Политиката в България - Тема 5

  • 493 195
  • 18 099
  •   1
Отговори
# 17 400
  • Мнения: 18 485
Айде пак глупаво опити да се твърди, че щом хората купуват значи имат благосъстояние.
Постоянно чувам охкането на бабите "как може да имат кола и да са бедни".
Това не е лукс, а необходимост. Колко от тези стоки са първа необходимост?

Впрочем цифрите показват устойчив тренд на покачване на  реалното инвидиуално потребление от 2009 досега, т.е. ПП-ДБ не са променили нищо, ако това се има предвид

# 17 401
  • Мнения: 5 658
срещу Лена има писмени улики. Че е съставила документа. Наистина ли трябва да пускам отново картинката от вчера.
Впрочем аз не съм чул Лена да отрича, че тя е сложила подписа там? Чух я да ни занимава с второстепенни въпроси - чий приятел е Русев, как тя щяла да се отказва от имунитет, но не съм я чул да отрича че е сканирала чужд подпис.
Какви писмени улики има - никакви...
Да, отрече го.

Хексе, Елфите са тези, които изкараха данните за Турски поток.

Малко се съмнявам БиволЪ да са с по-добра техническа експертиза от тях.

# 17 402
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
И какви са тези проценти? От доходите ли или нещо друго? Защото така нищо не ми стана ясно Rolling Eyes

# 17 403
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Хексе, Елфите са тези, които изкараха данните за Турски поток.

Малко се съмнявам БиволЪ да са с по-добра техническа експертиза от тях.
Нещо като "бели" хакери със сайт за разкрития ли? Не бях ги чувала.

Нали се е доказало от кое устройство е направена фалшификацията, т.е. доказано е с експертиза.

И какви са тези проценти? От доходите ли или нещо друго? Защото така нищо не ми стана ясно Rolling Eyes
То и аз мога да направя такава картинка и да напиша каквото ми скимне.

# 17 404
  • Мнения: 18 485
Неистинските документи са входирани в Агенцията по вписванията от Лена Бориславова с нейният електронен подпис
също така писмена улика е, че на 13 май 2021 година Лена Бориславова си изготвя фалшиво пълномощно

Фалшив Протокол за взето решение за разлепване на покана за свикване на Общо събрание с подписа на Кирил Петков и отново копирания от едно и също място и наложен подпис на Председателя Русев
Списък на всички членове на всички членове на сдружение с нестопанска цел”Да запазим Корал”, към 06 май 2021 год. Този документ е отново с копирания фалшив подпис на Председателя Русев. Съставен е в 1:43 мин.

Декларация по чл. 13, ал. 4 от ЗТРРЮЛНЦза истинността на гореописаните документи от името на Атанас Русев. На нея също е поставен фалшифицирания подпис на Атанас Русев. Документът е с дата 13.05.2021 г. съставен в 1:41 часа през нощта. Две минути след съставянето на фалшивото пълномощно на Лена Бориславова.

т.е. тук има факти, които говорят срещу думата на Лена.

# 17 405
  • Мнения: 5 658
Неистинските документи са входирани в Агенцията по вписванията от Лена Бориславова с нейният електронен подпис
Дай сега крачка назад.
Ако аз съм ти пратила пълномощно с моя подпис, как ше знаеш , че как съм си сложила подписа там.
Това е въпросът на Елфите и моят също.

# 17 406
  • Мнения: 5 658
Хексе, Елфите са тези, които изкараха данните за Турски поток.

Малко се съмнявам БиволЪ да са с по-добра техническа експертиза от тях.
Нещо като "бели" хакери със сайт за разкрития ли? Не бях ги чувала.

Нали се е доказало от кое устройство е направена фалшификацията, т.е. доказано е с експертиза.

И какви са тези проценти? От доходите ли или нещо друго? Защото така нищо не ми стана ясно Rolling Eyes
То и аз мога да направя такава картинка и да напиша каквото ми скимне.
https://turkstream.exposed/bg
Tук пише за тях.

# 17 407
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Неистинските документи са входирани в Агенцията по вписванията от Лена Бориславова с нейният електронен подпис
Дай сега крачка назад.
Ако аз съм ти пратила пълномощно с моя подпис, как ше знаеш , че как съм си сложила подписа там.
Това е въпросът на Елфите и моят също.
Ето отговор:
Скрит текст:

Васиту, [/b]електронният подпис на всеки човек е уникален. Да не говорим, че е защитен от сканиране. Всеки човек носи отговорност за своя електронен подпис и не може да го предоставя на другиго. Щом там стои електронният подпис на Лена (не говорим за писмен, който лесно може да се копира) значи го е сложил човек имаш достъп до нейния компютър, нейните пароли и нейния подпис.
Не си разбрал въпроса.

