Помощ - розово течение!!!

  • 25 242
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 466
Когато отидох на първият преглед за установяване на бременост едно от нещата , които ми каза доктора беше , че ако се появи някакво кръвотечение тряба да спирам секса - незная може да е крайно , вероятно различните доктори имат и различно мнение по въпроса . Аз лично нямах никога зацапване или каквото и да е , въпреки ,че не сме спирали със секса .

# 16
  • Мнения: 3 360
Дано всичко да е наред и  да няма повече тревоги/аз с такъв симптом лежах в болница Sad/

# 17
  • Мнения: 80
Аз получих такова розово - кафяво течение в началото на 4 месец, без болки, пих но - шпа 3х2 на ден, но беше само за този ден. По - късно ми се появи към края на 4 месец, отново пих но - шпа и ми предписаха пълен покой, никакво натоварване и никакъв секс. Оттогава съм имала още веднъж, а по - късно при вагинален преглед се установи, че имам полип, който за сега не трябва да се лекува по никакъв начин. Пиех магнерот за 10 дни и от доста време не съм имала проблем. Но си седя в къщи и повечето време си лежа...И никакъв секс!

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 13:15 от poli34

# 18
  • Мнения: 173
Е, при така стеклите се обстоятелства, явно и при мен нещата в секса няма да са вече много розови... Laughing

А докторът все пак иска да ме види...Но на въпроса ми, дали на ехограф ще ме преглежда, ми отговори, че сме щели да решим на място...Което ме фрапира някак...почти съм убедена, че се получи от секса, един вагинален преглед не е ли рисков в такъв момент???

# 19
  • Мнения: 2 381
Според мен прегледът ще бъде с ехограф.Бъди спокойна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт