чували ли сте за диетата "Южен бряг"

  • 13 079
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 136
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/zdrave/e1872.html
това е статия за диетата в последния брой на "Ева" в нета. още на сам прочела материала и не знам дали дава някаква допълнителна информация. сега ще се занимая

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Tan4o,мерси за линка и аз смятам да се пробвам,само нека замине половинката,та да изкарам по-леко първата фаза(по две седмици през месец е в чужбина),та инче няма да се спрвя с готвенето за него и за мен.А за тренировките в ТИМ какво плащаш,ако не е тайна,разбира се Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: tan4o
май трета фаза се състои в това да си изградим хранителна култура, т.е. да свикнем с умереното хранене като начин на живот, без да с еподлагама на пълни лишения, но и без да се прекалява. както и да е ще му мисля като стигна до там. днес почнах с първа фаза, да видим дали ще удържа фронта без нищо сладичко още 13 дена  #Puppy dog
 friendship И аз почнах първата фаза - хем на 1-во число я почнах, да видим Embarassed Дано успеем - ще бъде голям личен успех, поне за мен. Пожелавам ти го от сърце и на теб, а и на всички жени тук, които правят тази или друга диета!

# 18
  • Мнения: 136
djindjislava :
"А за тренировките в ТИМ какво плащаш,ако не е тайна,разбира се "
ами няма никаква тайна
цената на една тренировка е 3 лв,а ако си вземеш карта става малко по-евтино,но не  знам цените на изуст. знам само, 4е за 8 тренировки е 20 лв, а като са пове4е на брой става още по-тънко, но картата има давност 1 месец независимо колко тренировки си платила.
а в залата в хотел черно море цените сащо бяха такива, само, че картата важеше 35 дни-поне така беше миналата година като ходех там. и хигиената там по-ми допадаше, но ми идва далеко сега. а и е грехота да губя времето отделено за сина ми в разходки до там при положение , 4е живея точно до тим #Milti

# 19
  • Мнения: 136
оф днес като втори ден ми е много гладно...karimma ти как се справяш? нали си с един ден напред

# 20
Цитат на: tan4o
djindjislava :
"А за тренировките в ТИМ какво плащаш,ако не е тайна,разбира се "
ами няма никаква тайна
цената на една тренировка е 3 лв,а ако си вземеш карта става малко по-евтино,но не  знам цените на изуст. знам само, 4е за 8 тренировки е 20 лв, а като са пове4е на брой става още по-тънко, но картата има давност 1 месец независимо колко тренировки си платила.
а в залата в хотел черно море цените сащо бяха такива, само, че картата важеше 35 дни-поне така беше миналата година като ходех там. и хигиената там по-ми допадаше, но ми идва далеко сега. а и е грехота да губя времето отделено за сина ми в разходки до там при положение , 4е живея точно до тим #Milti
Моя приятелка ходи в Черно море(на тае-бо) и е много доволна,и аз преди живеех до ТИМ,ама пък сега ми идва далечко,та ще мисля къде..... Thinking

# 21
Цитат на: Anonymous
Цитат на: tan4o
djindjislava :
"А за тренировките в ТИМ какво плащаш,ако не е тайна,разбира се "
ами няма никаква тайна
цената на една тренировка е 3 лв,а ако си вземеш карта става малко по-евтино,но не  знам цените на изуст. знам само, 4е за 8 тренировки е 20 лв, а като са пове4е на брой става още по-тънко, но картата има давност 1 месец независимо колко тренировки си платила.
а в залата в хотел черно море цените сащо бяха такива, само, че картата важеше 35 дни-поне така беше миналата година като ходех там. и хигиената там по-ми допадаше, но ми идва далеко сега. а и е грехота да губя времето отделено за сина ми в разходки до там при положение , 4е живея точно до тим #Milti
Моя приятелка ходи в Черно море(на тае-бо) и е много доволна,и аз преди живеех до ТИМ,ама пък сега ми идва далечко,та ще мисля къде..... Thinking
Забравих да се логна Embarassed

# 22
  • Мнения: 4 176
Казвайте отзиви бързо:)

# 23
Tan4o i karimma,хайде споделете как върви,та дано се наканя и аз от някой "следващ понеделник" Laughing

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Anonymous
Tan4o i karimma,хайде споделете как върви,та дано се наканя и аз от някой "следващ понеделник" Laughing
Аз съм Embarassed

# 25
  • Мнения: 136
при мен не върви.аз се предадох на 4-тия ден.починах 1 ден и после пак започнах и но за 2 дена само.после мъжа ми се върна от нощна смана с 1 шоколад и 2 вафли Shocked  и след като им се чудих 1 ден, ги нападнах. сега той е в командировка в софиа и сам се отдала на малко плодове, зеленчуци, кисело мляко и сирене #Splat

# 26
  • Мнения: 136
така ми е доста по-лесно,а освен това с чиста съвест си пийвам по малко вино вечер без да се ям от яд, че във виното има само въглехидрати и нито грам протеин Grinning
при мен лошото е, че ми е почти непосилно да живея без плодове, а и питието в края на деня ми идва точно на място #Silly

# 27
  • Мнения: 136
djidjislava защо не пробваш да си настроиш компютъра да ти се логва автоматично  като влизаш във форума.много е удобно

# 28
  • Мнения: 4 176
Утре почвам и аз.
За мен няма да е проблем, понеже не харесвам плодове. С макроните и хляба малко ще с еозоря, но ще пробвам. Вода не пия хич, така че и това ще е предизвикателство.
Кафето го пия с 5 бучки или в най-добрия случай 4 бучки захар.
Ще видим.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Аз започвам от понеделник, че и мъжа ми се нави - голямо събитие Simple Smile   той издържа на диета не повече от 6 часа Simple Smile)
Сега се опитвам да събера от материали из Нета разрешените за първата фаза продукти, но срещам противоречия - особено за млечните продукти.
Много ще е полезно ,ако  някой ,който   е правил тази диета, подхвърли идейки за дневно меню

Общи условия

Активация на акаунт