Huggies

  • 6 477
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 463
Тогава може ли да ми обясни някой,защо в определени пакети има,а в други няма зелена лента?И защо тези със зелената лента са така ужасяващо твърди?От Метро са купени,не от квартална сергия,ако това е гаранция за оригиналност.
Както и да е ,отказах се за втори път от Памперс.

# 16
  • Мнения: 4 181
Тогава може ли да ми обясни някой,защо в определени пакети има,а в други няма зелена лента?И защо тези със зелената лента са така ужасяващо твърди?От Метро са купени,не от квартална сергия,ако това е гаранция за оригиналност.
Както и да е ,отказах се за втори път от Памперс.
точно за Памперсите от Метро са ме предупредили , че продават ментета #Cussing out
Аз ползвам 4-ка от  няколко месеца, никога не са били твърди или без зелена лента Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
точно за Памперсите от Метро са ме предупредили , че продават ментета #Cussing out

Кой те предупреди за това нещо?

Знаеш ли колко трудно се листва стока в Метро? По принцип влизането на стока във всички вериги става доста трудно. Нали не мислиш, че някой от Метро пали раздрънканата лада и отскача до Женския пазар, например, за да купи некачествени ментета, които да пробутва на балъците. Стоките там са доставени винаги от генералните вносители, така че това за ментетата много силно ме съмнява. Просто самия продукт - в случея на Памперс, е некачествен

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Az polzwam Памперс 2 . Винаги съм купувала Джамбо Пак . Искам да споделя нещо , коетопрочетох тук във форума в еедна по-стара тема. Памперс са памперси н иска талия, не бива да се опитвате да гипоставяте такаче да покриват пъпа,трябва да се образува торбичка,м-ъ крачетата- така събират всичко. Освн това не бива да са по- голям номер, тогава изпискат пишкането. В началото бях минала направо на2,, зашото бебка се роди 3 250 и 2 удовлетворява тези кг. Чудех се защо все ми изпускат докато една мама ме светна. Сега 2 са по мяра на бебка- никакво изпускане!11

# 19
Имам около $20 талони за отстъпка от Хъгис, но не бих ги ползвал - текат ни.

Откак се родил ползваме Памперс Суадлър (така се казват тук...май са най-скъпите) и сме много доволни - кашон от 400 ни изкарва почти 1.5м; качеството на памаперса от на кашоните и опаковките по 40 е еднакво. От вече над 600 не съм имал лоша бройка - вярно, за мое удивление на пакета пише "Made in USA".

Та Памперс са ми скъпи, но не мога да ги сменя защото проблем не са ми правили.

Пробвахме Уолмартски памперси, но още на 2-риа щеше да се подсече и ги изхвърлих. За сметка на това техните мокри кърпички за новородени са ленени с екстракт от лайка и карам по 120км за да купя от тях...ако някой в БГ ми беше казал че един ден ше давам с кеф по $30 за тоалетни кърпички нямаше да повярвам.

# 20
  • Мнения: 4 181
точно за Памперсите от Метро са ме предупредили , че продават ментета #Cussing out

Кой те предупреди за това нещо?

Знаеш ли колко трудно се листва стока в Метро? По принцип влизането на стока във всички вериги става доста трудно. Нали не мислиш, че някой от Метро пали раздрънканата лада и отскача до Женския пазар, например, за да купи некачествени ментета, които да пробутва на балъците. Стоките там са доставени винаги от генералните вносители, така че това за ментетата много силно ме съмнява. Просто самия продукт - в случея на Памперс, е некачествен
Виж сега, ако работиш в Метро не се засягай Wink
Предупредили са ме миналата година, една позната чието дете винаги е ползвало Памперс и се изрина от него, тя ми каза, че явно има кофти партиди, защото после и нейна приятелка беше попаданала на лоши памперси.
И честно казано съм далеч от мисълта, че самите Памперс ще си ги правят такива.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
Виж сега, ако работиш в Метро не се засягай Wink

Не, не работя в Метро. Даже хич не съм им фен, точно по причина на трудното листване на стоки - наистина са тееежки и продължителни преговори. Засягам се когато чета неща, които се базират на "една приятелка ми каза" и са толкова далече от истината, че няма на къде повече.
Хайде да ти обясня неща за вкравнане на стоки не само в Метро, а във всички вериги: Плащат се доста солени месечни такси, освен това в магазините има мърчандайзери, които са служители не на магазина, а  на фирмата-доставчик, които следят доброто представяне на стоките, доброто зареждане по рафтовете и т.н. Просто е НЕВЪЗМОЖНО някой да си вкара отнякъде стока менте.

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 10:00 от Lady Charm

# 22
  • Мнения: 27 524
Освн това не бива да са по- голям номер, тогава изпискат пишкането.

Да, и аз се уверих в това.  Peace

В магазина ми отказаха да вземат кашоните. Не носели отговорност за качеството вътре, препратиха ме към фирмата и в понеделник ще ходя да се разправям  Twisted Evil

Ментета явно има навсякъде. Не знам ментета ли са или лоши партиди, които пробутват  Close

# 23
  • Мнения: 4 181
Виж сега, ако работиш в Метро не се засягай Wink

Не, не работя в Метро. Даже хич не съм им фен, точно по причина на трудното листване на стоки - наистина са тееежки и продължителни преговори. Засягам се когато чета неща, които се базират на "една приятелка ми каза" и са толкова далече от истината, че няма на къде повече.
Хайде да ти обясня неща за вкравнане на стоки не само в Метро, а във всички вериги: Плащат се доста солени месечни такси, освен това в магазините има мърчандайзери, които са служители не на магазина, а  на фирмата-доставчик, които следят доброто представяне на стоките, доброто зареждане по рафтовете и т.н. Просто е НЕВЪЗМОЖНО някой да си вкара отнякъде стока менте.


а ти на какво мислиш , че се базират повечето неща написани във форума  Wink
и не можеш да ме убедиш, че в Метро не се продават ментета, преди години имаше един период , в който много малко хора си купуваха техника от там.
И пак казвам това е факт, че са купувани кофти памперси от там. Някой се беше изказал, че не ги съхранявали добре и в това е проблема.
А дали са ментета или проблема е друг, аз Памперс от МЕТРО няма да си купя  Peace

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 02:37 от Клеопатра

# 24
  • Мнения: 1 668
Аз пък само от хъджис съм доволна - памперсите ми пропускаха 7 от 8, което си е направооооооооооооо  #Cussing out. Досега кофти пакет хъджис не съм вземала, а купувам от различни места - преди от метро, ама вече ги няма, сега от квартални магазини и от пикадили - навсякде едно и също - супер качество. Ползвала съм и либеро като беше съвсем бебе ама бяха едни големи - ще каже човек, че съм му купила 3 размера напред и също чат-пат пропускаха. явно досега съм улучвала винаги хубави - дано и занапред имам късмет, че ....

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
[И пак казвам това е факт, че са купувани кофти памперси от там. Някой се беше изказал, че не ги съхранявали добре и в това е проблема.

Ето за това нещо няма да споря - така е, стоката не се съхранява добре. Това обаче е нещо съвсем различно от "една приятелка ми каза, че продават ментета"
Както казах и преди това, защитавам Метро не защото имам нещо общо с тях или съм им фен, а защото не харесвам абсурдни и непроверени обвинения изказани като сто процентова истина Peace

Общи условия

Активация на акаунт