Ролери- карате ли и откъде?

  • 14 485
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
Хубави ролери има в магазините SLS, мисля, че цените се въртят около тези, които е споменала monda.
Ако не се лъжа SLS във Варна има в Палах център.

# 16
  • Мнения: 721
Божкееее, не ми напомняй Mr. Green Heart Eyes Карах и то доста, но докато живеех в Париж. Тук улици няма за каране, а ролерите се прецакват като ги караш по дупки или ако има чакъл, пясък и когато вали!!! Моите не помня каква марка са, защото съм ги прибрала, но пак оттам ги купувах, но нещо друго исках да споделя....в Париж, всеки петък имаше т.нар. Рандоне. Тоест един маршрут от 30 км в самия град. Карахме по 3 часа като участваха към 30 000 човека. Невероятно усещане, тръпка, адреналин. Бързо каране с тълпата. Хората си носеха музика в раници и настроението беше върха Laughing Отзад караха няколко линейки за пребили се, защото и това се случваше, а пътя го отбиваха полицаи на ролери. Лудница Heart Eyes Така ми липсва.... Sad Wink

# 17
  • Мнения: 6 039
Malenna - мечтата ми е да си купя такива летни кънки!!!!!!!!! като на снимката. Имаш ли представа къде в България могат да се намерят?!?!?
Предварително благодаря за отговора  bouquet

такива в БГ не можеш да си купиш, нито преди, нито сега Cry
в момента има възраждане пак на този вид кънки и в Америка са хит, има доста скъпи модели, над 300$
иначе и в Еропа са трудно откриваеми. подобни предлагат някой спортни фирми, но по-скоро са като висока маратонка, а не твърда кожена обувка. Т.е. няма нищо общо.

моите в момента са с ролери за зала, доста са бързи, но са доста шумни. Иначе е предимство, защото хората на улицата те чуват, когато приближавашшшшш Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 315
Ех и аз много обичам да карам всякакви видове кънки, но отдавна не съм. Sad
Последно ходих в София и се накефих на ледената пързалка, макар и да беше пълно с народ и пързалката да е малка. Дано някой ден направят и във Варна ледена пързалка. Flutter
А иначе това, което организират в Париж звучи страхотно. Ще ми се и тук поне един път в годината да има такова приятно масово забавление. Party
Пък току виж ние си организираме.... Wink

# 19
  • Мнения: 9 095
айде като се снабдите с ролери викайте, ще се организираме Peace

# 20
  • Мнения: 374
карах преди 100 години някъде  Joy
rollerblade и  K2 са марките ама вече нито знам къде нито колко....хубаво е да не са пластмасови колелцата 4е ше се раздрънкат веднага.... Mr. Green обаче ще предупреждават за опасноста която лети по улиците  Joy Joy

# 21
  • Мнения: 9 095
добре де, аз вероятно ще взема на Монда ролерите, сега ми трябват мъжки, тъй де по- големи номера, така че ако има и с цени до 200лв и знаете още магазини, кажете да знаем къде да обикаляме, повечето от магазините дето казахте май са от по- скъпите newsm78 newsm78  bouquet

# 22
  • Мнения: 13 512
добре де, аз вероятно ще взема на Монда ролерите, сега ми трябват мъжки, тъй де по- големи номера, така че ако има и с цени до 200лв и знаете още магазини, кажете да знаем къде да обикаляме, повечето от магазините дето казахте май са от по- скъпите newsm78 newsm78  bouquet
кой номер носи мъжът ти?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 544

повече от 7г съм карала такива кънки и съм абсолютен привърженик на класическите ролери.
все още ги пазя и се надявам някой ден да влязат пак в употреба.




Ииииии аз някъде трябва да имам такива.. сами си ги правехме едно време.. обувките от зимни кънки.. плочки.. колесари..  ooooh! лелеееее все едно преди 150 години е било.. даже работех като сервитьорка на автокиното на НДК и там се запознахме с мъжо Crazy значи преди 14-15 години.. newsm78

# 24
  • Мнения: 985


Подобни кънки има дъщеря ми. Донесоха й ги от Франция. Не знам защо, но с ролери е по- уверена. А аз...след едно хубаво падане, реших да спра да се излагам. Нещо вестибулара хич го нямам.
От много време търся наколенки, налакътници и каска за каране на ролери или на колело. За дребсъна ще са необходими, за предпазване.

# 25
  • Мнения: 6 039
в скиорските магазини се продават

аз лично предпочитам само ръкавици

# 26
  • Мнения: 721
LidiS, наистина трябва да купите протекции за дечковците. Аз карах с такива за ръцете, които ти предпазва китките. Мисля, че такива, а и много други спортни стоки, има в магазина в Мол София. Доста добре е зареден.
Сисил, наистина би било страхотно да имаме такова Рандоне и в София, но никой няма да се наеме да организира такова масово събитие, а и улиците са ни много разбити. От друга страна ще участват и много младежи, които ще решат, че им е по-забавано да карат пияни или дрогирани и тогава ще станат адски сакатлъци. Въпреки това, се надявам някой ден това да се случи и в БГ Grinning

# 27
  • Мнения: 9 095
добре де, аз вероятно ще взема на Монда ролерите, сега ми трябват мъжки, тъй де по- големи номера, така че ако има и с цени до 200лв и знаете още магазини, кажете да знаем къде да обикаляме, повечето от магазините дето казахте май са от по- скъпите newsm78 newsm78  bouquet
кой номер носи мъжът ти?
41- 42, ами ако не успеем довечера да минем проблем ли ще е утре, че незнам как ще наресим задачките Crazy

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Тази зима преоткрих кънките  Grinning
Мисля лятото и аз да се въоръжа с ролери и да "поджиткам", макар че явно условия в София за такова нещо няма.
Искам да купя на сина си /лятото ще бъде на три/ ето такива

 

Има ли впечатления от тях    Hug

# 29
  • Мнения: 9 095
хайде гласете ролерите и кънките и да се събираме нейде и да караме, казвайте кой, къде и кога иска Partyотивам да пускам тема в Хоби, че това вече не е за тук май Blush

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 20:54 от tedy_e

Общи условия

Активация на акаунт