закона - за пореден път!!! И въпросите не трябва да са "Защо Бивол чак сега го оповестяват?", а "Извършил ли е Кирил Петков престъпление, като е фалшифицирал подписи и има ли участие на Лена Бориславова в това?"  Защото реално Бивол изобщо не са длъжни да го оповестяват - могат да не го направят, могат да го направят, когато те си решат. И това не е важното. Важното е има или няма престъпление. Само че сега се опитват да отклонят вниманието с думи, като "бухалка", която в последно време доста често се използва за кой ли не от ПП - за Рашков, за Василев, сега и за Петков......  

п.п. Какво е наказанието за фалшифициране на подписи?

Лейди К,
да не смесваме двете неща. Човек може да е извършил престъпление и все пак да е жертва на бухалка, в смисъл че го рекетират тези неща да излязат/не излязат. Случаят е излязъл септември месец публично (а в ККОНПИ и преди това, а Бивол нееднократно са показвали, че имат хора там). Пак казвам - нека се разследва случая, но това че е забавена вестта с повече от половин година буди съмнения в морала на Бивол. Не приемам да ми се съобщават такива неща след години, дори в съда има давност.


 че при правилно и професионално проведена защита от опитен адвокат по наказателно право, при постановяване на осъдителна присъда могат да бъдат постигнати следните по – благоприятни резултати в полза на извършителя в зависимост от особеностите на конкретния случай:

.... замяна на наложеното наказание „лишаване от свобода“ с пробация;
    отлагане изпълнението на наложеното наказание „лишаване от свобода“ за срок от три до пет години /условна присъда.


 https://petkovalegal.com/%D1%84%D0%B0%D0%BB%D1%88%D0%B8%D1%84%D0 … 0%BA%D0%B0%D1%82/
към всички
- забелязвам, че никой не коментира новината, че Радев е наложил очакваното вето.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 12:35 от Лорд Сняг

# 17 158
  • Мнения: 3 777
Като казахте Лорер.
Тази сутрин на тела ми изскочи във фийда от некъв сайт, че жената на Лорер запознала Живко Коцев с Николина Ангелкова. Били заедно на Малдиви - Николина и Коцев.

# 17 159
  • Мнения: 1 177
Щях да го похваля РР,ама видях ,че пак дежурно си обсъждаме ППДБ,та реших да го спестя,тука не е тема за хвалби,ама ха.

Общи условия

Активация на акаунт