цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 987
  • 793
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 229
Аз много бях озадачена като чух за тези неща, но го счетох за конспирация. Продължих да си купувам Рену, обаче на второто купуване се оказа, че в почти никоя оптика го нямаше, казаха ми че вече не зареждат и ми предложиха вместо него този от снимката. Честно казанао, смятам него да си ползвам, макар че вече пак се намира Рену, защото в този новия си има контейнерче дори в малката опаковка, а и е по-евтин Blush

А колко струва голямата опаковка?

# 706
  • Мнения: 122
Аз много бях озадачена като чух за тези неща, но го счетох за конспирация. Продължих да си купувам Рену, обаче на второто купуване се оказа, че в почти никоя оптика го нямаше, казаха ми че вече не зареждат и ми предложиха вместо него този от снимката. Честно казанао, смятам него да си ползвам, макар че вече пак се намира Рену, защото в този новия си има контейнерче дори в малката опаковка, а и е по-евтин Blush

А колко струва голямата опаковка?
----------
24 лева

# 707
  • Мнения: 2 926
Аз имам въпрос към момичетата,които носят цветни лещи New Bellina.
Подава ли се много кафявото на окото в средата на лещата?И дали цветовете им са покривни?
Аз нося Бош и ми прилепват страхотно,без да се подава кафявото.
----------------------
New Bellina като цветова покриваемост са много сходни на Bausch&Lomb! Разликата е, че са за по-дълъг период - от 3 до 6 месеца на носене и са с по-високо водно съдържание - 50%, което ги прави много комфортни за очите. Стоят много естествено!
Да,но на Бош зеленето например на тъмно кафяво око,изобщо не покрива.

# 708
  • Мнения: 122
Аз имам въпрос към момичетата,които носят цветни лещи New Bellina.
Подава ли се много кафявото на окото в средата на лещата?И дали цветовете им са покривни?
Аз нося Бош и ми прилепват страхотно,без да се подава кафявото.
----------------------
New Bellina като цветова покриваемост са много сходни на Bausch&Lomb! Разликата е, че са за по-дълъг период - от 3 до 6 месеца на носене и са с по-високо водно съдържание - 50%, което ги прави много комфортни за очите. Стоят много естествено!
Да,но на Бош зеленето например на тъмно кафяво око,изобщо не покрива.
-----------
Ако си вземеш Jade на Bausch&Lomb кафевият цвят добре ще се покрие - очите стават светло сиво-зелени - много интересен цвят. Другите зелени нюанси са за по-светли очи. Amazon не е за кафеви очи, а за светли!

# 709
  • Мнения: 2 926
Аз имам въпрос към момичетата,които носят цветни лещи New Bellina.
Подава ли се много кафявото на окото в средата на лещата?И дали цветовете им са покривни?
Аз нося Бош и ми прилепват страхотно,без да се подава кафявото.
----------------------
New Bellina като цветова покриваемост са много сходни на Bausch&Lomb! Разликата е, че са за по-дълъг период - от 3 до 6 месеца на носене и са с по-високо водно съдържание - 50%, което ги прави много комфортни за очите. Стоят много естествено!
Да,но на Бош зеленето например на тъмно кафяво око,изобщо не покрива.
-----------
Ако си вземеш Jade на Bausch&Lomb кафевият цвят добре ще се покрие - очите стават светло сиво-зелени - много интересен цвят. Другите зелени нюанси са за по-светли очи. Amazon не е за кафеви очи, а за светли!
Изобщо не става.
Опитала съм всички на Бош,единственото,което ми става е сивият цвят,аз такива и нося.

# 710
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз откакто имам лещи ползвам този разтвор и съм много доволна от него.Не ми пари и много добре почиства,освен това във всяка опаковка си има колтейнерчета и ги сменям често.Веднъж си бях взела един разтвор,май Solex  беше-ужасен е и много люти

# 711
  • Мнения: 122
Аз откакто имам лещи ползвам този разтвор и съм много доволна от него.Не ми пари и много добре почиства,освен това във всяка опаковка си има колтейнерчета и ги сменям често.Веднъж си бях взела един разтвор,май Solex  беше-ужасен е и много люти
---------------
Разтворът Opti free е страхотен, както и Renu, Avizor, Light All in one и Aqua soft на Amvis .  Аз съм много доволна от тези разтвори! Например със Cy clean много ми се зачервяват очите и страшно ми люти, както и Софлекса - това е ужасен разтвор! Но има хора, които търсят само Cy clean и са много доволни от него! Така че, както виждате всичко е много индивидуално - на всеки по различен начин му действат различните съставки!

# 712
  • Мнения: 2 229
Аз откакто имам лещи ползвам този разтвор и съм много доволна от него.Не ми пари и много добре почиства,освен това във всяка опаковка си има колтейнерчета и ги сменям често.Веднъж си бях взела един разтвор,май Solex  беше-ужасен е и много люти

Този съм го използвала веднъж, хубав беше. Peace Контейнерчето обаче беше кофти, протичаше, ако го носех някъде.

# 713
няма никакъв проблем да се мият лещите само с разтвор на натриев хлорид 0.9% ако се сменят по често т.е.на два три месеца по добре си давайте парите за лещи отколкото за разтвори нещата се компенсират финансово но е по-добре да сменяте лещите отколкото да карате по дълго време с едни и да ги миете със скъпи разтвори .Аз нося безцветни с диоптър от 12 години и това е моето мнение.

