Тема за Бърди - защо се случва това.....

  • 11 570
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 271
Буболина, случвало се е и преди, по един или друг начин. Не случайно сме така остри и саркастични.

# 91
  • Мнения: 8 585
Бих искала още веднъж, за последно да попитам Бърди - ще ни помагаш ли така, както го правеше преди, да разчитаме ли на теб или не?
Да. След около 2-3 дена би трябвало да имам линия и достъп.
И по други причини, също.
Благодаря ти че написа тези неща.
Малко добри думи не пречат. Имах нужда от тях по човешки. Hug

Но няма да отговарям изобщо на следните потребители:

*Реза
*Милена
*Лиорена
*Шани
*maatete

Само уважението към големия принос на "Мама" за тези форуми ме кара да запазя към нея коректен и уважителен тон и отношение.
Признавам работата, усилието,времето, което отделя.
Няма да опонирам решенията и, но се надявам в името на децата да помисли върху това, което и писах.

Малък е списъка.
По никакъв повод няма да контактувам с тези участници при каквито и да са обстоятелства.
Мое право.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 00:46 от Birdie

# 92
  • София
  • Мнения: 4 423
Много се радвам, благодаря ти!

# 93
  • Мнения: 3 271
Не че с това отговаря на въпроса  Whistling
но то...  smile3507

# 94
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Браво.

Отговори на Буболина на петата страница.

Сега ще отговориш ли и на мен?
Кой ти писа ЛС с обиди и забрани?

Ако е нужно ще чакам още 5 страници...няма проблем.
И аз като теб нямам пациенти през деня.
Никога.


Редакция:
О, как хубаво си се допълнил с този списък.
Много хитро.
Защо няма да ни отговаряш?
Защото не ти изнася, Бърди.
Защото няма какво да кажеш така че да не прозвучи смешно вече.

Да.
Твое право е да се държиш като ощипана булка.
Само дето всички видяха как ми намигаш...

Няма да спра да задавам въпросите си.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 21:59 от Reza

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравейте,
прочетох цялата тема и мисля че не е много правилно да осъждате или да обиждате Бирди по този начин. По скоро сега вие трябва да му се извините, защото чесно казано прочетох много обиди по негов адрес без той да е правил каквото и да е. Просто не е чесно да се осъжда даден човек, без да го познавате доста добре.
А относно обидите които той е получил като ЛС, може би той самият не иска да каже името... а след като отговори на Буболина че ще продължи да отговаря значи проблемът е приключил.
Няма смисъл пак всички да се настройваме един срещу друг.
Сигурно веднага ще пишете "Ти каква си да пишеш тук?! Нито си майка нито си на нашата възраст?!" .
Но както и да е това е мое мнение и ако искате го зачетете.

# 96
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Здравейте,
прочетох цялата тема и мисля че не е много правилно да осъждате или да обиждате Бирди по този начин.

Честно ли е той да ме обижда?

Мога да вадя цитати, ако е нужно.
Докато той за неговите твърдения не може.
Не може, защото твърденията му са измислици.

Това обидно ли е?
И ако да, то за кого?

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 234
За кои твърдения от Бирди смятате че са неверни?

# 98
  • Мнения: 2 792


Но няма да отговарям изобщо на следните потребители:

*Реза
*Милена
*Лиорена
*Шани

Само уважението към големия принос на "Мама" за тези форуми ме кара да запазя към нея коректен и уважителен тон и отношение.


 Аз ти зададох същия въпрос, ще можеш ли да ми отговориш на мен, нямаме в списъка, за това ще попитам пак

КОЙ, КОГА И КАК те обиди?


 Не разбирам,  само уважението към  приноса на Мамма те кара да запазиш добрия тон към нея,  преиграването почва да прераства в самозабравяне или това може би е заплаха, че можеш да демонстрираш и друго отношение, интересно какво друго отношение имаш предвид  newsm78.


 
 

 

# 99
  • Мнения: 3 271
Надя, много моля посочи ми къде Бърди е обиден в тази тема. Моля!
Или поне къде му е отговорено по по-лош и оскърбителен начин от този, който той самият използва.
Знам, че прилича на вендета. И сигурно е (особено след като си видях името в "онзи" списък). Но има защо, повярвай ми. Аз си имам мои си причини. И не мисля, че правя нещо лошо. Чета му постингите от около година и половина. Не само в този форум. В този смисъл смея да твърдя, че познавам форумският му образ. Разбира се, че не го познавам като човек. Но това тук няма значение всъщност. Важното е кой като какъв се представя. Аз и още много други хора сме себе си. Това поне го знам.

П.П. Надя, къде видя някой тук, в тази тема да оспорва Бърди като компетентен лекар? Той каза, че модератор го е оскърбил. Хвърли обвинение, както прави неведнъж, но не го подкрепи с нищо след това. Не обичам демагогията. Не обичам високопарните думи и безпочвени клевети. И ще ги преследвам.
Мое право Wink

# 100
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
Но няма да отговарям изобщо на следните потребители:

*Реза
*Милена
* Лиорена
*Шани

премествам си го от единия крачол в другия и отивам да си скубя косата  smile3511

# 101
  • Мнения: 8 585
"Не разбирам,  само уважението към  приноса на Мамма те кара да запазиш добрия тон към нея"

->Уважавам всеки, който има принос, помага, прави нещо, в което вярва. Затова ( и затова че съм и гост тук, също) запазвам добро отношение и приемам нейната позиция и мнение. За друго-не ми приписвайте намерения, които нямам. Нито мисли,които нямам.

# 102
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За кои твърдения от Бирди смятате че са неверни?

Чете ли първият пост в темата?

# 103
  • Мнения: 3 271
Уважавам всеки, който има принос, помага, прави нещо, в което вярва.

Мисля, че има една камара причини да съм в този списък тогава, но както обикновено И тези ти думи са демагогия Wink

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 234
"...а, и един приятелски съвет, на 40г, Бърди, вместо (днес цял ден си във форума, ама цял ден), явно понеделник е официално почивен ден за Гърция (не пожела да отоговориш да или не), та вместо днес цял ден тук, вземи се замисли за другарка в живота, то Божа работа, Божа, ама ....това са си 40г, аз вече сериозно започвам да се притеснявам за теб...."
"В сферичната реалност на Бърди.
Само там можеш да видиш сеира."
"Докато чакам Бърди за първи път в живота си по форумите да отговори на конкретен въпрос към него, а не само да плюе и сее раздори. Може би..."
"...за 40 годишен мъж се държиш малко инфантилно..."
"...Аз лично не помня той някога да е отговарял по същество..."
 Тези обиди ми направиха впечатление...

Общи условия

Активация на акаунт