Мами в Италия - част 39

  • 21 389
  • 258
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 467
Лени 4естит рожден ден и от мен.Пожелавам ти вси4ко най-хубаво  да ти се сбъдне,много здраве,щастие и късмет.
Съжалявам,4е в последния момент се вклю4вам,но съм в леглото с антибиотици  Weary

4естито и на СТramell,леко бременеене и много щастие  bouquet

Кал4е и аз искам боза пък Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Сонитка,наистина в Бенетон можеш да намериш нещо интересно за премаман.Последния път като ходих си взех два 4ивта пинокети,много са удобни и можеш да ги носиш с нисък и висок ботуш Peace

Лека нощ на вси4ки,отивам да полегна, 4е такова главоболие ме гони 4е едвам стоя на крака. Confused

Антибиотици ли? В 16-ата седмица? Какъв пиеш?

# 196
  • Мнения: 708
4РД ЛЕНИ,много късмет,усмивки и едно хубаво,здраво,пикливо,неревливо и безколиково бебе6ор4е ти желая.

4естити 40 дни на Дани,да расте здраво и усмихнато дете за радост на мама и тати.
4естито на новата бреми,нека малкото инат4е си стои на топли4ко в мама за цели 9 месеца   bouquet

И тъй като ве4е е следполуно6т,тоест е 2.02 бързам първа да 4еститя на СОН4ЕТО.

Мили4ка,нека този ден е много,много красив за теб,бъди винага оби4ана,желана и все така усмихната и ведра мадама,а скоро и прекрасна мама   bouquet
[/b][/color]

# 197
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Шарън, голяма радост ми създаде, да знаеш!
И ти ни ще създадеш същата скоро, сигурна съм Heart Eyes
Апропо, зодия Володей ми е слабост (и проклятие Tired - но това мъжете, де), може би защото си имам асцедент такъв, скъпият също Wink

Ехааааааа Simple Smile Супер!
Честито!
Инатче ще бъде, къде ще ходи Wink
Пиколинке Laughing, дано  Peace
Засега се инати - сигурно защото бях планирала да идвам по вашите места тая година Wink, да се издяволи и да ми обърка плановете Laughing
Обаче, не е познало то кой е по-инат Flutter - ще го доведа и него  Joy Joy, живот и здраве да е само, и всичко да е наред  Praynig Peace
Искам и аз ония снимки, please Hug. Търсих темата в клюкарника, но явно е отишла за архив Confused. Тогава не успях да си ги дръпна, а още го сънувам това Комо, Лугано, Локарно и езерото. Доста време прекарах и на Женевското, но не е същото...

# 198
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен!

Много обичам хубавите новини!  Hug
CTramell, от сърце леко бременеене  Hug  bouquet
Клеми,честити 40 дни на Даниел!Да е здрав и послушен!  Heart Eyes  bouquet
Честит рожден ден на Сончето! Леко бременеене и много щастие! Heart Eyes  bouquet

# 199
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Брех, верно много водолеи в тая тема  ooooh! Mr. Green
Аз, за да не пропусна някой, Ще им пожелая здраве, лЮбов и късмет на вси4ките, Ще сложа и едно многото4ие ....... та всеки самостоятелно да си го персонализира.  Heart Eyes
Отивам да работя #Cussing out

# 200
  • София
  • Мнения: 6 810
Честит Рожден Ден на Лени на патерици, и на Сонката!!!   bouquet Желая и на двете година, изпълнена с приятни емоции.  Heart Eyes
Честито кандидат бебе на CTramell! Лека бременност ти желая!

# 201
  • Мнения: 5 476
Eeee...еврика!  Peace
Най-после проработи!
 Hug

Тъкмо да ви пожелая приятен уикенд!  Heart Eyes  bouquet

# 202
  • Мнения: 3 388
Цял ден нямах форум и едва  сега мога да ви почерпя скромно за моя бърфдей и да ви благодаря зи топлите пожелания, мили момичета  Hug
Прегръщам ви и ви черпя подобаващо  Wink

# 203
Честит рожден ден Соня! Много хубава почерпка.

# 204
  • Мнения: 6 167
 Joy  hahaha hahaha Joy


Соня, Честит Рожден Ден и от мен! Пожелавам ти да си здрава, спокойна бременност и много щастливи моменти!

# 205
  • Мнения: 750
Лени 4естит рожден ден и от мен.Пожелавам ти вси4ко най-хубаво  да ти се сбъдне,много здраве,щастие и късмет.
Съжалявам,4е в последния момент се вклю4вам,но съм в леглото с антибиотици  Weary

4естито и на СТramell,леко бременеене и много щастие  bouquet

Кал4е и аз искам боза пък Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Сонитка,наистина в Бенетон можеш да намериш нещо интересно за премаман.Последния път като ходих си взех два 4ивта пинокети,много са удобни и можеш да ги носиш с нисък и висок ботуш Peace

Лека нощ на вси4ки,отивам да полегна, 4е такова главоболие ме гони 4е едвам стоя на крака. Confused

Антибиотици ли? В 16-ата седмица? Какъв пиеш?

Morgaus,доктора ми предписа Mopen,едни големи оранжеви хап4ета,отврътителни са.
Дано да не навреди нещо на бебо. ooooh!

# 206
  • Мнения: 750
Сони 4естит рожден ден и от мен,много щастие,успех във всяко твое на4инание и най ве4е много здраве.  bouquet
Много мерси за по4ерпката,тортата е супер Heart Eyesжалко 4е трябва да се ограни4авам с калориите 4е ве4е 4етири килограма метнах отгоре Joy  bouquet

# 207
  • Мнения: 1 100
Сон4е, 4естит рожден ден мила,   bouquet  bouquet  bouquet Желая ти здраве, Щастие, лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебо4е накрая Heart Eyes

Пък ние днес ставаме на 5 месеца Flutter ....брей кога мина това време, ей Crazy

Ники, Щом док. е преценил, 4е трябва да ги пиеШ антибиотиците, не се притеснявай, няма да навреди на бебо Hug След 12 седмица могат да се приемат лекарства Peace Оздравявай Hug

Хайде до после; (ако имаме форум, де  Rolling Eyes)
  bouquet

# 208
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Хелоу, мадамс!
Най-после сайтът работи, страдах цял ден!
Сонче, да те поздравя и тук в тая тема! Честит рожден ден и весела вечер, пълна с мнооого радостни изненади ти желая! Мерси за почертката, много си падам по торти с крем и плодове и по ШАМПОАНСКО!
Аз имах пак гостенка, дружката софиянка де живее тук и стана пак една веселба и кръшен смях като на мегдана!

# 209
  • Мнения: 3 425
Честит Ден Ден на Сончето   bouquet Любов и Сбъднати Мечти   bouquet



Ей сега чак тръгна форма при мен  #2gunfire

Джоя като видя шампань и и засияха очичките  Crazy

Ник,бързо оправяне  Peace

Бимбе,как сте?Спинкате ли?

Владиииии???????

Айде наоколо съм  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт