цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 928
  • 793
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 619
Пу и за мен лещи за 25 кинта - сега някое доброжелателно джудже на дядо коледа да сподели ОТ КЪДЕЕЕЕЕЕЕ?
И аз... И аз...ИСКАМ!!!!!!
Само деот май няма да ни огрее...

# 346
  • Мнения: 76
Така прочетох няколко теми в този форум относно цветните лещи и на доооста места някои от вас казаха, че имат цветни - тримесечни или едномесечни... днеска отидох в две оптики, май и двете предлагаха само Baush&Lomb, но от тях тримесечни имаха само безцветни с диоптер, казаха ми, че от цветните имат само едногодишни ... айде сега ми кажете като искам тримесечни, за да видя дали ще ми е удобно, ОТ КЪДЕ да си ги взема и НА КОЯ ФИРМА бихте ми препоръчали, защото явно до Baush&Lomb ще стигна, като се уверя, че мога да нося лещи и нямам някакво непоносимост... моля ви, искам до Нова Година да съм си взела... Praynig Praynig

# 347
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз лично носех на Бош, с диоптър.
И съм доволна, и не съм.
От няколко години нося едни италиански- по-добре ми понасят.
Но иначе съм за Бош! Peace

Провери в Скаи сити- там имат добра оптика. Или в Хит в Люлин!

# 348
  • софия
  • Мнения: 290
здравейте момичета. Зачетох се във форума , тъй като преди няколко дни ми подариха лещи   и искам да се информирам малко повечко . Моите са на BOsch , Aquamarine е цвета( добре се вижда зеления цвят ,като се има предвид че очите ми са поти черни, пробвах и няколко други зелени и сини цвята ама не ми личаха изобщо). Сравнително съм доволна , аз за пръв път нося леши , малко ми е трудно да си ги слагам още и при слагането ми се раздразват леко очите. Иначе добре ми понасят като си ги сложа , добре ми прилепват , не се разместват и не ми се вижда окото отдолу . Е лещата не е като истинския цвят ама бива. Надявам се да сам помогнала на някого.
П.С.Искам да питам момичето дето каза че си е взела за 25 лв -  Shocked #CrazyОт къдеееее?  Crazy( Моите са 80 лв) Ако найстона има такива бих си взела още едни  Embarassed
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
 

# 349
  • Мнения: 4 116
За тези по 25 лв сигурно са цени на едро. И аз чакам една връзка с вносител да ми каже дали ще се уредя, малко ми е съмнително де, но все пак се надявам да стане. От оптика не ми се вярва да може да се купят на тази цена, освен ако не са с изтичащ срок на годност.

# 350
  • софия
  • Мнения: 290
И аз така си мисля , ама да питам за всеки случай Simple Smile

# 351
  • Мнения: 55
Ии аз искам сини очички smile3511 обаче моите приятели нещо все ме разобеждават че било много вредно за очите и че мойте очи си били супер ама както и да е аз си искам сини очичкии  Rolling Eyes

# 352
  • Мнения: 4 116
Мина, а какво ти е мнението за лещите на Ultravision?

# 353
  • Мнения: 171
Bausch&Lomb   Peace

# 354
  • София
  • Мнения: 900
Мина, а какво ти е мнението за лещите на Ultravision?

Честно казано май нямам мнение  Rolling Eyes
Зная, че има няколко варианта за месечните лещи.
Моя близка ползва от скоро ULTRA WAVE TM 60
Реши да опита и това е добър ценови клас за проба  Peace
Имаш предвид диоптрични лещи, нали?!
Че не съм чула за цветни, производство на "UltraVision"  newsm78

# 355
  • Мнения: 4 116
Ами за цветни лещи става дума с диоптър. Но не съм им виждала каталог с цветове и малко на сляпо ще поръчам. С отстъпка ще ми ги дадат, затова съм склонна да пробвам.

# 356
  • Мнения: 689
Мина-а за ACUVU на Джонсън имаш ли мнение?
http://www.acuvue.com/acuvue_colours.htm#

На мен много ми харесват новите цветни лещи:в черно и кафяво,които за за тъмни очи и правят ириса по-голям,а от там и окото по-изразително!
Не си купих само защото са еднодневни и съответно доста скъпи,а проби нямат.

По принцип всички марки ли цветни лещи имат мостри за пробване или г-н оптика просто не иска да дава?!

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 16:14 от Water Lily

# 357
  • Мнения: 157
Мина, а какво ти е мнението за лещите на Ultravision?

Ultravision имат ли цветни лещи?
Аз от безцветните им, диоптрични съм много доволна! Даже само такива ползвам, след дълго и безрезултатно лутане по други марки.
С удоволствие бих пробвала и цветни Ultravision!
Има ли ги по оптиките?

# 358
  • Мнения: 16
zdravei,sluchaino vidqh che se izteresuvate ot kosi,az prodavam i slagam kosi na edvtini ceni zashtoto sama gi shia ne rabotia za nikoi i davam garancia za kosite che sa estestveni i super qki!!!
 50sm na 1.75 shirochina(tresa) e 190lv
 55sm na 1.45 (tresa)                 e 190lv
 70sm na 1metur tresa               e 250lv
 imam bg kosi i evropeiski
 otdelno imam fibi (3lv br.za edna kosa sa nujni 12br) za kosite i kapsi,no e po hubavo da slagate  kosite na fibi,zashtoto ne vi povrejdat kosite a s kapsite kosata otunqva!!!
                       prodavam na edro i drebno rabotq s ekont expres!!!  rabotq i sus saloni shte ima otstupki za nqkolko broia           az vzimam 20lv za postavqne!!!
                                 tel.0899960798 iva

# 359
  • Мнения: 777
Да се похваля и аз - днес си взех Бауш енд Ломб - цвят топаз. Това е по-тъмно синьото от каталога. Доволна съм, действително стоят много реалистично  Peace Само дето ми се искаше да е много леко по-светличко  newsm78 Иначе са супер! После може да кача снимки.

Общи условия

Активация на акаунт