# 714
  • Мнения: 122
няма никакъв проблем да се мият лещите само с разтвор на натриев хлорид 0.9% ако се сменят по често т.е.на два три месеца по добре си давайте парите за лещи отколкото за разтвори нещата се компенсират финансово но е по-добре да сменяте лещите отколкото да карате по дълго време с едни и да ги миете със скъпи разтвори .Аз нося безцветни с диоптър от 12 години и това е моето мнение.
------------
ГЛУПОСТИ НА ТАРКАЛЕТА!!! Първо че лещите се сменят всеки месец, и второ натриевият хлорид само ти плакне лещата, а не я почиства и дезинфекцира, т.е. предпоставките за развиване на гъбички са многократно повече! Ама ако си свикнала с гъбичките и не ти пречат вече - продължавай с натриев хлорид, но надругите не го препоръчвай. Винаги за предпочитане са универсалните разтвори за контактни лещи. Натриев хлорид можеш без проблем да си миеш само контейнерчето! И аз нося лещи от 20 години, освен това съм изучила тази наука контактология и се занимавам снея професионално!

# 715
  • Мнения: 122
Изобщо не става.
Опитала съм всички на Бош,единственото,което ми става е сивият цвят,аз такива и нося.
[/quote]
---------------
Опитай с други марки цветни лещи!

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 86
Аз имам въпрос към момичетата,които носят цветни лещи New Bellina.
Подава ли се много кафявото на окото в средата на лещата?И дали цветовете им са покривни?
Аз нося Бош и ми прилепват страхотно,без да се подава кафявото.
----------------------
New Bellina като цветова покриваемост са много сходни на Bausch&Lomb! Разликата е, че са за по-дълъг период - от 3 до 6 месеца на носене и са с по-високо водно съдържание - 50%, което ги прави много комфортни за очите. Стоят много естествено!
Да,но на Бош зеленето например на тъмно кафяво око,изобщо не покрива.
-----------
Ако си вземеш Jade на Bausch&Lomb кафевият цвят добре ще се покрие - очите стават светло сиво-зелени - много интересен цвят. Другите зелени нюанси са за по-светли очи. Amazon не е за кафеви а за светли! WinkНЕ СЪМ СЪГЛАСНА ЗА АМАЗОНКАТА ЩЕ ПУСНА СНИМКА ДА ВИДИТЕ ЧЕ ПОКРИВАТ ИДЕАЛНОочи, а за светли!

# 717
И КОГА ТОЧНО Я ИЗУЧИ ТАЯ НАУКА ПРЕДИ ИЛИ СЛЕД КАТО ЗАПОЧНА ДА НОСИШ ЛЕЩИ. НЕ СЪМ СИГУРНА КАК СЕ СВИКВА С ГЪБИЧКИ. ПРОБВАЛА СЪМ ПОВЕЧЕТО РАЗТВОРИ-ГЪБИЧКИ СЕ ПОЯВЯТ И С ТЯХ . ПРОСТО ИДВА МОМЕНТ В КОЙТО ЛЕЩИТЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯТ- ПОЛЗВАШ ИЛИ НЕ ТЕЗИ РАЗТВОРИ.

# 718
  • Мнения: 122
И КОГА ТОЧНО Я ИЗУЧИ ТАЯ НАУКА ПРЕДИ ИЛИ СЛЕД КАТО ЗАПОЧНА ДА НОСИШ ЛЕЩИ. НЕ СЪМ СИГУРНА КАК СЕ СВИКВА С ГЪБИЧКИ. ПРОБВАЛА СЪМ ПОВЕЧЕТО РАЗТВОРИ-ГЪБИЧКИ СЕ ПОЯВЯТ И С ТЯХ . ПРОСТО ИДВА МОМЕНТ В КОЙТО ЛЕЩИТЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯТ- ПОЛЗВАШ ИЛИ НЕ ТЕЗИ РАЗТВОРИ.
---------------------
Дрън - дрън! Не се дръж нагло и невъзпитано - мога повече да ти помогна, отколкото да мерим словесни сили кой повече може да се заяжда. Гъбички се получават при ниска хигиена при пренасяне от друго място. Също и ако лещите се носят повече от един месец! А развъдника от гъбички е толкова по-голям колкото повече носиш лещите след изминалия един месец и колкото по-залко използваш качествени разтвори! Натриевият хлорид не помага. С него освен да си изплакнеш контейнерчето или лещата, след като е киснала цяла нощ в разтвор, който трябва, друга работа не върши!
Тук съм, за да дам съвет на хора, които го искат и да им помогна, а не да обръщам внимание на дребнави заяждащи се хора! Носи си лещите както искаш и си ги кисни в каквото желаеш! Ако искаш си ги чисти за по-евтино със сутрешна плюнка и тя съдържа дезинфекциращ ензим!
Ако наистина те интересува кога точно съм изучила контактологията можеш да се изправиш очи в очи с мен и пак да ме попиташ! И след като чуеш отговора ще се почувстваш доста неловко! Разговорът може да продължи след като завършиш "Ломоносов" и попрактикуваш 20-тина година с лещите!
Бъди щастлива, миличка! Повече не ми пиши,моля!

# 719
  • Мнения: 153
аз съм доволна от Optee Free  Peace
Всеки месец си купувам по едно голямо шише в комплект с контейнерче

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 02:12 от ashanti79

Общи условия

Активация на акаунт