# 17 408
  • Мнения: 1 178
Според ТЙ BG elves са "тия,които онлайн и да са"
Рамадан Аталай-"Елфите са в бяла премяна,нощно време няма как да ги слушаме"
А според Павела Митева е безумно предложение да бъдат изслушани BG Elves.
Това от комисията за ТП.
Значи за Цанов и Марков,нп,но за посочените горе,сакън.

# 17 409
  • Мнения: 5 658
Неистинските документи са входирани в Агенцията по вписванията от Лена Бориславова с нейният електронен подпис
Дай сега крачка назад.
Ако аз съм ти пратила пълномощно с моя подпис, как ше знаеш , че как съм си сложила подписа там.
Това е въпросът на Елфите и моят също.
Ето отговор:
Скрит текст:

Васиту, [/b]електронният подпис на всеки човек е уникален. Да не говорим, че е защитен от сканиране. Всеки човек носи отговорност за своя електронен подпис и не може да го предоставя на другиго. Щом там стои електронният подпис на Лена (не говорим за писмен, който лесно може да се копира) значи го е сложил човек имаш достъп до нейния компютър, нейните пароли и нейния подпис.
Не си разбрал въпроса.
Затова цитирах Елфите, защото в техните технически умения не се съмнявам, че и те не считат това за еднозначно.

# 17 410
  • Мнения: 13 454
Може ли да вдигнем малко културата на очакванията и да не прощаваме всяка издънка на нашите любимци. Ние не сме запалянковци на Левски и ЦСКА, а искаме доброто на България.
Ареста на Борисов, Горанов и Арнаудова как ще коментирате?

Кьорфишек. Поредната глупост сътворена от Кирил Петков и Бойко Рашков - без доказателства.
Нещо което не може да се каже тук.
Бойко Борисов има много неща за които може да бъде хванат натясно, но не бе този начинът.
Трябваше да се направи, но по устав, а не давай, давай….

# 17 411
  • Мнения: 15 291
Скрит текст:
Скрит текст:
Може ли да вдигнем малко културата на очакванията и да не прощаваме всяка издънка на нашите любимци. Ние не сме запалянковци на Левски и ЦСКА, а искаме доброто на България.
Ареста на Борисов, Горанов и Арнаудова как ще коментирате?
От 2022г.:
"Съпругът на PR-ката на Бойко Борисов - Делян Димитров, и към момента е член на Управителния съвет на "Булгартрансгаз". Тази сутрин той призна, че органите на реда, които са задържали съпругата му Севделина Аранудова, са претърсили и служебния му автомобил - джип, собственост на саудитския консорциум "Аркад".
😁
Joy
А "пенсионерите" дъвчат някакъв подпис, ЛБ и КП, който за 3г. им вдигна пенсиите 2пъти.
Ето това е когато хората не си знаят интереса.
И инфлацията /разбирай цените/ 5 пъти. Simple Smile
Колко реално стоки и услуги хората са си купили:
Скрит текст:
Това са числата за тези, които разбират от икономика и цени.
Не е задължително хората да са си ги купили, може  държавата да им ги предоставя или неправителствени организации. Та повишаването на това потребление не е пряко свързано с нарастването на доходите на хората, както се опитваш да го представиш.

# 17 412
  • Мнения: 3 777
ама тя Лена давала бъдещия си депутатски имунитет, ако той стане пречка за разследване.
е как може да е толкова зле тази жена да прави такива изказвания?
ами ако не стане депутат? то разследването може да завърши и преди изборите.
гузен негонен бяга е нейната работа. #мълчибе

# 17 413
  • София
  • Мнения: 708
Аз се чудя друго: Дамянова казва, че Русев е бил голям приятел на Кирил Петков. Как така сега реши да го изобличава, явно доста са се скарали? А му е имал доверие да го подписва насам-натам. Не знам... А сега между тези най-добри приятели тече грозна разпра през медиите. И смятаме, че това е ок, някой си е активиран и така.....
Ами не ми изглежда активиран, дългогодишен председател на сдружението за Корал, активист.
Ако намекът е, че ББ и ДП са го активирали, не звучи правдоподобно. Може Путин да е....Sunglasses

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 14:13 от jasmin tisane

# 17 414
  • Мнения: 5 658
Русев бил занулен ( по БНР водещата го каза) и разказът продължава, че дължи  пари на някакъв - Пашата, който явно не е финансова институция с лиценз от КФН.

Общи условия

Активация на акаунт