Бачорски и златната ябълка - Тема 4

  • 33 837
  • 778
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 797
Пепе я знам проформа , но не знам да е снимала риалити с епизоди.
Пепе е първата, която прави - https://www.youtube.com/watch?v=eCneuy_nnCY&ab_channel=AntoinettePepe. Агенцията й тогава е Talent Media, която специализира именно в ютюб продукции. След Пепе същата агенция прави и други ютюб реалити преданания с инфлуенсъри. Сега Бачорски също ползва същата дигитална агенция Simple Smile

Нито е първият, нито е иновативен.

# 691
  • Мнения: 1 068
Ох,Ванче, Кардашиян ще тръгнат да съдят точно Бачорската фамилия Grinning

# 692
  • Мнения: 1 033
Абсолютно, Крис Дженър и Кайли съдиха самотна майка в Австралия, която изработва тениски заради един надпис "rise and shine" изрисуван на тениската. В Щатите се съдят за щяло или нещяло. Естествено, че не биха се поколебали. Такива дела имат бол, вече. Какво остава за вменяване на идея, че Ким е консултант на предаването?! Вие се смеете, ама не е за смях.
Ох,Ванче, Кардашиян ще тръгнат да съдят точно Бачорската фамилия Grinning

# 693
  • Мнения: 1 790
И какво се оказа, че Даниел не може да си позволи да няма епизод! 😅😅😅

# 694
  • Мнения: 336
Показа ни трейлъра на епизод 5.А нали се заканваше,че ще ни покаже персоната заради коята няма да видим епизода.Май и това няма да видим.Най-вераятно след като е пуснал изнервеното стори са се събрали на спешна оперативка да решават какво ще правят.

# 695
  • Мнения: 4 152
Кардашиян ще съдят Бачорски 🤣🤣🤣🤣
Господа Бачорски, внимавайте защото зад ъгъла дебнат я Ким, я Кайли, я Кание 🤣🤣🤣🤣

# 696
  • Мнения: 184
Атанас изглежда като човек, който има нужда от много обич.

# 697
  • София
  • Мнения: 35 332
Той я има и не знае какво да я прави.

Катарзис е получил, сега трябва да прости и на себе си. Това е ужасно, ужасно трудно.

# 698
  • Мнения: 1 033
Даниел, завъдил нова бизнес ниша в Инстаграм. Само срещу 6.19 на месец може да се абонирате за неговите мисли, чувства и вълнения във вид на видеа, които няма за споделя в Инстаграм. Оле, майко! Joy

# 699
  • Мнения: 1 068
Айдееее ново 20.. платен канал на Данката в Инста, където ще споделя данини вълнения ;D
Тоз не спря да се излага.

# 700
  • Мнения: 938
Ама как пък няма да му плащам да го гледам, как яде, шофира и тем подобни глупости. Това са последните напъни на инфлуенсърите да изкарат ПарА!  Ще си затрие съвсем популярноста.
Направо ми спести 1 час простащина и турбо балкански чалгии. То той се изложи вече и да не пуска нищо все тая. Изобщо не е над нещата, а е супер изкуствен жаден за слава и пари.
Даже ако чете, да му кажа изобщо да не пуска повече. Че съвсем лъсна истинската му страна.
Пък ако смята, че някой ще му плаща 5-10 лв на месец за тъпотиите,защото е бога великан много ама многооо насериозно се е взел. Да плащам за излагации, айде бе.

# 701
  • Мнения: 1 790
Този да не е закъсал, че всеки ден ни промотира помещения в Дружба, сега пък 6 лева да му слушаме глупостите. 😂😂😂😂
Тук имаше коментари какви хубави сторита пускал 😂😂😂, на мен винаги ми е бил смешен в напъните си да е оригинален, нищо интересно, съдържателно и важно не казва.

# 702
  • Мнения: 4 143
Има бизнес нюх човекът Grinning Не знам обаче колко са будалите, които биха платили да го гледат Grinning

# 703
  • Мнения: 1 033
Еми само 1000 човека да се събскрайбнат, това са си около 5 бона и отгоре на месец, Инстаграм си взимат и те процент. Сигурно, стигат за вноската към банката! Поне, това да оправи. Знам ли?!

# 704
  • Мнения: 19 589
Даниел, завъдил нова бизнес ниша в Инстаграм. Само срещу 6.19 на месец може да се абонирате за неговите мисли, чувства и вълнения във вид на видеа, които няма за споделя в Инстаграм. Оле, майко! Joy
Еха, то в Скай шоутайм е по-евтин абонаментът. Яко се изложи този! Тотално падение!

Общи условия

Активация на акаунт